Sari la conținut

👅🍭Diana🍭👅0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Tăceți in plm... bine ai venit Diana, abia astept sa incepi activitatea, sigur o sa te vizitez 😘 nu-i baga in seama.

S-a trezit bibanul turbo sa ne faca sa tacem, pai ma piele, singura femeie la care ai fost tu e aia din ziarul libertatea in plm si vi acum sa ne zici noua sa tacem? Pai ma pis pe tine perpendicular cu traiectoria ta de a scrie:))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

S-a trezit bibanul turbo sa ne faca sa tacem, pai ma piele, singura femeie la care ai fost tu e aia din ziarul libertatea in plm si vi acum sa ne zici noua sa tacem? Pai ma pis pe tine perpendicular cu traiectoria ta de a scrie:))

Al dreq sa nu faci cumva spume nătărângule, ca nu o avut nimeni treaba cu tine, din cate am observat vad ca esti foarte nervos pe aici si comentezi aiurea, stai cuminte badboyONLINE 😉

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Al dreq sa nu faci cumva spume nătărângule, ca nu o avut nimeni treaba cu tine, din cate am observat vad ca esti foarte nervos pe aici si comentezi aiurea, stai cuminte badboyONLINE 😉

Sti vorba aia "daca tacea-i filozof ramanea-i" acum in toata filozofia ta trebuia neaparat sa ne faci tu sa tacem, iti dau extra muie fara 50 de lei, doar sa iti vezi de treburile tale pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

Sti vorba aia "daca tacea-i filozof ramanea-i" acum in toata filozofia ta trebuia neaparat sa ne faci tu sa tacem, iti dau extra muie fara 50 de lei, doar sa iti vezi de treburile tale pe aici.

Du-te sa mi-l iei in brate ca nu te cred pe cuvant ca ai scris " ramanea-i "😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Du-te sa mi-l iei in brate ca nu te cred pe cuvant ca ai scris " ramanea-i "😂😂😂😂😂😂

Ramanea era la timpul trecut, tu esti in prezent cu muia, acum trebuie sa suporti, ce sa facem la.toti ne e greu, asta pana iti schimbi iar contu te-n plm de eunuc:)))

Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

Ramanea era la timpul trecut, tu esti in prezent cu muia, acum trebuie sa suporti, ce sa facem la.toti ne e greu, asta pana iti schimbi iar contu te-n plm de eunuc:)))

Nu are sens ce spui acolo 🤣🤣 intoarce-te la munca in fabrica ca ai pauza acuma la ora 1 si stai pe forum lake ce esti, faci si tu pula mare online pe aici si comentezi la orice, stai in banca ta artagosule ca astia ca tine pica primii tot timpul 😉

Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

Ramanea era la timpul trecut, tu esti in prezent cu muia, acum trebuie sa suporti, ce sa facem la.toti ne e greu, asta pana iti schimbi iar contu te-n plm de eunuc:)))

Nu are sens ce spui acolo 🤣🤣 intoarce-te la munca in fabrica ca ai pauza acuma la ora 1 si stai pe forum lake ce esti, faci si tu pula mare online pe aici si comentezi la orice, stai in banca ta artagosule ca astia ca tine pica primii tot timpul 😉

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Nu are sens ce spui acolo 🤣🤣 intoarce-te la munca in fabrica ca ai pauza acuma la ora 1 si stai pe forum lake ce esti, faci si tu pula mare online pe aici si comentezi la orice, stai in banca ta artagosule ca astia ca tine pica primii tot timpul 😉

 

Ooo ce amenintari avem aici de la un aneu total necunoscut de nimeni:)))) iti dau si tie adresa ma pizda, vrei sa ma sugi si live futemas in gura ta?:))))

Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

 

Ooo ce amenintari avem aici de la un aneu total necunoscut de nimeni:)))) iti dau si tie adresa ma pizda, vrei sa ma sugi si live futemas in gura ta?:))))

De tine cine o auzit? Esti cunoscut si tu aici ca nu esti in stare sa meri sa combini fataraule, te apuci sa injuri pe aici ca un milog, esti obosit tata, te-ai trezit la 5 muncitorul pulii mele 😂 sa vin le ziua ta imbracat in negru si cu palarie in mana 😉

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

De tine cine o auzit? Esti cunoscut si tu aici ca nu esti in stare sa meri sa combini fataraule, te apuci sa injuri pe aici ca un milog, esti obosit tata, te-ai trezit la 5 muncitorul pulii mele 😂 sa vin le ziua ta imbracat in negru si cu palarie in mana 😉

Vorba aia, daca mor sa-mi porti caciula, de traiesc sa-mi belesti pula:))asa ca spor, esti prea neinsemnat incat sa ma chinui sa-ti detaliez unele lucruri, asta care pune link-uri si intreaba lumea daca au fost la fata, pai ma pizda dute tu futute-n gura de parlit, tot aduci aminte de fabrici, de pauze, esti obisnuit cu ele?:)))eu castig bani de pe.spatele prostilor ca tine, ai prins-o te-n plm?:))))

Link spre comentariu
Vizitator natediaz209
Reputație: 0

Vorba aia, daca mor sa-mi porti caciula, de traiesc sa-mi belesti pula:))asa ca spor, esti prea neinsemnat incat sa ma chinui sa-ti detaliez unele lucruri, asta care pune link-uri si intreaba lumea daca au fost la fata, pai ma pizda dute tu futute-n gura de parlit, tot aduci aminte de fabrici, de pauze, esti obisnuit cu ele?:)))eu castig bani de pe.spatele prostilor ca tine, ai prins-o te-n plm?:))))

Ce castigi tu ma? Mai muie, vezi ca tu nu ma cunosti dar nu fii asa de sigur ca eu pe tine nu 😉 tu lucrezi pentru baietii in trening si asta vei face toata viata ta 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200910/1544/8cbaeaa5c74aff934816cac94cbf86a4.jpgpost-329448-0-39527500-1600331981.jpeghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200922/1130/caaa021b4ad5aa8d2f8292a69e625ae5.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200922/1130/ed6e78f6b77ec48a969994207348459d.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200922/1130/84da8c00cbb8aaead027bdb028821376.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Spor sa aveti fratilor la Diana,merita bifata :D

Respecte si bafta :hihat

Perfect de acord cu tine, doar sa ne raspunda la telefon! Ca de partea cu bifatul ne ocupăm. 🙈

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...