Sari la conținut

Alexandraa


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Iubito, nu rade ca s-ar putea sa plângi. Tu ai idee cat respect trebuie sa ne acorzi? Aici nu e Buzău cu toate ca juma de brașoveni sunt buzoieni :)

Vezi ca te halim din joc de glezne.

Pe viitor, invata sa lași loc de buna ziua pe unde calci.

 

Dacă știi să te comporți cu mine sunt pâinea lui Dumnezeu , dacă cauți să te cerți cu mine e rău , nu știu dacă îmi faci fațaðŸ˜ðŸ˜‚â¤ï¸ sunt foarte corectă. prețurile sunt 150 cu 250

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

Cândva, eram mai înțelegător cu fetele. Dar după ce am trecut pe la ametita aia de inka19 am luat - o pe aratura. Am început sa taxez orice derapaj. Si Andreea_02 a xontribuit la asta!

Dacă ele isi bat pula de mine, de ce nu ar functiona si reciproca?

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

N am de gând să plec dintr un oraș frustrat cu oameni înapoiați ca să dau în altul și mai prost cu oameni mai răi.. Așa că n am să vin la Brașov.. deja sunt luată tare și la moșto degeaba fără să fi făcut nimic.. Dacă ție ți-au făcut fetele alea ceva atât de rău probabil o fi fost și vina ta de le-ai provocat dar nu mă bag că nu mă interesează pe mine dar mu trebuie să te comporți cu toate așa doar că ai avut tu ceva probleme cu una.. Și eu am avut probleme cu niște clienți dar asta nu înseamnă că a trebuit să mă comport așa urât cu toți din cauza la unu.. ce ai făcut cu reputația mea deja mi se pare prostesc și penibil și nu vreau iar să stau să mă cert , sunt sătulă de certuri și de prostii.. Spor la mai multe fete în oraș.. o zi bună

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...