Sari la conținut

Ati fost la vot?


Postări Recomandate

Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Eu nu pot sa votez ca ma aflu in UK dar mergeti la vot sa nu va pierdeti iar cu Firea ;)

Tu cam bagi batu prin gard mai rau ca aia care dadeau sfaturi dupa 89 veniti de la Paris sa ii invete pe astia care au mancat salam cu soia ca e bun caviarul.

Nu cred ca e cu intentie asa ca nu mai comentez. Ca idee, Firea e o muista, Basescu e un betivan cretin, Nicusor e un cuckol la Caine si clanurile de interlopi, nu vrei sa te intorci tu sa votezi?

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Tu cam bagi batu prin gard mai rau ca aia care dadeau sfaturi dupa 89 veniti de la Paris sa ii invete pe astia care au mancat salam cu soia ca e bun caviarul.

Nu cred ca e cu intentie asa ca nu mai comentez. Ca idee, Firea e o muista, Basescu e un betivan cretin, Nicusor e un cuckol la Caine si clanurile de interlopi, nu vrei sa te intorci tu sa votezi?

Ai spus-o din putulica gândirii tale?  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Pai cand ii vad pe astia din diaspora ca se implica, zic si eu sa se implice complet, veniti frate in tara, macar sa luati si voi o muie la biletu de avion, 100€ dus intors, macar atata daca nu trebuie sa traiti condusi de oligofrenii astia.

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Pai cand ii vad pe astia din diaspora ca se implica, zic si eu sa se implice complet, veniti frate in tara, macar sa luati si voi o muie la biletu de avion, 100€ dus intors, macar atata daca nu trebuie sa traiti condusi de oligofrenii astia.

Este caracteristic idioțenie tale Poponare! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Este caracteristic idioțenie tale Poponare!

Stai ca am uitat, tu fiind cuckold iti place sa iti spuna vecinu cum sa aranjezi mobila la tine acasa 🤣

De aia il tot vezi in patul tau si nu ti se pare nimic suspect 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Candidatul PMP de la mine din oras e un tip foarte competent si are o pregatire buna. Ma bate gandul ca pe viitor sa ma alatur echipei lui.

Scuze am crezut ca esti din Bucuresti.
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Stai ca am uitat, tu fiind cuckold iti place sa iti spuna vecinu cum sa aranjezi mobila la tine acasa

De aia il tot vezi in patul tau si nu ti se pare nimic suspect

TU fiind tigan, iti place sa îl pupi în cur pe kiki, pe xtreme, pe muitza 21! Este evident ca esti un BULANGIU mincinos si muist! 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

TU fiind tigan, iti place sa îl pupi în cur pe kiki, pe xtreme, pe muitza 21! Este evident ca esti un BULANGIU mincinos si muist!

Hai du-te si ia niste branza si de la ceilalti ca de la mine nu mai am sa-ti dau. Nici macar zeama, m-ai supt suficient pe ziua de azi 🤣
Link spre comentariu

Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Handicapatule, esti batut de viata și de Dumnezeu, în rest, vai steaua ta de CRETIN!

Vezi ca te cauta aia de la Rebu cica s-a cacat un cocalar in cabina de vot si trebuie sa mergi repede sa cureti.

APORT! 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...