Sari la conținut

🍒Catalina 🍒 0765695541


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

1.70 inaltime,53kg am 25 de ani 🤷ðŸ¼â€â™€ï¸ Sunt putin timida la inceput🥺imi place foarte mult sa ma joc ðŸ˜

Perfect!

Ce jocuri iti plac in mod special? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Tu sub 😂si eu deasupra 😠jocul asta iti place ?

Clasic!

Dar merge...:laugh2

Dar si eu sunt mai timid si de aceea te intreb...

Cu frișcă ne putem juca la început? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator manbarman
Reputație: 0

Cică s-au actualizat serviciile, la fata locului nu mai făcea FK , m-am îmbrăcat și am plecat

Nu tu FK nu tu Cim cel mai probabil și oralul îl voia cu prezervativ, astea sunt servicii de 50 de lei nu de 250. Nu e o părerea e realitatea

 

Baftă!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Cică s-au actualizat serviciile, la fata locului nu mai făcea FK , m-am îmbrăcat și am plecat

Nu tu FK nu tu Cim cel mai probabil și oralul îl voia cu prezervativ, astea sunt servicii de 50 de lei nu de 250. Nu e o părerea e realitatea

 

Baftă!

Te grabisi taica!? :laugh2

Tu nu vezi ca mai întâi se incepe cu jocuri? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Vreau sa incep prin a spune ca asta este prima mea recenzie,deci probabil nu ma pricep,dar am vrut sa dau o mana de ajutor pt restul care vor sa incerce ceva foarte frumos si nou :drool 

Pozele sunt reale,fata arata foarte bine,undeva la 1.70 vreo 47kg,25 de ani,dar pare mult mai tinerica,cu niste silicoane perfecte,numai de 2 luni puse. Este noua in domeniu,si se pare ca eu am avut norocul sa ii fiu primul client. Eu zic ca in cel mai scurt timp o sa ajunga la top,pt ca acolo ii este locul la cum arata. Fata este putin timida,este de inteles pt ca este prima oara cand face asta,dar are unele calitati foarte bune,si arata si foarte bine.

Despre servicii pot spune ca nu am prea incercat prea multe,pt ca nu am prea rezistat,nici macar oral nu am avut ocazia,pt ca mi-am dorit mult mai mult sa o simt. Tarifele sunt 200 30min si 300 ora,nu ma grabit deloc,si totul a fost perfect,pot spune ca m-am simtit ca si cu prietena mea,doar ca putin mai timida. Ap este ok,dar patul scartaie destul de tare,asa ca am incercat canapeaua,unde pot sa zic ca am avut parte de o priveliste superba.  :bow

Sper ca recenzia mea sa va fie de ajutor,si sper ca fata asta superba sa ajunga cat mai repede in top pt ca merita pe deplin! :hooray

Link spre comentariu
Vizitator manbarman
Reputație: 0

Te joci cand ai igiena necesară ☺ Si pentru FK si pentru CIM

Nu ti-e rusine jeavra penala???  Mortii ma-ti de jartea, poi eu vin proaspat dusat, dat cu parfum tom ford de 1000 de lei, cu igiena orala impecabila, si tu mintii cu nerusinare, sper sa iti cumperi medicamente de cancer de banii pe care ii faci!

Link spre comentariu
Vizitator manbarman
Reputație: 0

Ma prezint la camasa pantofi si sacou, curve penala ce esti si tu zici ca eu nu am igiena ...

 

O intreb pe proata pulii daca nu face FK din cauza igienei sau a compatibilitatii si zice ca nu ca din cauza a unui client anterior plm.

 

O mincinoasa cu tupeu de olteanca borata! sper sa faci cancer cu toata familia ta

Link spre comentariu
Vizitator manbarman
Reputație: 0

Igiena corporală ? Parfumul tau cred ca era transpirație in foi de nuc de 10 ani !! Esti nebun crezi ca esti primul care cere sărutări pe gura si finalizare orală ? Se vede dupa vocabular cat te duce capul !! ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

Mincinoasă ordinară, vezi alte recenzii ale mele am vorbit la superlativ și despre fete cu care nu am fost compatibil, dar mite despre cele care au meritat, dar cu mincinoasele și teparele nu o sa am milă! Apropo tupeul asta nu o să rămână nepedepsit stai liniștită

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

In primul rând in locul tau de bun simt ...mi as controla vocabularul 😉igiena e igiena, cel putin pentru mine ...si la 200ron nu ma ling cu nimeni care miroase a transpirație ....ti am zis sa iti iei banii inapoi😂 ca nu stau in 200ron si mi ai lasat 100 🤣🤣doar ca sa faci circ pe aici ? Urat 😉😉

 

Sunt disponibilă de la 9:00-2:00 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

....... sper sa iti cumperi medicamente de cancer de banii pe care ii faci!

 

 

....... sper sa faci cancer cu toata familia ta

 

 

 Apropo tupeul asta nu o să rămână nepedepsit stai liniștită

Nu crezi ca ii c-am mult ? Eu inteleg ca ai ceva cu ea dar si cu familia? 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Vezi ca poate sa confirme si colega mea legat de igiena ta asa ca hai se ne vedem fiecare de treaba lui . Iti dau si aia 100 inapoi daca ii vrei sa te liniștești

Pe cine ai colega ? Si eu tot n-am priceput ptr.ce ti-a lasat 100 ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu este inca pe site colega ...are ceva probleme cu telefonu..Nu poate încarca nici pozele ...el lasa 100lei pentru deranj 🤷ðŸ¼â€â™€ï¸ Dar e mai mult deranjul lui din cate observ 🤦ðŸ¼â€â™€ï¸

 

Pentru poze cu colega va las nr de telefon aceleași servicii si aceleași prețuri : 0733156477 Alina

Link spre comentariu
Vizitator manbarman
Reputație: 0

Vezi ca poate sa confirme si colega mea legat de igiena ta 😉😉 asa ca hai se ne vedem fiecare de treaba lui . Iti dau si aia 100 inapoi daca ii vrei sa te liniștești ðŸ‘ðŸ¼

Inseamana ca ea e și mai mare nesimțită și mincinoasă, că ea era cu alt client , că de aia ai zis sa stau până ieși să verifici daca pot pleca...da mă rog văd că nu ai nicio limită la tupeu și minciună...

Link spre comentariu

Vizitator manbarman
Reputație: 0

Nu crezi ca ii c-am mult ? Eu inteleg ca ai ceva cu ea dar si cu familia?

Adică ea sa vina cu niste minciuni ordinare și eu să fiu gentleman? Nu o sa se întâmple...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...