Sari la conținut

👅🍭Diana🍭👅0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ai gasit-o pe Facebook, Instagram etc. tine pentru tine si gata. De ce trebuie sa zici la toți? Cine vrea sa o vadă merge la ea și cine nu are sânge în pl sta și isi face laba. Cui ii dai tik tok-ul ei da-i si Facebook-ul tau sa vada labarul din spate.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee
Acum 6 ore, royalboy a spus:

Întâmplător am găsit-o pe Diana pe tik tok 😍😍😍😍😍😍😍

Cretinozaur....specie pe cale de dispariție...Ai găsit și tu o mărgea ca găina babei și țuști cu ea acasă:))))

Link spre comentariu

Am fost zilele trecute la Diana, foarte frumoasa fata, rezervare făcută cu ușurință și respectată de amândoi, locația curată fata curată practic tot ce trebuie, oral bun, normal foarte bun, aici este destul de strâmtă, Gfe ridicat, ca și note 9.8,9.8,9,8.lasam loc de creștere pe viitor, din punctul meu de vedere se merită,are și o atitudine bună, să continui tot așa, am să mai trec pe la ea când o să am ocazia.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 19 ore, santol a spus:

Am fost zilele trecute la Diana, foarte frumoasa fata, rezervare făcută cu ușurință și respectată de amândoi, locația curată fata curată practic tot ce trebuie, oral bun, normal foarte bun, aici este destul de strâmtă, Gfe ridicat, ca și note 9.8,9.8,9,8.lasam loc de creștere pe viitor, din punctul meu de vedere se merită,are și o atitudine bună, să continui tot așa, am să mai trec pe la ea când o să am ocazia.

multumesc 🤗😘te mai astept cu drag☺️

Link spre comentariu

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 20 minute, serjucu50 a spus:

Am fost si Eu la domnisoara zilele astea. Intre noi nu s-a produs clicul. Cei ce o laudau pe aici cat e de frumoasa nu stiu ce femei au pe acasa. Sunt mult mai bune optiuni momentan in Cluj. La aspect e de 6, nicidecum 10 cum au scris altii pe aici. Oral si np: 8. 

pai daca nu sa produs clicul normal ca e rau tot:)te pup😘o zi frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...