Sari la conținut

👅🍭Diana🍭👅0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee

Căzut-am iar in păcat,pentru nu știu a câta oară:))...Și pentru asta numai Diana e de vină:))Na,hai să recunosc că și eu sunt puțin de vină:))...Ce să fac...cum ii simt prezenta in zonă cum ma ia pandaliile și țuști la ea:)))Fermecător de frumoasă și sexy ca întotdeauna,iar prestația pe masura trăsăturilor ei...Intr-un cuvânt o minunăție de fata.Merci,Diana pentru clipele minunate!😜Am și un regret totuși...După euforia ce ma cuprinde când ies de la tine,încet,încet își face prezent regretul că nu te pot vizita atât de des cât mi-aș dori eu:)) Dar las'că-mi iau avion personal și rezolvăm și problema asta:)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

Căzut-am iar in păcat,pentru nu știu a câta oară:))...Și pentru asta numai Diana e de vină:))Na,hai să recunosc că și eu sunt puțin de vină:))...Ce să fac...cum ii simt prezenta in zonă cum ma ia pandaliile și țuști la ea:)))Fermecător de frumoasă și sexy ca întotdeauna,iar prestația pe masura trăsăturilor ei...Intr-un cuvânt o minunăție de fata.Merci,Diana pentru clipele minunate!😜Am și un regret totuși...După euforia ce ma cuprinde când ies de la tine,încet,încet își face prezent regretul că nu te pot vizita atât de des cât mi-aș dori eu:)) Dar las'că-mi iau avion personal și rezolvăm și problema asta:)))

te pup🤗😘astept vești ca ti-ai luat avion:)))))))
Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee

te pup🤗😘astept vești ca ti-ai luat avion:)))))))

De apuc să-mi iau avion imi permit să te țin doar pentru mine și am rezolvat tăti problemili:)))))Apoi ne-om plimba tă tă zâua cu el:)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

â¤ï¸heiiii

E bună rău, blondina! A doua noastră întâlnire, de zilele trecute, a fost mai ceva ca și prima! A fost cu scântei 🙈

 

De revenit: cu siguranță! Ar fi păcat dacă tot e in zonă, să nu profit de ocazie😊.

 

Te pup Diana.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

E bună rău, blondina! A doua noastră întâlnire, de zilele trecute, a fost mai ceva ca și prima! A fost cu scântei 🙈

 

De revenit: cu siguranță! Ar fi păcat dacă tot e in zonă, să nu profit de ocazie😊.

 

Te pup Diana.

heheii merciiii🤗🤗si eu te pup😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am re-vizitat-o pe frumoasa Diana. Experienta de top dupa parerea mea, nimic de reprosat, note maxime. O fata super dulce! Atata doar ca fermecat xe fata am uitat complet de reteta de borș. 😠Grav! Diana, trebuie neaparat sa ne mai vedem! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

Am re-vizitat-o pe frumoasa Diana. Experienta de top dupa parerea mea, nimic de reprosat, note maxime. O fata super dulce! Atata doar ca fermecat xe fata am uitat complet de reteta de borș. 😠Grav! Diana, trebuie neaparat sa ne mai vedem! 😘

multumesc mult🤗🤗te pup😘
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL
Acum 19 minute, diana1771 a spus:

Salutare dragilor !

Disponibila pt programari ! 

Serviciile si cadoul au ramas aceleași 😉

Ma gasiti in str.Alexandru Vaida Voevod 110

Va pup !😘♥️

618281C3-64D8-496C-9BA0-62EFB10D77EF.jpeg

6A629C9C-C999-4E56-B7A6-8FD45F7904F6.jpeg

bine ai revenit ! cat ramai la Cluj?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee
Acum 43 minute, diana1771 a spus:

Salutare dragilor !

Disponibila pt programari ! 

Serviciile si cadoul au ramas aceleași 😉

Ma gasiti in str.Alexandru Vaida Voevod 110

Va pup !😘♥️

618281C3-64D8-496C-9BA0-62EFB10D77EF.jpeg

6A629C9C-C999-4E56-B7A6-8FD45F7904F6.jpeg

Wellcome,pretty girl!😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...