Sari la conținut

Amalia 0725718886


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am revizitat-o pe Amalia . Am gasit-o la fel de sexy și implicată că de obicei . Poze reale și sociabila . Nu cred că își au rost notele . Pentru a mine fost o plăcere sa trec din nou pe la ea . Pwp jos Amalia .

 

 

nu cred ca nu ai platit !

de pret nu spui nimic !

nici o recenzie convingatoare!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Am vizitat o si eu pe d-soara astazi, as spune ca prestatia a fost de un nota  8 asa .

Corpul e ok , prezentabila, curata, mirosea a sampon si ceva crema, oral bunicel .

In schimb, parea putin sictirita/plictisita, un GFE super slab, in sensul ca ai senzatia ca futi o papusa, ii spui cum sa stea , pozitia X, pozitia Y , se executa, mimeaza putin ca i place cu scopul ca , clientul sa-si dea drumul mai repejor :)) ( uh, ah, o, )  ;)))

In principal daca n ai de ales, merita , la 100 de lei se poate mult mai rau .

Link spre comentariu
Acum 17 minute, zorro99 a spus:

Salutare,

 

Am vizitat o si eu pe d-soara astazi, as spune ca prestatia a fost de un nota  8 asa .

Corpul e ok , prezentabila, curata, mirosea a sampon si ceva crema, oral bunicel .

In schimb, parea putin sictirita/plictisita, un GFE super slab, in sensul ca ai senzatia ca futi o papusa, ii spui cum sa stea , pozitia X, pozitia Y , se executa, mimeaza putin ca i place cu scopul ca , clientul sa-si dea drumul mai repejor :)) ( uh, ah, o, )  ;)))

In principal daca n ai de ales, merita , la 100 de lei se poate mult mai rau .

As mai adauga ca ar baia ar trebui sa fie mai curata, adica , e dotata cu tot ce trebuie, spatioasa, etc, dar se vedea ca au mai fost vreo 3-4 insi inaintea mea acolo si era putina mizerie pe jos , in rest, ok . A si sa schimbe acel , " uh ah oh" sa invete unul mai realist :)))

Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Da, vine mereu in targoviste, undeva prin m6, pare același apartament mereu, nu am mai fost de ceva timp, ma duceam des dar odată a făcut o gafa și mi-a luat dragul de ea și de a o vizita, Amelia e buna doar la număr nu la ora. Și ușor cu pretențiile ca are mereu ceva de comentat dacă nu ii convine ceva 🤣 în rest foarte draguta și a luat în proporții în ultimii ani. E mai mare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...