Sari la conținut

🍒Catalina 🍒 0765695541


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Care-i nemernicul ăla de a zis de Cătălina că-i fată faină? Da-i'aș papa... 😤🤬

Cătălina'i Foarte faină!! Și tare bună!! 🥰💖 Oferă bere și cadouri 💝 Să nu dea dracu să îndrăznească careva să zică ceva de rău despre ea că fac urât! 

1 hour ago, catalina666 said:

De marți 🥺🥺 

Păi n-aștept eu până marți. Hai să fie miercuri, că marțea sunt 3 ceasuri rele și tu ești cea mai bună fătucă :inlovee

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 29 minute, m0f0ss a spus:

Mda..  zicea parca vreun stimabil coleg ca esti fata "faina". ☹ 

Ce ti-e si cu colegii astia, cum te baga ei in ceata.. cu toate ca afara e senin si-s 26° 🙂

Eu sunt fata faina 😇 doar ca serviciile raman aceleași 🥺😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Cozonac7 a spus:

Care-i nemernicul ăla de a zis de Cătălina că-i fată faină? Da-i'aș papa... 😤🤬

Cătălina'i Foarte faină!! Și tare bună!! 🥰💖 Oferă bere și cadouri 💝 Să nu dea dracu să îndrăznească careva să zică ceva de rău despre ea că fac urât! 

Păi n-aștept eu până marți. Hai să fie miercuri, că marțea sunt 3 ceasuri rele și tu ești cea mai bună fătucă :inlovee

Te pup si te astept mereu cu drag ❤️🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Chiar am avut o zi ocheiș astăzi... Până am citit postarea ta. Mai cu seamă partea asta:

2 hours ago, catalina666 said:

Buna dragilor 😘 a intervenit ceva si azi este ultima zi !! 

Marțea NU e o zi norocoasă pt mine! Bine... Nici nu mă pot plânge, că fu bine. Cătălino, îmi cer scuze! Am fost un nemernic 😔 te înșelai 🥺😢

Da' (jur pe roșu ❤️) nu mai fac d'astea! Oricum, trag nădejde (știu sigur!!) că tu ești fată cu inimă bună și mă ierți 😇

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
46 minutes ago, catalina666 said:

Da este blonda si colega 😏😏 siliconata, acid in buze , are si cateva servicii in plus 🔞🔞 sper sa va placa 😈

Sper să nu-mi placă de ea mai mult decât de tine... Că nu știu ce mă fac în cazul ăsta 😜

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
35 minutes ago, povestitorul said:

Lasa show ul , oralalu ' ...cum e oralul 😉😉

Este unul umed. Abundent de umed dac-o lași să se desfășoare după bunul ei plac. Destul de lung ca și durată de execuție... Nu îl face pe grabă. Ba chiar are și un stil câteodată spre lent, mișto. Știe să-și folosească și limba. Este un oral destul de apăsat (o ajută și buzele care sunt destul de cărnoase) și destul de adânc. La bile nu se concentrează... Are destule momente când parcă îți dă senzația că vrea să își depășească limita, în cazul unora poate chiar reușește deepthroat. Tehnica este una bună dacă stai s-o analizezi meticulos. 

Îl face protejat... 🥺😢 

 

Poate dacă-i executat la dublu, poate... Cine știe ce surprize plăcute pot apărea 😋

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 20.08.2021 la 17:10, Cozonac7 a spus:

Este unul umed. Abundent de umed dac-o lași să se desfășoare după bunul ei plac. Destul de lung ca și durată de execuție... Nu îl face pe grabă. Ba chiar are și un stil câteodată spre lent, mișto. Știe să-și folosească și limba. Este un oral destul de apăsat (o ajută și buzele care sunt destul de cărnoase) și destul de adânc. La bile nu se concentrează... Are destule momente când parcă îți dă senzația că vrea să își depășească limita, în cazul unora poate chiar reușește deepthroat. Tehnica este una bună dacă stai s-o analizezi meticulos. 

Îl face protejat... 🥺😢 

 

Poate dacă-i executat la dublu, poate... Cine știe ce surprize plăcute pot apărea 😋

Multumesc pentru susținere  😂❤️Te pup 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 minute ago, catalina666 said:

Era vorba despre noua colega care  are servicii in plus fata de ale mele (ON) …😊 dar te inteleg probabil e din cauza căldurii 🤷🏼‍♀️😂 

Pai catalino, si cum vine treaba atunci? Daca ne bagam toti 3 impreuna, si vina oralul, colega ta face ON si apoi daca te bagi si tu sa faci oral (dar care tu il faci protejat), punem prezervativul si apoi faci? Si dupa aceea il dam iara jos, si face colega ta din nou? Si dupa aceea punem prezervativul inapoi la loc si faci si tu din nou? Sau cum e? Cum te-ai gandit ca partida de sex si dragoste sa fie si sa decurga in 3 cu ON-ul ei si cu OP-ul tau?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 7 minute, catalina666 a spus:

Era vorba despre noua colega care  are servicii in plus fata de ale mele (ON) …😊 dar te inteleg probabil e din cauza căldurii 🤷🏼‍♀️😂 

Stimabila d-ra, eu nu gasisem nicaieri scris ca , colega matale ar face ON, doar "servicii in plus"! 😒  Oricum, prin servicii "in plus" se poate la fel de bine intelege si ca ar fi extra, ceea ce nu poate fi decat imbucurator.. 

P.S. apropos de caldura, as zice sa te linistesti 😉 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...