Jump to content

‭0751589365‬ Antonia - Sora Roxanei (Vocea 1)

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună dimineața! E seară,dar sunt sigur că va fi dimineață când voi termina de scris. În această seară îmi propusesem să merg la o altă fată,tot mai nouă la care aveam așteptări mult mai mari,dar nu ma

Iar intrebarea filozofala cate din intalnirile intre necunoscuti sunt intamplatoare.   Dupa un rateu de programare la o Amalia19(nu-i fac topic, practic dupa 3 min intarziere am sunat la Vocea 1 , apo

Buna seara !   Le-am vizitat pe cele 2 surori, prima programare fiind la Antonia.   Odata ajuns in locatie, trecem rapid peste protocol si introducere si ajungem rapid la subiect, adica la sex. Antoni

Vă salut!

Am trecut și eu pe la Antonia. Un fast fuck clasic pentru Palas și strada Sesan....

Fata frumușică, sânii frumoși, foarte tinerică, fundul micuț, parul lung până la fund, isteață ea oarecum, tupeu clasic de fast fuck - într-un fel sa fim noi mulțumiți că și-o trage cu noi pe 150 lei.

Eu am fost de curiozitate, că pozele arata foarte bine, să văd despre ce e vorba.

am stat un număr - 150.

Locație: bine știută- nota 4. Mizerie, dezordine, miros a țigară, fără prosoape, fără gel de duș, ud pe jos, lenjerie neschimbată, o camera cu lumina stinsă, teoretic era singură....

Contact - apel la numărul din anunț, am ajuns in 5 minute la ea, fără programare că îmi imaginam cat de serioasa e treaba.

Igienă - 10, fata a făcut duș, mirosea ok

Aspect: 8, tinerică, fund ferm, sâni micuți dar interesanți, parul acela lung e superb in doggy

Acțiune: oral N/A - e prea mare, nu linge oo-le, blabla. Am trecut direct la normal, 3-4 poziții, i-am dat în ciudă, din picioare, lateral, și doggy, ajutandu-ma de parul ala, finalizat in prezervativ. Nota 6-7 nimic wow, nu da contre, e pe repede înainte

Eu nu revin, cum am zis și mai sus, mi-am satisfăcut o curiozitate, îmi plac (și) fetele micute și frumușele.

De apreciat totuși că și-a pus ciorapii ca in poze, la cererea mea.

Pentru o descărcare rapidă la o fata fragedă, să zicem că merită, când nu răspund altele.