Sari la conținut

👅🍭Diana🍭👅0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 2 ore, alegri a spus:

Eu care vin de la o distanță de ani lumină nu am întârziat nicio secundă.Primesc un premiu pt asta?:)))😉

daaa,un pupic pe botic😀🤗🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
La 21.05.2021 la 13:14, wayne44 a spus:

Poti mai mult de atat, Diana :))

Mi-e ca se indragosteste oglinda daca te intorci cu spatele... din fata ne-ai lamurit, esti bomba smr 😂😂😂

asa e bine?😄😄😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
1 oră în urmă, between69 a spus:

eii.. atunci probabil sunt blocat din ceva motiv al tau :))

totul e posibil ,la mine sunt blocați doar cei care fac programari si macar nu anunta ca nu mai ajung..asta e

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 3 minute, diana1771 a spus:

totul e posibil ,la mine sunt blocați doar cei care fac programari si macar nu anunta ca nu mai ajung..asta e

Ma gandesc...dar la mine sigur nu e cazul. probabil alt motiv ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 3 ore, between69 a spus:

eii.. atunci probabil sunt blocat din ceva motiv al tau :))

 

Acum 2 ore, between69 a spus:

Ma gandesc...dar la mine sigur nu e cazul. probabil alt motiv ;)

:)))) blocheaza prostii si pestii. :))))))) tu fiind admis la ambele categorii , e clar raspunsul:)))))))))))).

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Ce bine ca ni s-au intors moldovencele din Republica!

Dintr-astea, ca Diana. Frumoase vesele, corp de nota 10, fara fite si aere in program.

Vizitat Diana, apartament elegant pe binecunoscuta str. Galati 2.

Fata, blonda cu par lung. In timpul actiunii o poti prinde frumos de coada, ca pe o iapa tanara. Apropo, nu stiu de ce se supara multe daca le compari cu iepele, doar caii au piate cel mai frumos corp din lumea animalelor.

Dar sa revenim. Fata e frumoasa, sanisori fragezi, fundic 10+ cu steluta. Corp de statuie a lui Michelangelo.

La actiune i-am dat jos sutienul, ramasa in chilotei s-a aplecat in fata si isi freca bucutele de ciocan. Priveliste mirifica. Apoi s-a asezat pe pat, unde l-a frecat usor cu talpile.

In timpul asta i-am dat jos chiloteii si i-am admirat bijuteria de fetita dintre picioare.

La actiune, a inceput cu oral zemos, minunat, dupa ce i-am spus sa nu faca risupa de saliva. Nu comenteaza, nu e ostila, n-a acut nimic de comentat cand mi-am batut-o de buze, limba si apoi i-am scuturat-o in gura.

Dupa ce s-a intarit corespunzator, i-a pus capisonul si am luat-o la calarie. Pe la spate, i-am si pleznit usor bucutele, am prins-o si de coada, pana m-am terminat asa am actionat, iar ea s-a lasat imblanzita.

Ca si concluzie, fata e tinerica, frumoasa la fata, buuuna la corp, dar ca majoritatea surorilor de dincolo de prut venite sa ne arate ce castigam in caz de unire, nu accepta finalizare in gura.

Nu m-am simtit grabit, a fost simpatica si zambitoare tot timpul, dar la venire nu a zis nimic de un dus, chiar daca nu era cazul. S-a multumit sa o stearga cu servetel umed. La final, cand am intrat in baie, am gasit gel, nu si prosop.

Igiena ei, in schimb, ireprosabila. Sa nu avem discutii pe tema adta. Chiar mirosea foarte bine, iar pizduta era impecabila.

Am stat cam 20 - 25 de min, decartat pretul de lista, 150.

Eu zic ca o asa moldoveanca frumoasa nu trebuie ratata. Apropo, are si colega, ca e apartament cu 2 dormitoare, dar nu intra la dublu.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 11 ore, carlos_cj a spus:

Ce bine ca ni s-au intors moldovencele din Republica!

Dintr-astea, ca Diana. Frumoase vesele, corp de nota 10, fara fite si aere in program.

Vizitat Diana, apartament elegant pe binecunoscuta str. Galati 2.

Fata, blonda cu par lung. In timpul actiunii o poti prinde frumos de coada, ca pe o iapa tanara. Apropo, nu stiu de ce se supara multe daca le compari cu iepele, doar caii au piate cel mai frumos corp din lumea animalelor.

Dar sa revenim. Fata e frumoasa, sanisori fragezi, fundic 10+ cu steluta. Corp de statuie a lui Michelangelo.

La actiune i-am dat jos sutienul, ramasa in chilotei s-a aplecat in fata si isi freca bucutele de ciocan. Priveliste mirifica. Apoi s-a asezat pe pat, unde l-a frecat usor cu talpile.

In timpul asta i-am dat jos chiloteii si i-am admirat bijuteria de fetita dintre picioare.

La actiune, a inceput cu oral zemos, minunat, dupa ce i-am spus sa nu faca risupa de saliva. Nu comenteaza, nu e ostila, n-a acut nimic de comentat cand mi-am batut-o de buze, limba si apoi i-am scuturat-o in gura.

Dupa ce s-a intarit corespunzator, i-a pus capisonul si am luat-o la calarie. Pe la spate, i-am si pleznit usor bucutele, am prins-o si de coada, pana m-am terminat asa am actionat, iar ea s-a lasat imblanzita.

Ca si concluzie, fata e tinerica, frumoasa la fata, buuuna la corp, dar ca majoritatea surorilor de dincolo de prut venite sa ne arate ce castigam in caz de unire, nu accepta finalizare in gura.

Nu m-am simtit grabit, a fost simpatica si zambitoare tot timpul, dar la venire nu a zis nimic de un dus, chiar daca nu era cazul. S-a multumit sa o stearga cu servetel umed. La final, cand am intrat in baie, am gasit gel, nu si prosop.

Igiena ei, in schimb, ireprosabila. Sa nu avem discutii pe tema adta. Chiar mirosea foarte bine, iar pizduta era impecabila.

Am stat cam 20 - 25 de min, decartat pretul de lista, 150.

Eu zic ca o asa moldoveanca frumoasa nu trebuie ratata. Apropo, are si colega, ca e apartament cu 2 dormitoare, dar nu intra la dublu.

Multumesc frumos,te pup😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...