Sari la conținut

👅🍭Diana🍭👅0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • diana1771 a schimbat titlul în 👅🍭Diana🍭👅
  • Oras:necunoscut
  • Oras:necunoscut

Am vizitat-o  si eu pe  controversata  diva . Ca  sa fiu sigur ca nu o scap am contactat-o cu doua zile inainte prin SMS  programarea fiind facuta in dimineata zilei  cand am tulit-o  la  Cluj si reconfirmata cu o ora inainte . Am descalecat pe str  GALATI gandindu-ma ca voi intalni una din cele mai frumoase fiinte din viata mea. Si asa  a fost m-a intampinat o  fata frumoasa blonda pe tocuri in costum de baie negru care m-a invitat inauntru si m-a servit cu un pahar cu apa rece timp in care am  schimbat cateva   vorbe, ascultand dulcele  ei grai moldovenesc   Am sters-o la baie  pentru o improspatare bine venita la cele 40 grade de afara  si am trecut la actiune. Diva a  executat cu un oral   meserias cu tente de deep ,eu stand intins in  pat, a lins outele apoi  mi-am bagat si eu botul pentru a-i intoarce serviciul si pentru a  gusta din savoarea piersicutei  dupa care  i-am propus sa trecem la un lot. In acel moment   m-a avertizat ca scartie patul eu spunadu-i ca e ceva normal sa  ai si un asemenea  acompaniament muzical.  A trecut urgent peste mine unde se misca  binisor  fara a forta nota intradevar ,patul scartia strident ascutit iar la un moment dat  mi-era frica  sa nu se rupa ceva . Am schimbat apoi pozitia in  capra pe marginea patului  in care am remarcat ca geme frumos  si in tot acest  amestec muzical mi-a bagat vreo cateva contre misto incat  am teminat pe funduletul ei frumos.  Per total a fost minunat nu in al noulae cer  dar bine  Parerea mea este ca tipa se implica  atat  cat trebuie  si nu este plictisita  asa cum zic  unii,  ce-i  drept este prima mea intalnire cu ea. Am salutat-o si pe colega ei pe care  o stiam 

Nota mea generala  este    9   

Am plecat multumit ca nu mi-au fost inselate  asteptarile   confirmandu-mi inca o data ceea ce stiam  ca basarabencele  sunt femei frumoase  si   bune   . Te pup Diana si pe curand la Mures   

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

O fata tanara si frumoasa,pentru mine a fos o bucurie sa o cunosc! Tot timpul vizitei a fost cu zambetul pe buze si atenta la cerintele mele! Are un corp aproape perfect,fundul fiind bestial,carne tare,o bucurie pentru simturi! In ansamblu,ca si experienta,pentru mine a fost de nota 10! A meritat fiecare banut !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 8 ore, Botanistul a spus:

Am vizitat-o  si eu pe  controversata  diva . Ca  sa fiu sigur ca nu o scap am contactat-o cu doua zile inainte prin SMS  programarea fiind facuta in dimineata zilei  cand am tulit-o  la  Cluj si reconfirmata cu o ora inainte . Am descalecat pe str  GALATI gandindu-ma ca voi intalni una din cele mai frumoase fiinte din viata mea. Si asa  a fost m-a intampinat o  fata frumoasa blonda pe tocuri in costum de baie negru care m-a invitat inauntru si m-a servit cu un pahar cu apa rece timp in care am  schimbat cateva   vorbe, ascultand dulcele  ei grai moldovenesc   Am sters-o la baie  pentru o improspatare bine venita la cele 40 grade de afara  si am trecut la actiune. Diva a  executat cu un oral   meserias cu tente de deep ,eu stand intins in  pat, a lins outele apoi  mi-am bagat si eu botul pentru a-i intoarce serviciul si pentru a  gusta din savoarea piersicutei  dupa care  i-am propus sa trecem la un lot. In acel moment   m-a avertizat ca scartie patul eu spunadu-i ca e ceva normal sa  ai si un asemenea  acompaniament muzical.  A trecut urgent peste mine unde se misca  binisor  fara a forta nota intradevar ,patul scartia strident ascutit iar la un moment dat  mi-era frica  sa nu se rupa ceva . Am schimbat apoi pozitia in  capra pe marginea patului  in care am remarcat ca geme frumos  si in tot acest  amestec muzical mi-a bagat vreo cateva contre misto incat  am teminat pe funduletul ei frumos.  Per total a fost minunat nu in al noulae cer  dar bine  Parerea mea este ca tipa se implica  atat  cat trebuie  si nu este plictisita  asa cum zic  unii,  ce-i  drept este prima mea intalnire cu ea. Am salutat-o si pe colega ei pe care  o stiam 

Nota mea generala  este    9   

Am plecat multumit ca nu mi-au fost inselate  asteptarile   confirmandu-mi inca o data ceea ce stiam  ca basarabencele  sunt femei frumoase  si   bune   . Te pup Diana si pe curand la Mures   

💋Îți mulțumesc frumos pt vizită☺️te pup și te mai aștept cu mare drag !🥰🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 1 oră, despera25do a spus:

O fata tanara si frumoasa,pentru mine a fos o bucurie sa o cunosc! Tot timpul vizitei a fost cu zambetul pe buze si atenta la cerintele mele! Are un corp aproape perfect,fundul fiind bestial,carne tare,o bucurie pentru simturi! In ansamblu,ca si experienta,pentru mine a fost de nota 10! A meritat fiecare banut !

Mulțumesc frumos 💋💋te pup și te mai aștept  cu drag 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee
Acum 7 ore, diana1771 a spus:

Buna dimineata !💋💋

Sa aveti o zi usoara 💕🥰

0904A027-F5AF-4C39-8871-F1AE2C330D68.jpeg

Țucu-ți bușili șele mândri🙂Tare aș vrea să ți le mai masez nițel 🤪:))

Cea mai tare moldoveancă din Ardeal:))...părerea mea...😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 24 minute, alegri a spus:

Țucu-ți bușili șele mândri🙂Tare aș vrea să ți le mai masez nițel 🤪:))

Cea mai tare moldoveancă din Ardeal:))...părerea mea...😉

😄te pup💋💋👅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
1 oră în urmă, fakeagent22b a spus:

Felicitări! Toate pozele tale sunt frumoase! Nota 10 + la acest capitol.

multumesc puișor😀☺️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 57 minute, fakeagent22b a spus:

Ha Ha Ha🤣🤣🤣

Ironia ieftină să fie cartea ta de vizită, puicuțo?

Sa fie cum vrei tu !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 12 minute, fakeagent22b a spus:

Poza asta este preferata mea!

Să ai o zi frumoasă! Sper că reacția ta, de data asta, să fie una normală.

Multumesc !  O zi frumoasa !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...