Sari la conținut

Masaj erotic ❤️0738186992


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salutare . 

 

Am fost eu la domnisoara in cauza , undeva pe Calea Surii mici  . 

Ajuns la locatie , galagie mare la etaj la ea , cineva renoveaza ceva pe acolo, se tot scuza domnisoara dar pana la urma nu e chiar ara deranjant . 

Domnisoara , inalta , undeva pe la 1,70 ( cred) slim , tonifiata , silicoane tot ce trebuie . 

Atitudine foarte ok , dezinvolta vorbareata , deschisa . 

Apartament ok , baie curata , prosop gel de dus , fara nicio problema . 

Acum , partea cu masajul erotic ........... aici e mai deosebit . Am fost la toate saloanele din sibiu plus alte doua trei de prin alte parti dar ....asta a fost primul masaj erotic adevarat de care am avut parte . Domnisoara , din spusele ei cu destul de multa experienta o dovedeste cu prisosinta . Isi da cu adevarat silinta sa fie masaj erotic si nici pomeneala de vesnica la.... de care ai de obicei parte . 

Din partea mea cel putin are fara discutie 10+ .

 

Sper sa ramana cat mai mult pe la noi prin zona pentru ca eu cu siguranta as dorii sa o mai vizitez . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Salutare . 

 

Am fost eu la domnisoara in cauza , undeva pe Calea Surii mici  . 

Ajuns la locatie , galagie mare la etaj la ea , cineva renoveaza ceva pe acolo, se tot scuza domnisoara dar pana la urma nu e chiar ara deranjant . 

Domnisoara , inalta , undeva pe la 1,70 ( cred) slim , tonifiata , silicoane tot ce trebuie . 

Atitudine foarte ok , dezinvolta vorbareata , deschisa . 

Apartament ok , baie curata , prosop gel de dus , fara nicio problema . 

Acum , partea cu masajul erotic ........... aici e mai deosebit . Am fost la toate saloanele din sibiu plus alte doua trei de prin alte parti dar ....asta a fost primul masaj erotic adevarat de care am avut parte . Domnisoara , din spusele ei cu destul de multa experienta o dovedeste cu prisosinta . Isi da cu adevarat silinta sa fie masaj erotic si nici pomeneala de vesnica la.... de care ai de obicei parte . 

Din partea mea cel putin are fara discutie 10+ .

 

Sper sa ramana cat mai mult pe la noi prin zona pentru ca eu cu siguranta as dorii sa o mai vizitez . 

 

Ce preturi are ?

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Locatie Calea Surii Mici bloc nou aranjat,umpic galagios (se lucreaza) oricum se gangeste sa isi schimbe locatia.

Bruneta,gen slim inalta draguta siliconata si cu o piele foarte catifelata.

Atitudine ok ,vorbareata ai cu cine... 

Prosop curat ,foarte curata locatia dar destul de mica(oricum nu mai conteaza;))

Prestatie foarte ok si bine ezecutat Atentie! DOAR Masaj Erotic nu va obositi deageaba doritorii de altceva.

Pret doar la h 200 ron

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

N-apai vorba aia...asa la corp ar merge de o tura si de mai mult... Personal sa merg doar in ciuda plii la o fata care arata bine fara sa "bag si capul", mi s-ar parea niste bani mai prost investiti decat pe tigari.

 

Acum e clar cazul meu. Fiecare e cu placerile lui, cine prefera si masajul erotic, clar o sa aprecieze. Eu mai bine fut, ca arata prea bine :))) Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Sincer, dacă e cum zic băieții, m-aș baga sa vad cum e ceva făcut calumea. Am fost o singura data pe Morilor unde am fost total dezamăgit. E acolo o fata care arata super, dar o nu o prea lasă patronii libera, iar restul sunt meh...iar masajul în sine, se rezuma la ceva frecari corp la corp și terminat cu o laba...

Iar în Șelimbăr, fetele arata bine, dar tot nu e masaj erotic asa cum trebuie. O data la fiecare locație mi-a fost de ajuns sa nu ma mai duc de mai multe ori.

Link spre comentariu

am fost eu azi si sincer e same sheet, e ok fata cum zic baietii mai sus dar cam la cum zici tu se rezuma totul

Sincer, dacă e cum zic băieții, m-aș baga sa vad cum e ceva făcut calumea. Am fost o singura data pe Morilor unde am fost total dezamăgit. E acolo o fata care arata super, dar o nu o prea lasă patronii libera, iar restul sunt meh...iar masajul în sine, se rezuma la ceva frecari corp la corp și terminat cu o laba...
Iar în Șelimbăr, fetele arata bine, dar tot nu e masaj erotic asa cum trebuie. O data la fiecare locație mi-a fost de ajuns sa nu ma mai duc de mai multe ori.

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

N-apai... Aia e... Dacă mai revine și reușesc sa îmi fac timp, probabil o sa merg pt corp. Momentan am iar o perioada aglomerata și nu reușesc nici pe fetele care sunt acum în oraș și as fi vrut sa merg.

 

Oricum, merci mult de info. M-a scăpat de speranțe false :))

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Da.... Jonny confratele meu, ai avut dreptate......

Din pacate tipa e mediocra in arta masajului erotic. Recunosc ca arata bine, e tonifiata , bronzata si are tatuaje faine, dar masajul erotic presupune mai mult decat un look oky.

Marea problema a ei este atitudinea, gen "Atata stiu, atata fac". Nu are dorinta de a invata si de a imbunatati serviciile de masaj.

Pacat, mare pacat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Nush, în ce masaj erotic se prestează la noi... Vad doar masaj. Ca se apuca cu ulei te freacă, te masează... Dar apoi partea de erotic e pauza. Frecat cu sânii pe tine (asa ca trebuie)...Și laba... Nu e erotic.

Cel puțin la ce sa "presteaza" în Sibiu la capitolul asta nu vad nimic erotic.

 

La titulara topicului, am zis mai mult ca ma duc sa clătesc și eu ochii...dar sunt conștient ca nu o sa fie ceva care sa fie în standarde pt asa ceva.

Fusesem în Amsterdam la masaj erotic...apai acolo pot spune ca a fost ce trebuie. Laba sa zic ca a fost poate 20% din cât am stat, și totdeauna cate o mișcare, își punea corpul și erotismul în lumina orice făcea. și m-a terminat fata aia din erotism maxim.

 

No aici, se freacă data cu ulei pe tine, ca slănina când ungi grătarul...

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Nush, în ce masaj erotic se prestează la noi... Vad doar masaj. Ca se apuca cu ulei te freacă, te masează... Dar apoi partea de erotic e pauza. Frecat cu sânii pe tine (asa ca trebuie)...Și laba... Nu e erotic.

Cel puțin la ce sa "presteaza" în Sibiu la capitolul asta nu vad nimic erotic.

 

La titulara topicului, am zis mai mult ca ma duc sa clătesc și eu ochii...dar sunt conștient ca nu o sa fie ceva care sa fie în standarde pt asa ceva.

Fusesem în Amsterdam la masaj erotic...apai acolo pot spune ca a fost ce trebuie. Laba sa zic ca a fost poate 20% din cât am stat, și totdeauna cate o mișcare, își punea corpul și erotismul în lumina orice făcea. și m-a terminat fata aia din erotism maxim.

 

No aici, se freacă data cu ulei pe tine, ca slănina când ungi grătarul...

...si  ca sa nu te arzi cand te incingi, mai arunca cu vin si face vant cu farasul  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 5 ore, Stefania09 a spus:

Am revenit in Sibiu pana in 16-01🤗

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-in-sibiu-13-01-16-01/d62eiehi3f0172ei25f4g2i9fed12404.html

Acum 5 ore, Stefania09 a spus:

Am revenit in Sibiu pana in 16-01🤗

 

Acum 5 ore, Stefania09 a spus:
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...