Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

‭0751589365‬ Antonia - Sora Roxanei (Vocea 1)

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
53 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 05:35

Cand le-am vizitat eu, tarifele erau 150/200 cu +100Ron pentru finalizare orala.
Citind recenziile colegilor care au urmat, constat ca preturile au ramas neschimbate.
Ai tu alte informatii de pe teren?

Astea sunt si acum la noi. Ideea era ca formarea asta cu maxim trei pozitii intervine la fetele care incep cu 100, adica e treia pozitie , descarci marfa si pleci ca asteapta altu jos. Ori la 150 zic eu ca trebuie alta politica. 

Parerea mea este ca fetele au fost formate la o scoala din sud, unde se merge pe prosteala, acum vad ca fac eforturi de schimbare, dar inca nu le iese.

Initial am crezut ca sunt de pe la Campulung Moldovenesc, era o garantie a corectitudinii, dar sunt din sud de undeva.

Aveam pata pusa pe surioara ei, eram 100% ca azi ajung la Roxana, dar la telefon m-a luat oleaca la impins vagoane, asa ca am ajuns la River. Oricum discutia asta cu numarul de pozitii mi se pare aiurea, mai ales ca eu cer doar alternare nu pozitii dificile, aia e altceva, si in general nu trec de pozitia 4-5. E doar un pitic al meu, cum au si altii cu DT, FK, pe tocuri la perete etc. Adica zic eu ca-s cuminte, si tot o mai iau in freza de la cate una.

Nu scriu mai mult de surorile Sindolor, ca nu vreau sa le alung, sunt pe placul mai multor colegi si respect asta. In plus cred ca asta mica poate creste pe corectitudine , mi se pare un pic mai modesta ca surioara ei  

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 roxanavocea1

roxanavocea1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 07:32

Astea sunt si acum la noi. Ideea era ca formarea asta cu maxim trei pozitii intervine la fetele care incep cu 100, adica e treia pozitie , descarci marfa si pleci ca asteapta altu jos. Ori la 150 zic eu ca trebuie alta politica.
Parerea mea este ca fetele au fost formate la o scoala din sud, unde se merge pe prosteala, acum vad ca fac eforturi de schimbare, dar inca nu le iese.
Initial am crezut ca sunt de pe la Campulung Moldovenesc, era o garantie a corectitudinii, dar sunt din sud de undeva.
Aveam pata pusa pe surioara ei, eram 100% ca azi ajung la Roxana, dar la telefon m-a luat oleaca la impins vagoane, asa ca am ajuns la River. Oricum discutia asta cu numarul de pozitii mi se pare aiurea, mai ales ca eu cer doar alternare nu pozitii dificile, aia e altceva, si in general nu trec de pozitia 4-5. E doar un pitic al meu, cum au si altii cu DT, FK, pe tocuri la perete etc. Adica zic eu ca-s cuminte, si tot o mai iau in freza de la cate una.
Nu scriu mai mult de surorile Sindolor, ca nu vreau sa le alung, sunt pe placul mai multor colegi si respect asta. In plus cred ca asta mica poate creste pe corectitudine , mi se pare un pic mai modesta ca surioara ei

Oricum mai multe nici n-ai ce sa scri domnul cu poziții 😊
Nu-ți convine da pass..
Nu putem fi pe placul tuturor!
N-ai cum să-ți dai cu părerea despre o persoană doar printr-o convorbire telefonică.
Sunt destul de modesta asa ca te rog sa nu-ți mai da cu părerea despre persoana mea atât timp cât nu ma cunoști. 😊
O seara bună
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 10:10

1.domnul cu poziții
2.Nu-ți convine da pass..
3.Nu putem fi pe placul tuturor!
4.N-ai cum să-ți dai cu părerea despre o persoană doar printr-o convorbire telefonică.

1. da , sunt. Dar e mai mult un moft al meu, pt ca nu sunt pozitii sofisticate, nu e DT, nu e anal, sunt cele mai obisnuite cele 2 pozitii, doar alternate, pt ca imi place sa vad fata din doua unghiuri diferite, sa nu fie monoton, si in plus cred ca sunt cel mai soft pe o raza de 100km, nu stiu cu ce v-ati confruntat voi, doar banuiesc

2. Azi am dat 

3. Cu asta las-o mai moale, asta zic toate cotzoharlele ca scuza cand te enerveaza si pleci nefinalizat

4. Nu e in avantajul tau sa redau convorbirea telefonica 

5. Asta e de la mine. Sper ca saptamana viitoare sa negociem pozitia 4 (daca e sa  ajung la ea) (la 5 renunt) si sa ridici codita ca o fata serioasa, nu sa ma iei la misto la telefon.  (Pentru o buna sanatate a copilului, el trebuie tinut la san 30 min. Dar si el amorteste intr-o singura pozitie) 

OGay?

PP1 Eu stiu ca in interiorul tau (in sinele tau cel mai abscons)  esti fata buna si nu cotzoharla care pari pe afara. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 roxanavocea1

roxanavocea1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 17 oktober 2020 - 10:30

1. da , sunt. Dar e mai mult un moft al meu, pt ca nu sunt pozitii sofisticate, nu e DT, nu e anal, sunt cele mai obisnuite cele 2 pozitii, doar alternate, pt ca imi place sa vad fata din doua unghiuri diferite, sa nu fie monoton, si in plus cred ca sunt cel mai soft pe o raza de 100km, nu stiu cu ce v-ati confruntat voi, doar banuiesc

2. Azi am dat
3. Cu asta las-o mai moale, asta zic toate cotzoharlele ca scuza cand te enerveaza si pleci nefinalizat
4. Nu e in avantajul tau sa redau convorbirea telefonica

5. Asta e de la mine. Sper ca saptamana viitoare sa negociem pozitia 4 (daca e sa ajung la ea) (la 5 renunt) si sa ridici codita ca o fata serioasa, nu sa ma iei la misto la telefon. (Pentru o buna sanatate a copilului, el trebuie tinut la san 30 min. Dar si el amorteste intr-o singura pozitie)

OGay?

PP1 Eu stiu ca in interiorul tau (in sinele tau cel mai abscons) esti fata buna si nu cotzoharla care pari pe afara.

Nu te-am luat la mișto,dacă ție asa ți s-a părut sorry for you.. Se pare ca nu toată lumea acceptă refuzul 😊
În fine sa nu ne întindem prea mult aici pe topicul Antoniei.
Aici se discuta despre serviciile fetelor și despre cum sunt ele pe cameră nici decum o convorbire telefonica. Se pare ca te-a deranjat foarte mult vorbitul cu mine la telefon..😂Nu ar avea de ce..Dacă veneai la mine și eram nașpa cu tine da, puteai sa scri ce vrei tu dar asa...
Nu interesează pe nimeni nemulțumirea ta cu refuzul meu de a face pozițiile cum le-ai vrut tu.
Inca odată seara buna!!!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 2020_2021

2020_2021

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    11 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 06:34

Al treilea anunt al Antoniei, care este diferit de cele 2 anunturi care au fost postate de colegul codex2

https://www.publi24....321hi45230.html

• 1

#26 ttedy

ttedy

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 176 Postari:
  • Inscris la:
    26 januari 2011

Postat 18 oktober 2020 - 09:09

Dacă veneai la mine și eram nașpa cu tine da, puteai sa scri ce vrei tu dar asa...

Scrie bine uita cate un "i" pe-alocuri, dar s-o vezi cum e pe tocuri !
😁😄😁😄🤩
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 11:51

Se pare ca nu toată lumea acceptă refuzul
În fine sa nu ne întindem prea mult aici pe topicul Antoniei.
Aici se discuta despre serviciile fetelor și despre cum sunt ele pe cameră nici decum o convorbire telefonica. 

Fuj d'Aisha!!

Aisha suntem pe topicul Antoniei, hush la tine pe topic!! 

Ce bataie iti trebuie tie... din aia cu PETu' ud

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 18 oktober 2020 - 05:48

Fuj d'Aisha!!
Aisha suntem pe topicul Antoniei, hush la tine pe topic!!

Ce bataie iti trebuie tie... din aia cu PETu' ud

Auzi Gogu, nu esti tu cam nesimtit ? Ce ai? Nu ti-ai luat pastica ?
Inscris azi-ieri pe forum si deja incepi sa te legi de fete...
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 baron58

baron58

Baron58

• Platinum Member
  • 8046 Postari:
  • Inscris la:
    27 december 2017

Postat 18 oktober 2020 - 05:59

Calm, dacă tu crezi că @sofer este coleg nou te înșeli amarnic,chiar dacă ești destul de vechi pe forum s-ar putea ca el să fie mai vechi ca tine.
  • 0
Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

#30 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 06:01

Calm, dacă tu crezi că @sofer este coleg nou te înșeli amarnic,chiar dacă ești destul de vechi pe forum s-ar putea ca el să fie mai vechi ca tine.

asta nu inseamna ca trebuie sa fim nesimiti.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 06:07

nesimtiti*

• 0

#32 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 06:46

A fost doar o gluma fata de ea, asa un fel de incercare de apropiere pt saptamana viitoare. 

Aia cu petu ud a prins la cateva  fete de pe alte site-uri, dar se pare ca a fost cam ermetica pt tine. Posibil si pt ea. Oricum pt mai departe am telefon.

S-ar putea ca efortul sa nu foloseasca, dar oricum pe forum sunt 3 fete noi care joaca in alta liga (adica n-o sa iau pielea de pe ea daca nu ne intelegem iar) . 

Mi se pare ca aici e prea multa iritare si cocoseala, pe alte siteuri e mai multa buna dispozitie si chiar umor. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 06:52

A fost doar o gluma fata de ea, asa un fel de incercare de apropiere pt saptamana viitoare. 

Aia cu petu ud a prins la cateva  fete de pe alte site-uri, dar se pare ca a fost cam ermetica pt tine. Posibil si pt ea. Oricum pt mai departe am telefon.

S-ar putea ca efortul sa nu foloseasca, dar oricum pe forum sunt 3 fete noi care joaca in alta liga (adica n-o sa iau pielea de pe ea daca nu ne intelegem iar) . 

Mi se pare ca aici e prea multa iritare si cocoseala, pe alte siteuri e mai multa buna dispozitie si chiar umor. 

pai du-te acolo.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 ttedy

ttedy

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 176 Postari:
  • Inscris la:
    26 januari 2011

Postat 18 oktober 2020 - 10:57

Aia cu petu ud a prins la cateva fete de pe alte site-uri, dar se pare ca a fost cam ermetica pt tine. Posibil si pt ea. Oricum pt mai departe am telefon.

Noi suntem destul de openminded aici dar glumite tale și offtopicul tău inutil depășește puterea noastră de înțelegere......
Hai sa ne rezumam la recenzii....

Mi se pare ca aici e prea multa iritare si cocoseala, pe alte siteuri e mai multa buna dispozitie si chiar umor. [/quote]
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 19 oktober 2020 - 09:23

Noi suntem destul de openminded aici dar glumite tale și offtopicul tău inutil depășește puterea noastră de înțelegere......
Hai sa ne rezumam la recenzii....

Alt mascul care trebuie sa isi puna stampila.

Omule, subiectul a fost dezbatut cu codex pe topicul titularei-Vocea1. Pana la final.

I-am cerut scuze fetei, i-am urat si succes pe mai departe

Chiar trebuie sa fac o cerere scrisa si s-o vizeze toti membrii forumului?

Am inteles ideea , a fost o gluma proasta, mea culpa, milioane de scuze pe-o mie de ani.

Este bine asa cocosel?

Intreb si eu, parca vad ca mai apar alti 10 masculi cu gluma mea proasta.

Si iti spun eu, mai bine mergi la ele decat sa canti pe gard, le face mai bine.

• 0

#36 ttedy

ttedy

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 176 Postari:
  • Inscris la:
    26 januari 2011

Postat 19 oktober 2020 - 02:09

[quote name="sofer100" post="6442167" timestamp="1603092230"]

Alt mascul care trebuie sa isi puna stampila.

Omule, subiectul a fost dezbatut cu codex pe topicul titularei-Vocea1. Pana la final.
I-am cerut scuze fetei, i-am urat si succes pe mai departe
Chiar trebuie sa fac o cerere scrisa si s-o vizeze toti membrii forumului?
Am inteles ideea , a fost o gluma proasta, mea culpa, milioane de scuze pe-o mie de ani.

Este bine asa cocosel?
Intreb si eu, parca vad ca mai apar alti 10 masculi cu gluma mea

Nu sunt cocosel sunt mascul alfa 😆😁😄
Si Da mai trebuie sa prezinti scuze și în scris sa vedem dacă se aproba .🙂
Nici nu ai 2 săptămâni de când ești membru si ești cam obraznic .
Lasă ciocul mai mic în cocoselul meu!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 foe

foe

VIP Member

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Inscris la:
    29 mei 2012

Postat 19 oktober 2020 - 04:18

Sa-mi bag pl in toti care au recomandat copila asta.
Prima data in viata mea cand imi vinea sa dau intr-o pizda.
Nici n-am intrat bine pe usa si cu figuri in cap.
Fata nu e de vina ca e prea proasta sa inteleaga ca si-o cauta fara rost.

Ce pierdere de timp! cea mai proasta experienta ever
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 mirindaporto

mirindaporto

retired

• Membru Premium
  • 92 Postari:
  • Inscris la:
    24 juli 2020

Postat 19 oktober 2020 - 04:26

Pai ? Mai multe detalii ? Poate scrii si o recenzie.

• 1

Jon Jones: No one's penetrating my defense.

Tyson: Hold my Holyfield's ear.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 19 oktober 2020 - 04:48

Sa-mi bag pl in toti care au recomandat copila asta.
Prima data in viata mea cand imi vinea sa dau intr-o pizda.
Nici n-am intrat bine pe usa si cu figuri in cap.
Fata nu e de vina ca e prea proasta sa inteleaga ca si-o cauta fara rost.

Ce pierdere de timp! cea mai proasta experienta ever

Eu zic sa incepi cu aia care te-a nascut...
Sa inteleg ca asta e contul vechi al soferului ?
Bravo, stii sa faci recenzii...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 foe

foe

VIP Member

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Inscris la:
    29 mei 2012

Postat 19 oktober 2020 - 05:05

Cine pula mea esti tu si cine e soferul?

De ce cauta lumea probleme unde nu exista nu inteleg!!!

Recenzia e simpla:
Vrand sa incununez o zi foarte buna in care mi au iesit niste chestii importante , am dat telefon la pizda din topic, fiind incurajat de recenziile relativ bune.

Intrat pe usa, "pizda" imi ragaie ca abia a mancat. si ca nush ce plm mai vroia ..deja parea deranjata..ii dau banii: cica ca de ce ii dau banii asa...
fac dus repede...intram in camera..ca de ce o ating asa...zic pai cum iti place...imi replica: noi ( forumistii, curvarii presupun) oricum nu stim sa futem. Nici nu am intrat in ea!..
In orice moment al futaiului facea figuri. In fine cu chiu cu vai imi dau drumul cu o plua pe jumate adormita.
(Inainte sa o cunosc aveam pula tare!)

Era mai bine daca ma duceam la ping pong, daca beam o bere cu un batran, daca faceam laba pe instagram la femei imbracate!
Orice era mai bine decat sa ma duc la pizda asta. Orice!!!!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi