Sari la conținut

Cuckold recomandari


Postări Recomandate

In curand o sa fie din nou disponibil acest serviciu la mine. Mi.a inchis Pisi toate topicele, dar eu sunt inca disponibila pentru celelalte servicii.

Cand revine cockold.ul in oferta o sa anunt. 😈😈😈😈😈

ceva poze noi odată cu reintroducerea serviciului pt pofticiosi? Un update la zi?
Link spre comentariu

Buna ziua! Care este cea mai priceputa/ bună la cuckold dintre fetele care oferă acest serviciu în Bucuresti si au topic deschis aici pe forum? Ma refer dintre Mistress Melysa, Mistress Maya si Domina Natalia? Pe care o recomandați?

Salut! Eu am fost la stapana RubyIulia pentru dominare acum aproximativ 2 ani jumatate. Chiar daca nu am fost pentru serviciul de cuckold eu zic ca s-ar descurca foarte bine si la cuckold, mai ales ca a trecut ceva vreme de cand am fost eu si a mai acumulat experienta, banuiesc ca in acest timp a mai avut clienti interesati de acest serviciu. Din punctul meu de vedere, RubyIulia arata foarte bine.... e pe gustul meu, are cam tot ce trebuie. Este o tipa cu forme,gen are un fund genial, sanii sunt frumosi si e destul de inalta si plus de asta are un ten foarte misto, creol. Legat de sedinta de dominare, cand am fost eram incepator in domeniu si nu prea stiam ce vreau. M-a intrebat cam ce as dori, am zis si eu dominare ceva mai tare decat mediu si a iesit ceva ok...mi.a placut experienta. Nu imi pare o tipa foarte rea/ sadica insa este deschisa la minte daca e vorba sa te chinuie/umileasca, sau cel putin asa era atunci si imi placea ca era foarte sigura pe ea. Acum, cu trecerea timpului poate a devenit mai sadica, are alta experienta si alta viziune. Si eu as vrea candva sa apelez la aceste serviciu cuckold cu stapana RubyIulia, trebuie doar sa mi fac curaj. E interesant de incercat ca in clipul acesta https://www.xvideos.com/video54063127/hot_wife_cuckold_full  de la min 09:20 la 15:00, cu conditia sa aiba energie sexuala suficienta sa se miste asa rapid cu partenerul sau.  :doggystyle  :stiletto  :2808.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Eu am fost la stapana RubyIulia pentru dominare acum aproximativ 2 ani jumatate. Chiar daca nu am fost pentru serviciul de cuckold eu zic ca s-ar descurca foarte bine si la cuckold, mai ales ca a trecut ceva vreme de cand am fost eu si a mai acumulat experienta, banuiesc ca in acest timp a mai avut clienti interesati de acest serviciu. Din punctul meu de vedere, RubyIulia arata foarte bine.... e pe gustul meu, are cam tot ce trebuie. Este o tipa cu forme,gen are un fund genial, sanii sunt frumosi si e destul de inalta si plus de asta are un ten foarte misto, creol. Legat de sedinta de dominare, cand am fost eram incepator in domeniu si nu prea stiam ce vreau. M-a intrebat cam ce as dori, am zis si eu dominare ceva mai tare decat mediu si a iesit ceva ok...mi.a placut experienta. Nu imi pare o tipa foarte rea/ sadica insa este deschisa la minte daca e vorba sa te chinuie/umileasca, sau cel putin asa era atunci si imi placea ca era foarte sigura pe ea. Acum, cu trecerea timpului poate a devenit mai sadica, are alta experienta si alta viziune. Si eu as vrea candva sa apelez la aceste serviciu cuckold cu stapana RubyIulia, trebuie doar sa mi fac curaj. E interesant de incercat ca in clipul acesta https://www.xvideos.com/video54063127/hot_wife_cuckold_full de la min 09:20 la 15:00, cu conditia sa aiba energie sexuala suficienta sa se miste asa rapid cu partenerul sau. :doggystyle :stiletto :2808.gif

Multuuuu. Abea astept si eu sa bag sedintele de cockold. O sa revina cat de curand. Misto partea de care ai zis tu. 😈😈😈😈😈. Te astept cu drag sa o punem in practica.
Link spre comentariu

Micmare, ce bine ca ti-ai facut cont si dupa 20min.ne-ai impartasit si noua ce s-a intamplat acum 2 ani jumate

Iti recomand sa-i faci o vizita stapanei RubyIulia pentru dominare/cuckold si apoi te astept cu o opinie. Cu ocazia aceasta ajuti si alti useri de aici, impartasind o recenzie obiectiva . Plus ca stapana RubyIula are si preturi foarte ok pentru serviciile prestate si oferte pentru cei care au mai facut vizite in trecut.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua! Care este cea mai priceputa/ bună la cuckold dintre fetele care oferă acest serviciu în Bucuresti si au topic deschis aici pe forum? Ma refer dintre Mistress Melysa, Mistress Maya si Domina Natalia? Pe care o recomandați?

 

    Pai vad ca universul tau este limitativ. Eu cred ca exista mai multe optiuni. Ce ti se potriveste tie, cwel mai bine, nimeni nu poate sa iti spuna.

post-84499-0-18263200-1601630495_thumb.jpg

post-84499-0-90809400-1601630512_thumb.jpg

post-84499-0-12638900-1601630561_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti recomand sa-i faci o vizita stapanei RubyIulia pentru dominare/cuckold si apoi te astept cu o opinie. Cu ocazia aceasta ajuti si alti useri de aici, impartasind o recenzie obiectiva . Plus ca stapana RubyIula are si preturi foarte ok pentru serviciile prestate si oferte pentru cei care au mai facut vizite in trecut.

 

Noi, baietii de pe forum, ti-am recomanda sa lasi dracu vrajeala asta proasta de pestiut.

Stai cuminte si mananca-ti ramele linistit ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Multuuuu. Abea astept si eu sa bag sedintele de cockold. O sa revina cat de curand. Misto partea de care ai zis tu. 😈😈😈😈😈. Te astept cu drag sa o punem in practica.

Super videoclipul.

Speram sa facem curatenie lui rubyiulia!

Sa ne delecteze cu aromele corpului ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...