Sari la conținut

🍒Catalina 🍒 0765695541


Postări Recomandate

13 minutes ago, catalina666 said:

Da i cu niste apa rece pe fata la “soldățel” si mai cauta pe piața 🤷🏼‍♀️😘 poate gasesti pe cineva care sa il satisfacă  100%😂😂

Eh, asteptam ca tu sa il racesti si sa il imblanzesti. I-ar fi placut enorm si s-ar fi bucurat sa faca cunostinta cu funduletul si pizda ta. Acuma plangem amandoi, si eu si el. Mai rar gasesti fete blonde si faine ca si tine, dar cu de toate.

Dar o sa mai caut, daca nu gasesc, asta e, vei fi buna si tu la ceva pana la urma. Numi fac griji ca nu vei fi buna la pat. Macar acolo daca nu altundeva.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Lucas0 a spus:

Uh, te-au suparat fatucile astea si nu te au satisfacut destul? Asa ca te ai gandit sa faci o reorientare sexuala, la bulangii/poponari/gay. Cica am inteles ca e in regula, numai e o prejudecata asa de mare in ziua de azi si poti declara deschis sentimentele pe care le ai. Dar oricum, daca vi la mine cu siguranta ca vei fi surprins si vei gasi surprize. Iar pe langa banii ce mi dai, bonusul pe care ti l offer e ca o sa te doara fundul si gura. CIM sper ca faci =}. Dar una peste alta, o sa fie bine, iesi norocos, fericit si cu banii luati 😂. Numa sa rezisti tentatiei.

Al drq gheiuț ce esti tu🤣. Vezi ca lumea ii rea si nu iti da pace,pot sa am eu grija de tine,o sa fiu pestele tau🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 43 minute, Cozonac7 a spus:

Nu-i creștinește să te bucuri de necazul altora :refoz

Cătălina este fata cu suflet bun... Trag nădejde că are să spulbere tot Răul ce sălășluiește acolo 😇

Nu este frumos ... stiu ... recunosc ...cateodata pic si eu in pacat ...😂😂

Am vrut doar sa scot in evidenta intamplarea mea cu Evelin ..  cand tu intr un mond politicos ...ai luat apararea fetei ... 😉😉😉

Nu iti port pica ..  doar ca nu imi place sa raman dator ... Gata prieteni 🤜🤛

Aaa si acum ma bantuie minutele petrecute in compania respectivei ...

Cred ca ai avut dreptate ...Locatia chiar e bantuita 😂😂😂

Si parca imi este frica de saracuta  Catalina ...sper sa nu ramana si ea cu sechele 🤣🤣

Link spre comentariu
7 minutes ago, badboyy1 said:

Al drq gheiuț ce esti tu🤣. Vezi ca lumea ii rea si nu iti da pace,pot sa am eu grija de tine,o sa fiu pestele tau🤣🤣

Pai nu e sunt "gheiut", ci tu esti. Ca tu vrei sa ma vizitezi si tu Mai abordat sa Iti zic o listaa de preturi, servicii si locatia unde vrei sa ti o trag. Dar mie mi se face scarba daca trebuie sa fac lucruri dinastea. Eu vreau sa vizitez doar fete frumoase, si nu bāieti care vor sa le o trag in fundulet. Vreau doar fundulet de fete.

  • Minus 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, Lucas0 said:

Pai nu e sunt "gheiut", ci tu esti. Ca tu vrei sa ma vizitezi si tu Mai abordat sa Iti zic o listaa de preturi, servicii si locatia unde vrei sa ti o trag. Dar mie mi se face scarba daca trebuie sa fac lucruri dinastea. Eu vreau sa vizitez doar fete frumoase, si nu bāieti care vor sa le o trag in fundulet. Vreau doar fundulet de fete.

Hai ca saa incheiem subiectul aici ca facem aiurea offtopic fetei, si nu merita fatuca asta Catalina. E blonda, frumoasa, iar nevoia ei aici e sa isi gaseasca clienti care sa o futa. Nu e vorba despre ea in discutiile astea, ci despre placerile tale. Poti sa Iti deschizi un topic separat si iti scriu acolo 😊 daca chiar vrei, si tot ce vrei tu.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, Lucas0 a spus:

Hai ca saa incheiem subiectul aici ca facem aiurea offtopic fetei, si nu merita fatuca asta Catalina. E blonda, frumoasa, iar nevoia ei aici e sa isi gaseasca clienti care sa o futa. Nu e vorba despre ea in discutiile astea, ci despre placerile tale. Poti sa Iti deschizi un topic separat si iti scriu acolo 😊 daca chiar vrei, si tot ce vrei tu.

Ti am zis ca am grija de tine,iti deschid topic te promovez iti gasesc locatie🤣 iti iau tzoale te fac faina sa rupi piata🤣🤣

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 minute, badboyy1 a spus:

Ti am zis ca am grija de tine,iti deschid topic te promovez iti gasesc locatie🤣 iti iau tzoale te fac faina sa rupi piata🤣🤣

Daca ii deschizi topic ...ai 5 beri de la mine ...😂😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
27 minutes ago, badboyy1 said:

Ti am zis ca am grija de tine,iti deschid topic te promovez iti gasesc locatie🤣 iti iau tzoale te fac faina sa rupi piata🤣🤣

Nu mai am laicuri 😂

Ai 5 beri de la povestitorul + 10 de la Cătălina... Completez eu naveta! Și dacă sunt solicitări, mai fac cinste cu încă una!! 😂

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Cozonac7 a spus:

Nu mai am laicuri 😂

Ai 5 beri de la povestitorul + 10 de la Cătălina... Completez eu naveta! Și dacă sunt solicitări, mai fac cinste cu încă una!! 😂

Contribui și eu cu o naveta😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 17 minute, Lucas0 a spus:

Pai cum ramane atunci catalino?

Mai ma primesti sa Iti dau la buci (in funduletul tau ala fain) sau te iei dupa bāietii astia cu ce zic ei? 

Mai ... gata a fost votat   ... o sa ai topicul tau  ... Vezi sa nu  ti o iei in cap si sa vad tarife mai mari de 200 / 300 ...

Tu draga @catalina666  mergi pe la biserica , ia niste apa sfintita ...ceva mir ... poate faci o spovedanie pe la popa ...😂😂😂😂 e si el de al nostru ... are suflet ( popa ) 😂😂😂 si fugi din locatia aia blestemata ... nu e ce trebuie ... multe suflete ghinuite bantuie pe acolo 😂😂😂... vreo doua fantome ..  mi au luat si mie urma ... si eu am fost doar in vizita ... dar sa mai si poposesc ... 😂😂😂

Hai ca am treaba azi ... si nu pot sta cu voi la povesti.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, povestitorul said:

Mai ... gata a fost votat   ... o sa ai topicul tau  ... Vezi sa nu  ti o iei in cap si sa vad tarife mai mari de 200 / 300 ...

Tu draga @catalina666  mergi pe la biserica , ia niste apa sfintita ...ceva mir ... poate faci o spovedanie pe la popa ...😂😂😂😂 e si el de al nostru ... are suflet ( popa ) 😂😂😂 si fugi din locatia aia blestemata ... nu e ce trebuie ... multe suflete ghinuite bantuie pe acolo 😂😂😂... vreo doua fantome ..  mi au luat si mie urma ... si eu am fost doar in vizita ... dar sa mai si poposesc ... 😂😂😂

Hai ca am treaba azi ... si nu pot sta cu voi la povesti.

Rămân dator!! 

Cătălino... Fă bine și ia aminte la cuvintele scrise mai sus! Sunt o binecuvântare pentru trup și suflet! 

Și la ce trup ai tu.... Zilnic aș păcătui (de vreo câteva ori)! 😈

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, catalina666 a spus:

Deep ul si dușul impreuna am uitat sa le adaug la serviciile mele 😇😘

Disponibila pana tarziu 03:00-04:00 😈

IMG_0640.MOV 1 MB · 1 descărcare

Te prinde albu .. 😉😉 ce bine ca nu sunt extra aceste doua servici ...incep sa te iubesc ... putin cate putin 🤩🤩

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Cozonac7 a spus:

Rămân dator!! 

Cătălino... Fă bine și ia aminte la cuvintele scrise mai sus! Sunt o binecuvântare pentru trup și suflet! 

Și la ce trup ai tu.... Zilnic aș păcătui (de vreo câteva ori)! 😈

 

Acum 6 minute, povestitorul a spus:

Mai ... gata a fost votat   ... o sa ai topicul tau  ... Vezi sa nu  ti o iei in cap si sa vad tarife mai mari de 200 / 300 ...

Tu draga @catalina666  mergi pe la biserica , ia niste apa sfintita ...ceva mir ... poate faci o spovedanie pe la popa ...😂😂😂😂 e si el de al nostru ... are suflet ( popa ) 😂😂😂 si fugi din locatia aia blestemata ... nu e ce trebuie ... multe suflete ghinuite bantuie pe acolo 😂😂😂... vreo doua fantome ..  mi au luat si mie urma ... si eu am fost doar in vizita ... dar sa mai si poposesc ... 😂😂😂

Hai ca am treaba azi ... si nu pot sta cu voi la povesti.

Prețurile si serviciile raman aceleași 😘 

Doar prețurile o sa le schimb putin 

200 o finalizare 

300 doua finalizări 

👅👅👅👅👅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, catalina666 said:

 

Prețurile si serviciile raman aceleași 😘 

Doar prețurile o sa le schimb putin 

200 o finalizare 

300 doua finalizări 

👅👅👅👅👅

Atăââât!! 😍😍

Știam eu că tu ești cea mai bună fătucă!! 💖

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Just now, catalina666 said:

Serviciile mele sunt următoarele:

Sex oral protejat

Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

Sex anal doar protejat in funcție de mărime(extra100)

Sex intre sâni(extra100)

69

Hand job

Foot fetish

Masaj de relaxare/erotic

Facesitting

Finalizare corporală

Cunnilingus pasiv

Anilingus pasiv

Diferite poziții

Dus impreuna

Deep(in funcție de marime)

Se accepta cupluri

Nu accept sub nici o forma persoane in stare de ebrietate,cu bile sau altele

Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

 150 o finalizare sau 20 de minute 
 200 o finalizare sau 30 de minute

300 o ora sau 2 finalizări 1 ora 

 Acesta este numarul de telefon disponibil: 0765695541

Program normal de la 12:00-03:00
Zona Gheorghe Lazar, intrarea Zenit nr 1, Sc B

daca introduci si FK cu limba pana in gat promit sa te vizitez si eu 😺

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Mici ajustări cu privire la ON și la locație... Și e cel mai jmeker anunț postat vreodată pe forumul ăsta minunat 🤩😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 minutes ago, Cozonac7 said:

Mici ajustări cu privire la ON și la locație... Și e cel mai jmeker anunț postat vreodată pe forumul ăsta minunat 🤩😂

nici nu stii mai cozonace ”un OP la vremea lui ....” continua tu ca eu am lipsa de idei . 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 25 minute, catalina666 a spus:

 

Prețurile si serviciile raman aceleași 😘 

Doar prețurile o sa le schimb putin 

200 o finalizare 

300 doua finalizări 

👅👅👅👅👅

Unde dau si unde crapa ...prima parte a postari ii era adresata lui @Lucas0 

Doar asa am convenit ... 😂😂😂😂

Dar e bine ... mai draga @catalina666 si mai bine ar fi daca as vedea ON🤩🤩🤩 in servicile tale ... as da in seconda 2 comanda la ubar 😂😂

@Cozonac7 tu sa fi sanatos 😉😉😉

@badboyy1 sa fi un "iubi" intelegator si sa nu ii chelutui toti banuti ... 

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, fciuca said:

 ”un OP la vremea lui ....” 😁

Nu-i pe placul nimănui... 


Pe malul Begăi noi avem
O vestită fabrică de bere
Când o blondă rece guști 
Strigi pe oriunde apuci 
Căt mai tare, cu durere
"Aici ON'ui la putere!!" 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...