Sari la conținut

Bianca Bruneta 0751315236


Postări Recomandate

  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare

Sunt disponibila 8-23 cand nu am alte programari. Am sa incerc sa am telefonul deschis permanent. Cat despre deplasari, desi nu imi face placere, selectez cei pentru care fac asta mai ales daca sunt prima oara. Si nu fac programari pentru "acum".

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Bianca niste poze cand postezi si tu,s-au niste detalii clare,ce anume prestezi si unde ai locatia sau daca te deplasezi la cerearea clientului si unde?

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Eu din cate am inteles nu se deplaseata:))).nu presteaza doar tine companie:)). Tarif doar la ora. Si pt anal tre sa se pregateasca. Asta am obtinut eu ca informatii de la ea:)

Mersi dar preferam sa primesc informatii de la ea !!! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare

Pt smen007: nu ma cobor sa iti raspund. Nu ne-am inteles, am plecat. Ai sunat si m-ai rugat sa revin ca e ok. Dupa care din nou a insistat, doar ca nu a devenit violent cand am vrut sa plec. Nu imi doresc asa clienti, cred ca oferta e destul de mare pentru toti.

 

Pt. Danezu Dan: cred ca am fost destul de clara. Nu prestez nimic, nici un serviciu. Ofer compania mea pentru 200 lei pe ora in care putem face orice, repet orice. Tariful orar e mai mare in cazuri speciale, care le tratez separat. Daca citesti cu atentie ai sa vezi. Nu ma puneti sa insir o lista, pentru ca am insirat ceea ce nu fac si lista e goala. Cine intelege bine, cine nu, sunt destule alte fete.

 

nacknack: inseamna ca nu ne potrivim. simplu.

 

pt. toti: sper sa am ceva fotografii, weekendul asta.

Link spre comentariu
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare

Deocamdata, nu am locatie, deci cu cei cu care am incredere, ma voi deplasa. Voi incerca sa am locatie cat de repede, poate chiar o colega.

 

Va chiar rog, nu ma mai sunati sa ma intrebati ce ofer. Daca ati citit aici, eu sper ca va e clar. Daca nu va e, nu va obositi sa sunati.

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

buna, 

intaratat de discutiile de la sectiunea intrebari si raspunsuri din ultimele doua saptamani: http://nimfomane.com/forum/topic/16621-bianca-bruneta-0751315236/ fara sa se incumete cineva sa faca o recenzie am decis sa o sun pe Bianca si sa stabilim o intalnire.

      Vreau sa spun de la inceput ca a fost o experienta mai mult decat placuta pe care sper sa o repet cat de curand. O recomand celor pretentiosi si care isi doresc un GFE  foarte bun si sex pasional cam in toate pozitiile posibile. Nu recomand celor care vor doar sa se descarce sau celor care nu stiu sa se poarte. Eu un mare castig pentru piata din Baia Mare fata asta , daca te comporti ok poti avea o experienta mai mult decat placuta.Pentru mine cel putin a intrat direct in top alaturi de Anca.

Revenind la intalnire, am sunat-o in aceasta dimineata(punct in plus ca lucreaza si duminica) insa nu a raspuns din prima, a dat ea un beep scurt(aici poate un punct in minus dar eu ma bucur ca a facut-o). Am stabilit sa ne intalnim la mine in 40 de minute, urmand sa vina cu un taxi. 

Ca aspect fizic , fata e o bruneta draguta cam la 23 de ani, nu foarte inalta(cam 1.60-1.65), sani nu foarte mari dar foarte fermi , cu o  piele foarte fina. Are o fata foarte draguta, plus ca zambeste foarte mult, nu am remarci negative, poate doar faptul ca e fumatoare si pentru nefumatori asta poate deranja un pic, insa e atenta la acest aspect si cand a aflat ca nu sint fumator a preferat sa nu fumeze chiar daca i-am spus ca e ok.

Dupa ce am povestit cam 20 de minute la o cafea si un suc in bucatarie, fata e inteligenta si ai ce povesti cu ea,a trait in capitala o vreme,  n-are rost sa detaliez aici,  a trecut la dus de unde a venit doar invelita in prosop. Am dus-o eu in brate pana la pat, m-a ajutat sa ma dezbrac si eu si a inceput actiunea. Imbratisari, saruturi pe tot corpul, foarte atenta la partener, am trecut la oral, excelent executat de catre ea, cu multa atentie la zonele din jur. Nu m-am lasat nici eu mai prejos, i-am facut si eu un oral , pasarica frumos epilata, igiena impecabila.Ce mi-a placut foarte mult e ca totul a decurs foarte natural , cu fata asta faci dragoste la fel cum faci cu prietena, e foarte implicata, nu stiu cat e teatru si cat realitate insa geme foarte frumos, vorbeste , incearca tot timpul sa te excite, se mai pisiceste, flirteaza , o experienta foarte placuta. La normal se misca bine, am incercat atat misionar cat si lady on top, ce a fost foarte placut mai spre sfarsit cand ne-am tinut in brate si am facut-o din pozitia asta(lingurita) parea sa-i placa si ei foarte mult.

      A fost o experienta excelenta pe care sper sa o repet cat mai repede, chiar daca pare scump eu zic ca au fost 200 RON excelent investiti, nu sta cu ochii pe ceas, eu zic ca strict actiunea a durat ceva mai mult de o ora.La sfarsit ne-am dus amandoi la dus(culmea e ca a fost ideea ei dar chiar imi doream mult asta).

Ca si concluzie a fost o experienta minunata, recomand din toata inima, daca va purtati cum trebuie raspunsul ei va fi pe masura si experienta de neuitat.

Ca recenzia sa fie regulamentara iata si notele mele:

Eu sint mai sever de felul meu, 10 inseamna perfect, ori eu cred ca intotdeauna poate fi un pic mai bine:

Locatie:nu e cazul, a fost la mine

Fata corp:9,5, de apreciat in primul rand pielea foarte fina 

Oral:9,50, excelent executat cu atentie la zonele din jur

Normal:9,50

GFE:10, stie sa flirteze, ai ce povesti cu ea

Igiena:10

Confirm verdicitatea pozelor chiar daca arata mai bine in realitate.

Spor!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...