Sari la conținut

🍒Catalina 🍒 0765695541


Postări Recomandate

Acum 3 ore, catalina666 a spus:

Nu stiu cum dracu nu ati luat vreo boala pana acum cu CIM,FK,GFE,ON….ca vad ca practicați des treaba asta ….am mai explicat si mai explic odata…prin prostiile astea de le așteptați voi ca eu sa le fac..NICIODATA !!! 
 Eu nu imi risc sănătatea MEA pentru un ON sau CIM pentru bucuria VOASTRA si maine,poimaine sa ma trezesc cu. ciuperci,candidă sau alte boli…este STRICT ALEGEREA MEA !!!! Dușul dupa fiecare client si schimbarea lenjeriei dupa fiecare client la mine este de FIECARE DATA !!! ESTE LIBER sa vina cine vrea, cine nu 🤷🏼‍♀️Dragilor vedeți-vă de treaba voastra si căutați prin alte părți unde primiți ce căutați !!! Muncesc destul si fara aceste servicii de “BAZĂ” 

 O zi făina !!! 😘

Acum un an o sugeai fără prezervativ,  nu iti mai era frică ca iei cine știe ce boala nu ?

Acum ne înveți pe noi ce riscăm dacă mergem la femei sa ne facă oralul neprotejat 😂

Stii vorba aia românească  : "Sa te fereasca Dumnezeu de prostul ce se deșteaptă și săracul ce uita de unde a plecat"

Dar vezi tu , te-ai ajuns și ești sus acum pentru ca noi fraierii asa cum ne crezi tu ți-am dat valoare😉

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 38 minute, Futacu_Jan a spus:

Respectății clienți și vei fi respectată , vad ca în continuare vorbești urat și jignești , asta arata nesimțirea ta fata de cei care iti trec pragul 

Eu vorbesc strict de cei care ma jignesc 😊nu de cei care imi trec pragul si nu doar pentru serviciile mele 👌🏼 Chiar si pentru o tigare sau o cafea !!  Nu o sa mai raspund la astfel de comentarii 😉 am observat ca voi doar provocați si cand vi se raspunde tot voi sunteti aia ofuscați !! 
 

O zi frumoasa !! 👅

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 37 minute, m0f0ss a spus:

Hai, ca deja dai in penibil 🙂 

Or zice unii ca esti "fata buna", dar in loc sa-ti vezi de treaba si sa-ti imbunatatesti serviciile si alea-alea, tu te tii tare-n clanta, degeaba.. 

P.S. Schimba managerul 😉

Daca aveam manager il schimbam !! 😉 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 36 minute, Futacu_Jan a spus:

Limbaj de mahalagioaica frate,  aici iti dai seama cât de țărână. Eu are voie sa zică ca cei ce au fost la ea le put picioarele și câte altele, într-un cuvânt nespălați 😏 Dar sa își accepte criticile nu, mai sus un coleg a relatat întâlnirea cu madame și ea repede a sărit de cur în sus și începe sa jicnescă în sus și în jos

Nu ma deranjat ca a relatat el întâlnirea cu mine …mi s a întâmplat de N ori sa imi iau teapa cu apartamentul …sa fie altfel decat in poze si sa aibe bec lipsa ..pat care scârțâie ….eu nu ma duc sa pun becuri in apartamentele altora !!! Nu ma deranjeaza ca vii tu Costică si spui ce ai facut la mine si cum arata apartamentul …asta am găsit in aia stau …nu vin sa ma fut pe străzi sau prin mașini …si alte locuri…iau ce se gaseste !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 4 minute, catalina666 a spus:

Nu ma deranjat ca a relatat el întâlnirea cu mine …mi s a întâmplat de N ori sa imi iau teapa cu apartamentul …sa fie altfel decat in poze si sa aibe bec lipsa ..pat care scârțâie ….eu nu ma duc sa pun becuri in apartamentele altora !!! Nu ma deranjeaza ca vii tu Costică si spui ce ai facut la mine si cum arata apartamentul …asta am găsit in aia stau …nu vin sa ma fut pe străzi sau prin mașini …si alte locuri…iau ce se gaseste !!! 

"…iau ce se gaseste !!! "

Nu e ok sa stii😉👍

  • Like 2
Link spre comentariu
7 hours ago, catalina666 said:

Nu stiu cum dracu nu ati luat vreo boala pana acum cu CIM,FK,GFE,ON….ca vad ca practicați des treaba asta ….am mai explicat si mai explic odata…prin prostiile astea de le așteptați voi ca eu sa le fac..NICIODATA !!! 
 Eu nu imi risc sănătatea MEA pentru un ON sau CIM pentru bucuria VOASTRA si maine,poimaine sa ma trezesc cu. ciuperci,candidă sau alte boli…este STRICT ALEGEREA MEA !!!! Dușul dupa fiecare client si schimbarea lenjeriei dupa fiecare client la mine este de FIECARE DATA !!! ESTE LIBER sa vina cine vrea, cine nu 🤷🏼‍♀️Dragilor vedeți-vă de treaba voastra si căutați prin alte părți unde primiți ce căutați !!! Muncesc destul si fara aceste servicii de “BAZĂ” 

 O zi făina !!! 😘

Uite catalino, eu pana de curand, adica in afara de ultimele 2 fete, sex-ul l-am facut protejat. Fara ON (doar OP), fara FK, fara CIM, fara GFE. Experienta era rigida, nu prea era asa de faina, de multe ori mecanica, dar mergeam sa ma descarc de stres, samd. Insa cu ultimele 2 fete am zis ca haide sa incerc totusi sa vad cum e. Si existe diferente notabile. E altceva cand faci ON prin comparatie cu OP. Se simte mult mai fain, iar senzatia si placerea e interesanta si mai intensa. FK-ul...uh, aici pot zice ca e altceva...prelundiul cand se incepe (insa si pe toata partida de sex) cu FK + GFE (atingeri, magaieri. Mie de exemplu imi place sa strang domnisoara in brate, sa simt ca e acolo cu mine si ca nu e doar o papusa gonflabila in care doar e acolo ca sa bag pula intr-o gaura. Mai bine ma lipsesc pentru asta). Nici sa nu iti povestesc de CIM....inainte finalizam de obicei in prezervativ si uneori pe corpul fetei. Dar e altceva cu CIM, altfel se simte momentul de final, care e important, iar daca fata e meseriasa si stie cum sa gestioneze momentul asta e placut.

Boala, daca e sa judecam asa, fata poate luat si de la iubitul ei. E valabil si invers, ca baiatul sa i-a boala de la iubita lui in timpul sex-ului, sau nici nu se ajunge pana acolo, prin simplu FK care cel mai probabil exista de multe ori, uneori in fiecare zi.

Pe de alta parte, eu cand vin la fetele de pe aici, vin ca sa experimentez anumite aspecte si lucruri.

Cred ca ti-ar placea si tie sa te strang in brate si sa te sarut 😇. Si celorlalte fete la care am fost cel mai probabil (cred) le-a placut.

Nu stiu, hai poate nu CIM din prima, dar ON si FK zic sa te mai gandesti ca sa le iei in calcul, ca mai apoi sa le introduci Dupa aceea poate veni si CIM.
 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 ore, catalina666 a spus:

Nu stiu cum dracu nu ati luat vreo boala pana acum cu CIM,FK,GFE,ON….ca vad ca practicați des treaba asta ….am mai explicat si mai explic odata…prin prostiile astea de le așteptați voi ca eu sa le fac..NICIODATA !!! 
 Eu nu imi risc sănătatea MEA pentru un ON sau CIM pentru bucuria VOASTRA si maine,poimaine sa ma trezesc cu. ciuperci,candidă sau alte boli…este STRICT ALEGEREA MEA !!!! Dușul dupa fiecare client si schimbarea lenjeriei dupa fiecare client la mine este de FIECARE DATA !!! ESTE LIBER sa vina cine vrea, cine nu 🤷🏼‍♀️Dragilor vedeți-vă de treaba voastra si căutați prin alte părți unde primiți ce căutați !!! Muncesc destul si fara aceste servicii de “BAZĂ” 

 O zi făina !!! 😘

😂😂😂😂. .. cumva fierbi lenjerile dupa folosire ...nu de alta dar daca nu este temperatura optima ... bacterile , virusi ... nu mor 😉😉😉

Pe unde am mai umblat si eu ... am intalnit lenjeri de unica folosinta ... ti as recomanda ...

Bts urile nu mai sunt nici ele ce au fost odata ... uite spre exemplu cacatul asta de virus co vid ... de un an jumate ne tot bantuie si nu a murit nimeni din cauza lui insa ...cred ca in curand o sa moara oameni fiindca nu pot merge sa isi faca cumparaturile in magazine ...decat daca sunt vaccinati ...

Asa ca ...vezi cu lista aia de servici cum.o modifici si lasa propaganda politica ... nu e sezonul 😂😂😂

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 2 ore, povestitorul a spus:

😂😂😂😂. .. cumva fierbi lenjerile dupa folosire ...nu de alta dar daca nu este temperatura optima ... bacterile , virusi ... nu mor 😉😉😉

Pe unde am mai umblat si eu ... am intalnit lenjeri de unica folosinta ... ti as recomanda ...

Bts urile nu mai sunt nici ele ce au fost odata ... uite spre exemplu cacatul asta de virus co vid ... de un an jumate ne tot bantuie si nu a murit nimeni din cauza lui insa ...cred ca in curand o sa moara oameni fiindca nu pot merge sa isi faca cumparaturile in magazine ...decat daca sunt vaccinati ...

Asa ca ...vezi cu lista aia de servici cum.o modifici si lasa propaganda politica ... nu e sezonul 😂😂😂

"ite spre exemplu cacatul asta de virus co vid ... de un an jumate ne tot bantuie si nu a murit nimeni din cauza lui insa ...cred ca in curand o sa moara oameni fiindca nu pot merge sa isi faca cumparaturile in magazine ...decat daca sunt vaccinati ..." 

Acuma te-ai apucat de povesti si despre covid?  Succese multe cand te-o prinde si viata lunga.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 23.08.2021 la 20:39, Lucas0 a spus:

Uite catalino, eu pana de curand, adica in afara de ultimele 2 fete, sex-ul l-am facut protejat. Fara ON (doar OP), fara FK, fara CIM, fara GFE. Experienta era rigida, nu prea era asa de faina, de multe ori mecanica, dar mergeam sa ma descarc de stres, samd. Insa cu ultimele 2 fete am zis ca haide sa incerc totusi sa vad cum e. Si existe diferente notabile. E altceva cand faci ON prin comparatie cu OP. Se simte mult mai fain, iar senzatia si placerea e interesanta si mai intensa. FK-ul...uh, aici pot zice ca e altceva...prelundiul cand se incepe (insa si pe toata partida de sex) cu FK + GFE (atingeri, magaieri. Mie de exemplu imi place sa strang domnisoara in brate, sa simt ca e acolo cu mine si ca nu e doar o papusa gonflabila in care doar e acolo ca sa bag pula intr-o gaura. Mai bine ma lipsesc pentru asta). Nici sa nu iti povestesc de CIM....inainte finalizam de obicei in prezervativ si uneori pe corpul fetei. Dar e altceva cu CIM, altfel se simte momentul de final, care e important, iar daca fata e meseriasa si stie cum sa gestioneze momentul asta e placut.

Boala, daca e sa judecam asa, fata poate luat si de la iubitul ei. E valabil si invers, ca baiatul sa i-a boala de la iubita lui in timpul sex-ului, sau nici nu se ajunge pana acolo, prin simplu FK care cel mai probabil exista de multe ori, uneori in fiecare zi.

Pe de alta parte, eu cand vin la fetele de pe aici, vin ca sa experimentez anumite aspecte si lucruri.

Cred ca ti-ar placea si tie sa te strang in brate si sa te sarut 😇. Si celorlalte fete la care am fost cel mai probabil (cred) le-a placut.

Nu stiu, hai poate nu CIM din prima, dar ON si FK zic sa te mai gandesti ca sa le iei in calcul, ca mai apoi sa le introduci Dupa aceea poate veni si CIM.
 

Eu zic sa continuați cu FK,CIM si ce mai căutați voi doar la fetele care le fac 🤷🏼‍♀️😂😂😂 eu raman la aceleași servicii !! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 23.08.2021 la 20:56, povestitorul a spus:

😂😂😂😂. .. cumva fierbi lenjerile dupa folosire ...nu de alta dar daca nu este temperatura optima ... bacterile , virusi ... nu mor 😉😉😉

Pe unde am mai umblat si eu ... am intalnit lenjeri de unica folosinta ... ti as recomanda ...

Bts urile nu mai sunt nici ele ce au fost odata ... uite spre exemplu cacatul asta de virus co vid ... de un an jumate ne tot bantuie si nu a murit nimeni din cauza lui insa ...cred ca in curand o sa moara oameni fiindca nu pot merge sa isi faca cumparaturile in magazine ...decat daca sunt vaccinati ...

Asa ca ...vezi cu lista aia de servici cum.o modifici si lasa propaganda politica ... nu e sezonul 😂😂😂

Cred ca unii dintre voi ar trebui sa va fierbeți putin …ca ati avea nevoie 🙄🤦🏼‍♀️ Ca vi le faceti si singuri cu mâna voastra 🤷🏼‍♀️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 23.08.2021 la 18:08, hory2626 a spus:

"…iau ce se gaseste !!! "

Nu e ok sa stii😉👍

Iau ce se gaseste in momentul respectiv …pentru cateva zile si schimb !! Si de multe ori mi am luat teapa cu apartamentul …🤷🏼‍♀️Dar asta nu conteaza 😂 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
9 minutes ago, catalina666 said:

Eu zic sa continuați cu FK,CIM si ce mai căutați voi doar la fetele care le fac 🤷🏼‍♀️😂😂😂 eu raman la aceleași servicii !! 

Eu zic să vii cât mai repejor îndărăt în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, și lasă balivernele debitate de alții. 

Mi-am și cerut scuze public față de tine:

On 8/23/2021 at 12:30 PM, Cozonac7 said:

Eu m-am simțit atât de bine în compania ei și mi-a plăcut atât de mult de ea, încât simt nevoia să-mi cer scuze față de Cătălina că am înșelat-o. Sunt un nemernic, știu. Dar măcar sunt sincer și recunosc!

Vino de urgență îndărăt!!! 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bă... Să dea dracu' să mai îndrăznească careva să zică ceva rău de Cătălina, că mor cu voi de gât!!! 

Eu mă prostesc aici, dar Cătălina chiar este o fătucă tare bună 💝

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 7 ore, catalina666 a spus:

Iau ce se gaseste in momentul respectiv …pentru cateva zile si schimb !! Si de multe ori mi am luat teapa cu apartamentul …🤷🏼‍♀️Dar asta nu conteaza 😂 

Teapa mai luam si noi,mai luati si voi...ideea e ca degeaba esti bomba si lucrezi bine chiar si avand servicii protejate daca locatia nu este in ton cu tine👍.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, catalina666 a spus:

Cred ca unii dintre voi ar trebui sa va fierbeți putin …ca ati avea nevoie 🙄🤦🏼‍♀️ Ca vi le faceti si singuri cu mâna voastra 🤷🏼‍♀️

Pai ce sa mai fierb tu nebuno 😂😂😂...ca de cand sunt pe topicul asta ...sunt ca intr o oala sub presiune 😂😂😂...jumatate din creier spune Nu te duce ...iar cealalta jumatate mergi cu incredere ...acum eu de cine sa ascult ... ca pe ala mic l am trecut pe mod avion ca altfel.ma lua taras 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 29.08.2021 la 11:10, hory2626 a spus:

Teapa mai luam si noi,mai luati si voi...ideea e ca degeaba esti bomba si lucrezi bine chiar si avand servicii protejate daca locatia nu este in ton cu tine👍.

Asta asa este …ai dreptate 🤷🏼‍♀️ Asta s a întâmplat acum 1-2 ani 🙄 dar dehh…Acum nu mai este cazul !! 😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 29.08.2021 la 16:06, povestitorul a spus:

Pai ce sa mai fierb tu nebuno 😂😂😂...ca de cand sunt pe topicul asta ...sunt ca intr o oala sub presiune 😂😂😂...jumatate din creier spune Nu te duce ...iar cealalta jumatate mergi cu incredere ...acum eu de cine sa ascult ... ca pe ala mic l am trecut pe mod avion ca altfel.ma lua taras 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣 daca ti se scoala de la usa e semn bun 😏 daca nu ti se scoala 🤷🏼‍♀️ fiecare cu drumul lui 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 29.08.2021 la 3:59, Cozonac7 a spus:

Eu zic să vii cât mai repejor îndărăt în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, și lasă balivernele debitate de alții. 

Mi-am și cerut scuze public față de tine:

Vino de urgență îndărăt!!! 

 

O sa vin saptamana viitoare 😘🤗 mi am luat un mic concediu cu colega 😈😈 o sa postez si cateva poze 🔞🔞 !!! Te pup si te astept mereu cu drag 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
33 minutes ago, catalina666 said:

AF813468-991E-4BD3-BC70-BB2A07E83874.jpeg.c2bbdbe24ea3952c72e05bd547c0362e.jpeg

 

🥵Buna dimineata dragilor 🥵

Cea mai bună (dimineață... de dimineață zic)!! 😍❤️

M-am sculat instant 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
28 minutes ago, catalina666 said:

Nu mai lucrez ☺️ (in tara) 

o seara frumoasa 😘43D0CC44-63BA-4523-9EED-8D901A6CBE30.jpeg.38c43c35659b3997c20f06d56875945a.jpeg

Ce??? Nu se poate... 🥺💔

Emigrez!! Offffffff... Știam eu că nu trebuia să te înșel. Tu ai plecat de supărare și necaj. Trag nădejde că e o decizie luată la nervi. Nu mă pot împacă cu gândul ăsta, zău! 

Ce seară frumoasă... că nici nu mai dorm la noapte 😢

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Blaugrana10 a spus:

Mi-ai postat poza asta  sa am o seara faina  😂😜😘 , prin ce tara esti ?, si eu plec in 2 saptamani afara si daca suntem in aceeasi tara 🤔 poate o sa te vizitez , dar nu o sa mai revii in TM ?

Pe undeva prin țările calde 😂😂😂 poate o sa fac o vizita scurta dupa sarbatori in TM 😘

Link spre comentariu
6 minutes ago, catalina666 said:

BDB42BFF-6F24-4ABD-A763-DD9EB9284660.jpeg.d693e20e674f58ea0eb7c8f43ec2b34a.jpeg
 

😂😂😂 păstram legatura 🤗😘 

    O seara făina !!! 🥵

Catalinooo, unde ai plecat fetit-o? Ai lasat acuma baietii din TM la greu....🙄😱😭. Sa planga dupa tine ca ai plecat. Le mai faci si in ciuda baietilor de pe aici. Haide inapoi, ce mai stai. E frumos si pe aici prin TM.
 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Lucas0 a spus:

Catalinooo, unde ai plecat fetit-o? Ai lasat acuma baietii din TM la greu....🙄😱😭. Sa planga dupa tine ca ai plecat. Le mai faci si in ciuda baietilor de pe aici. Haide inapoi, ce mai stai. E frumos si pe aici prin TM.
 

😂😂😂 vine frigul la TM 😏 iar eu prefer caldura 🔥🔥🔥 ne revedem dupa iarna 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...