Sari la conținut

Ada_0722806027


Postări Recomandate

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună dragilor, numele meu este Adela am 23 ani și am hotărât sa va fac o vizita după mesajele frumoase care le-am primit.

Sunt o tipa micuța naturala cu bun simt și receptiva la nevoia pacientului.

Voi lăsa o mica lista :

150lei - 30 minute

300 lei - 60 minute

Servicii incluse

-69

-Săruturi pe corp

-Masaj cu ulei sau cu crema după finalizare sau între finalizări.

-Normal protejat varietate de poziții

-Oral protejat \neprotejat

-Finalizare pe corp (exclus zona intima)

Se taxează în plus la alegere pentru :

Anal - 50lei

Finalizare orala 50 lei

French Kiss 50 lei

Sunt convinsa ca ne v-om înțelege, eu sunt foarte comunicativa.

 

Detalii:

-Posibilitatea de a face dus.

-Prosop igienizat corect sau rola de hârtie.

-igienizez după fiecare pacient.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/118471-ada-0722806027/page-64

 

https://nimfomane.com/forum/topic/131542-ada-bruneta-0722806027/page-14

 

https://nimfomane.com/forum/topic/121452-topada-bruneta-0722806027/page-46

 

Voi posta în câteva ore pozele 😘

Va îmbrățișez.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Deci un futai cu tot ce trebe e 450 ora, sunt curios de atitudinea ei daca intra in banii astia sau e t9t extra 50 sa zambeasca, prosop igienizat corect e cam asa, ar trebui fiert si dupa spalat asta inseamna corect in plm:)))

 

Ps: dupa poze nu meriti nici 150 ora, dar prosti sunt destui:))

Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

Deci un futai cu tot ce trebe e 450 ora, sunt curios de atitudinea ei daca intra in banii astia sau e t9t extra 50 sa zambeasca, prosop igienizat corect e cam asa, ar trebui fiert si dupa spalat asta inseamna corect in plm:)))

 

Ps: dupa poze nu meriti nici 150 ora, dar prosti sunt destui:))

 

450 ora...pachet complet si bonus BTS

...asa umbla vorba in targ

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

 

450 ora...pachet complet si bonus BTS

...asa umbla vorba in targ

Bună, ți-ar părea bine dar nu ma cunoști în schimb îmi scri pe toate topicele.

Care e problema ta? Ce te face sa insiști pe mine?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

batboy ar fi bine sa mergi si să testezi fata înainte de a denigra și după să faci comentari.

Iti zic ieu că dacă mergi odată la Ada și nu Iești unul care vrea să promoveze o altă fată, sar putea să devi un client fidel al lui Ada.

Te pup Ada și abea te aștept să vi acasă la Sb unde sti ca tot timpul iesti Bine primită. Si nu degeaba Iești in topul nostru alături de Rebeca și de Alina.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

Bună, ți-ar părea bine dar nu ma cunoști în schimb îmi scri pe toate topicele.

Care e problema ta? Ce te face sa insiști pe mine?

Te cunosc prea bine

Te-am futut de cateva ori in Sibiu.Pe vremea cand erai bruneta.Recunosc ca ma futeai bine si sugeai pula bine,dar am renuntat la serviciile tale cand au inceput sa apara zvonuri ca ai fi avut ceva BTS.

Poate un buletin de analize medicale ar fi binevenit.Nu am nimic personal cu tine

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

batboy ar fi bine sa mergi si să testezi fata înainte de a denigra și după să faci comentari.

Iti zic ieu că dacă mergi odată la Ada și nu Iești unul care vrea să promoveze o altă fată, sar putea să devi un client fidel al lui Ada.

Te pup Ada și abea te aștept să vi acasă la Sb unde sti ca tot timpul iesti Bine primită. Si nu degeaba Iești in topul nostru alături de Rebeca și de Alina.

Cred ca mie mi te-ai adresat, unde vezi tu ca am denigrat fata? Am zis ca nu detaliez pentru ca nu o cunosc, doar ca la fetele astea e ca la pacanele, nu sti pe ce pui mana.

Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

toate bune si frumoase pana am citit comentariu lu exorcistu alb .. te pune pe ganduri genu asta de comentarii.. cel mai bine ar fi un set de analize si ii dai peste nas !

Corect si bine punctat.Un set de analize ar lamuri problema(si pe mine).Pentru lectura

...https://nimfomane.com/forum/topic/121452-topada-bruneta-0722806027/page-40

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Corect si bine punctat.Un set de analize ar lamuri problema(si pe mine).Pentru lectura

...https://nimfomane.com/forum/topic/121452-topada-bruneta-0722806027/page-40

Tu ești un om fără speranța câte îmi comentează de 2 ani ca un obsedat pe topice cu aceasi chestie.

Ma controlez frecvent, am o igiena impecabila cum e scris și în 100 de recenzii pe celelalte topice și am și acte de munca în alta tara care nu le puteam obține fără analizele medicale amănunțite.

Cât despre tine, nu îți cunosc interesul dar te voi ignora complet.

Nu voi posta niciun set de analize cu datele mele personale pe site pentru nimeni.

Le voi prezenta la locație pentru cine este cazul, tu nu le vei vedea niciodată ca nu ai nici măcar o idee despre cum arat in realitate.

Tu ești singurul om care susține treaba asta, dacă nu ma înșel în 2019 susțineai ca ofer fără prezervativ:)) ca ai făcut tu sau ceva de genu tot prin 2019 ai mai apărut de 2 ori cu Acealasi zvon.

Ți se pare comportament de om normal? Tu ai stări de bipolarite și ești insistent. Cum se face ca din atâtea persoane cu care am avut contact toți cu cont doar tu susti aberați?

Când au sărit membri pe tine ca nu e adevărat te-ai retras o perioada acum hopa.

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Tu ești un om fără speranța câte îmi comentează de 2 ani ca un obsedat pe topice cu aceasi chestie.

Ma controlez frecvent, am o igiena impecabila cum e scris și în 100 de recenzii pe celelalte topice și am și acte de munca în alta tara care nu le puteam obține fără analizele medicale amănunțite.

Cât despre tine, nu îți cunosc interesul dar te voi ignora complet.

Nu voi posta niciun set de analize cu datele mele personale pe site pentru nimeni.

Le voi prezenta la locație pentru cine este cazul, tu nu le vei vedea niciodată ca nu ai nici măcar o idee despre cum arat in realitate.

Tu ești singurul om care susține treaba asta, dacă nu ma înșel în 2019 susțineai ca ofer fără prezervativ:)) ca ai făcut tu sau ceva de genu tot prin 2019 ai mai apărut de 2 ori cu Acealasi zvon.

Ți se pare comportament de om normal? Tu ai stări de bipolarite și ești insistent. Cum se face ca din atâtea persoane cu care am avut contact toți cu cont doar tu susti aberați?

Când au sărit membri pe tine ca nu e adevărat te-ai retras o perioada acum hopa.

Cât despre secretul cu acel membru, îmi este pe lângă client și un bun prieten în decursul întâlnirilor noastre am servit un pahar de vin și am vorbit despre joburile noaste cât și despre copilăria noastră iar eu l-am rugat sa nu menționeze asta în recenzie.

Acel om în primul rand e un domn care nu ar fi acceptat el niciodată, și nici eu.

Tu ești doar paranoic și nu vreau sa îți dovedesc nimic, cred ca ți-am vorbit foarte frumos alta dacă o stresai atâta timp cred ca își pierdea răbdarea.

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Asta este cea ce ti-a adresat clientul meu atunci. Omul acesta are și el recenzii făcute ce înseamna? Ca toate la care a fost fac fără? Încearcă sa nu mai aduci acuzați nefondate.

Salutare

@ exorcistul alb si artzabala:

Nu prea înțeleg cum ati concluzionat voi despre ce secret este vorba, dar ......

Cum spunea si Ada , a fost vorba despre discuția pe care eu si ea am avut-o.

Daca ati fi citit alte recenzii pe care eu le-am facut si altor domnișoare, ati fi putut observa ca nu îmi place sa detaliaz acțiunea si nici note nu dau.

In cel mai rău caz am concluzionat întâlnirea drept una reusita sau dupa caz mai putin reusita, bineînteles aceasta concluzie fiind subiectivă.

 

@ Ada:

Îmi pare sincer rău, ca cele câteva rânduri scrise de mine au fost gresit interpretate de unii si au provocat atata vâlvă la adresa ta. Sărbători fericite îți doresc si cu siguranta ne vom revedea dupa vacanța.

 

Sporuri maxime va doresc si un an nou plin de realizari.

Link spre comentariu

Asta este cea ce ti-a adresat clientul meu atunci. Omul acesta are și el recenzii făcute ce înseamna? Ca toate la care a fost fac fără? Încearcă sa nu mai aduci acuzați nefondate.

Salutare

@ exorcistul alb si artzabala:

Nu prea înțeleg cum ati concluzionat voi despre ce secret este vorba, dar ......

Cum spunea si Ada , a fost vorba despre discuția pe care eu si ea am avut-o.

Daca ati fi citit alte recenzii pe care eu le-am facut si altor domnișoare, ati fi putut observa ca nu îmi place sa detaliaz acțiunea si nici note nu dau.

In cel mai rău caz am concluzionat întâlnirea drept una reusita sau dupa caz mai putin reusita, bineînteles aceasta concluzie fiind subiectivă.

 

@ Ada:

Îmi pare sincer rău, ca cele câteva rânduri scrise de mine au fost gresit interpretate de unii si au provocat atata vâlvă la adresa ta. Sărbători fericite îți doresc si cu siguranta ne vom revedea dupa vacanța.

 

Sporuri maxime va doresc si un an nou plin de realizari.

wtf it's going on here ?

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Asta este cea ce ti-a adresat clientul meu atunci. Omul acesta are și el recenzii făcute ce înseamna? Ca toate la care a fost fac fără? ÃŽncearcă sa nu mai aduci acuzați nefondate.

Salutare

@ exorcistul alb si artzabala:

Nu prea înțeleg cum ati concluzionat voi despre ce secret este vorba, dar ......

Cum spunea si Ada , a fost vorba despre discuția pe care eu si ea am avut-o.

Daca ati fi citit alte recenzii pe care eu le-am facut si altor domnișoare, ati fi putut observa ca nu îmi place sa detaliaz acțiunea si nici note nu dau.

In cel mai rău caz am concluzionat întâlnirea drept una reusita sau dupa caz mai putin reusita, bineînteles aceasta concluzie fiind subiectivă.

 

@ Ada:

ÃŽmi pare sincer rău, ca cele câteva rânduri scrise de mine au fost gresit interpretate de unii si au provocat atata vâlvă la adresa ta. Sărbători fericite îți doresc si cu siguranta ne vom revedea dupa vacanța.

 

Sporuri maxime va doresc si un an nou plin de realizari.

 

Hopa, a uitat pestele.sa dea log out de pe cont si a scris cu contul ei, vai de plm🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Nu va mai agitati atata ca nu ai ce trebuie ai slaba rau si nu arata bine mie unu nu mio placut depinde de gustul fiecaruia  

Mie unu nu mio placut mam dus la ia pentru recenzile ce leam citit pe sibiu 

am lasat recenzi si pe Sibiu si mio sarit lumea in cap zici ca ai de la strada 

Pentru mine ai de evitat 

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu va mai agitati atata ca nu ai ce trebuie ai slaba rau si nu arata bine mie unu nu mio placut depinde de gustul fiecaruia  

Mie unu nu mio placut mam dus la ia pentru recenzile ce leam citit pe sibiu 

am lasat recenzi si pe Sibiu si mio sarit lumea in cap zici ca ai de la strada 

Pentru mine ai de evitat 

 

Se pare că și tu ai cam evitat limba română la școală.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...