Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Karina 0723486431

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
44 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 >chrisbbmike<

chrisbbmike

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 582 Postari:
  • Inscris la:
    21 juli 2014

Postat 02 oktober 2020 - 10:06

Crisbbmike vad ca esti cam pretentios. Dar cei din afara care platesc mai mult pt o ora sau o finalizare nu mai sunt. Nu vrei sa iti spun si cate fire de par am in cap. Cred mai mult conteaza daca pleci satisfacut sau nu.

Păi dacă spui că cei din afara nu sunt pretențioși de ce nu te duci la ei.

Și al doilea lucru, dacă chiar ai probleme cu dantura nu prea e indicat să faci oral neprotejat...părerea mea
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 02 oktober 2020 - 11:15

Poate am fost si la cei din afara....
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >cutebadboy<

cutebadboy

Feeling Unstoppable!

• >Serious Contributor<
  • 522 Postari:
  • Inscris la:
    16 oktober 2013

Postat 03 oktober 2020 - 08:39

Ar trebui scris in titlul topicului nr. de tel. al D-soarei, dar pana atunci le las aici pentru indexare: 0723486431

Aceasta postare a fost editata de cutebadboy: 03 oktober 2020 - 08:42

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 satyricon

satyricon

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    09 maart 2014

Postat 04 oktober 2020 - 09:28

am fost vineri

ON 10

NP 10

GFE 10 (fara FK din pacate)

cadou 100

eu de revenit DA

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 bluedevil

bluedevil

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 132 Postari:
  • Inscris la:
    19 januari 2019

Postat 07 oktober 2020 - 11:56

Am vizitat și eu săptămâna trecută domnișoara. Prima Ioșia. Prins din prima. Nu cred că e persoana din poze, dar sunt destul de apropiate. Daca rețin, are ceva tatuaj care nu se vede aici. Optez pentru un număr. Fac duș și revin in camera. Cere banii in avans, îi las pe dulăpior. Ne întindem și povestim puțin. Nu se grăbește, nu mă grăbesc. Întreabă cineva mai sus de probleme cu dantura. Are lipsa un premolar într-adevăr, dar cei din fața parcă ar fi ok. La povești aflu că a revenit de afară, că nu prea mai merge cu pandemia asta, prin Austria zicea că a lucrat daca rețin bine. Zice că e din Constanța ca și Cristina . Incepe cu un ON timp in care mă joc cu sânii mari și pe la piersicuță. Schimbam trei poziții regulamentare, pare să ii placă. Termin pe la spate, imaginea e placuta. Mai fac un dus și plec. Raport calitate preț OK la un număr. A zis că mai sta pe aici daca e mișcare mai buna, până să comenteze Cristina pe pagina ei, nu a fost foarte ocupată.
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 07 oktober 2020 - 01:38

Buna dragilor

In primul rand nu am nici un tatuaj.
In al doilea rand va las aici pozele cu fata pentru nu a mai avea discuti ca nu sunt eu cea din poze.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 ionuandre_83

ionuandre_83

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    30 maart 2012

Postat 07 oktober 2020 - 11:41

Am vizitat-o și eu pe această domnișoară, la "recomandarea" Cristinei.
Poate ma așteptăm eu la ceva wow, ma gândeam ca poate a învățat ceva de la Cristina. Nu se poate compara cu nimic cu Cristina, e diferența uriașă.
A fost o experiență ciudata.I-am înmânat banii înainte, i-a luat a ieșit din camera, a zis ca revine, am stat ceva timp singur în camera.
A revenit, a început un oral dar după câteva secunde a propus sa pună prezervative. I-am propus un 69, sa șters la p...a cu șervețele umede fata de mine (dus înainte sigur nu făcuse)
I-am cerut sa se ocupe și de 00 a zis ca nu face, și mi-a înșirat ce nu face( fără săruturi pe buze, fără lins 00, fără finalizare facială, și a mai zis ceva...)
A montat prezervativele, a fost apoi un furai banal, nimic spectaculos, nimic de povestit.
La sfârșit mi-a spus de doua trei ori ca speră să ne mai revedem.
Acum eu ce sa zic.
Părerea mea e ca nu e ceva wow, Pentru un futai de 100RON fără mari așteptări merge de încercat.
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 07:15

Poate ma așteptăm eu la ceva wow, ma gândeam ca poate a învățat ceva de la Cristina. Nu se poate compara cu nimic cu Cristina, e diferența uriașă.
A fost o experiență ciudata.I-am înmânat banii înainte, i-a luat a ieșit din camera, a zis ca revine, am stat ceva timp singur în camera.
A revenit, a început un oral dar după câteva secunde a propus sa pună prezervative. I-am propus un 69, sa șters la p...a cu șervețele umede fata de mine (dus înainte sigur nu făcuse)
I-am cerut sa se ocupe și de 00 a zis ca nu face, și mi-a înșirat ce nu face( fără săruturi pe buze, fără lins 00, fără finalizare facială, și a mai zis ceva...)
A montat prezervativele, a fost apoi un furai banal, nimic spectaculos, nimic de povestit.
Acum eu ce sa zic.
Părerea mea e ca nu e ceva wow, Pentru un futai de 100RON fără mari așteptări merge de încercat.

A doua fata care se șterge cu șervețele pe păsărică.Sigur dus nu a facut.Sigur lucrează pe banda rulanta.Primul venit primul servit.La mine igienă e cea mai importanta.Sigur e de evitat.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 10:34

Tin sa va lamuresc cu servetelele umede chiar daca imi fac dus eu tot timpul ma sterg cu dervetele umede. Nu inteleg ce vi-se pare anormal ca folosesc servetele umede.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 iondelaraion

iondelaraion

flăcău futălău, fut TARE si APĂSAT

• VIP Member
  • 1232 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2011

Postat 08 oktober 2020 - 05:14

Tin sa va lamuresc cu servetelele umede chiar daca imi fac dus eu tot timpul ma sterg cu dervetele umede. Nu inteleg ce vi-se pare anormal ca folosesc servetele umede.

Vrei să mănânci un măr. Îl bagi sub jetul de apă la chiuvetă, îl speli și apoi îl bagi în gură și muști, da? NU îl mai ștergi cu șervețel umed după. De ce? Pentru că nu are nici un sens.
În caz că nu prinzi comparația.. unde căcat e logica să mai ștergi cu șervețel umed pizda pe care susții că ți-ai spălat-o deja la duș și e curată??

Dar nah, ce să-i faci.. poți scoate fata din sat, dar nu și satul din fată. :D
  • 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 08:25

iondelaraion in primul rand nj stiu care dintre noi este taranca.
Eu lucrez de atata timp in jobul asta si in stufiourile din afara mai exact din Austria esti chiar daca iti faci dus trebuie sa te stergi cu servetele umede la fel si pe clienti chiar daca isi fac dus. Asa m-am obisnuit in afara. De ani de zile lucrez in afara tari. Nu stiu care sunt mai inapoiati noi romani sau straini
  • 0

#32 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 08:35

iondelaraion in primul rand nu stiu care dintre noi este taran.
Eu lucrez de atata timp in jobul asta si in studiourile din afara mai exact din Austria esti obligata chiar daca iti faci dus trebuie sa te stergi cu servetele umede la fel si pe clienti chiar daca isi fac dus. Asa m-am obisnuit in afara. De ani de zile lucrez in afara tari. Nu stiu care sunt mai inapoiati noi romani sau straini

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >mihaimisu80<

mihaimisu80

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 387 Postari:
  • Inscris la:
    20 november 2015

Postat 08 oktober 2020 - 08:37

Mască de poarta afara??
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 >mihaimisu80<

mihaimisu80

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 387 Postari:
  • Inscris la:
    20 november 2015

Postat 08 oktober 2020 - 08:38

Erată: Mască se poartă afara???
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 08:49

Erată: Mască se poartă afara???

Da se poarta
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 09:10

Acum eu ce sa zic.

In primul rand sunt prietena cu Cristina si suntem din constanta amandoua. In al doilea rand eu am lucrat in afara. Si in al treilea rand in studioul unde am lucrat eu una din reguli era chiar daca faceai dus sa te sterigi cu servetele umede la fel si clienti. Dar vad ca ai prea multe pretenti la 100 de lei unde vrei sa stai daca se poate si o ora. Pe cand in afara se plateste 50 de euro 15 min.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 mivanul

mivanul

VIP Member

• VIP Member
  • 1574 Postari:
  • Inscris la:
    06 augustus 2017

Postat 08 oktober 2020 - 09:35

In primul rand sunt prietena cu Cristina si suntem din constanta amandoua. In al doilea rand eu am lucrat in afara. Si in al treilea rand in studioul unde am lucrat eu una din reguli era chiar daca faceai dus sa te sterigi cu servetele umede la fel si clienti. Dar vad ca ai prea multe pretenti la 100 de lei unde vrei sa stai daca se poate si o ora. Pe cand in afara se plateste 50 de euro 15 min.

Eu si mor cand va aud ca strainii platesc mai mult. Ei platesc 50 de unitati din salariu lor de 2000 sau mai mult.... cum plm e mai mult? I-ai transformat repede in lei?....atunci transforma-i si salariul. Sanatate!!!

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 >matxxx<

matxxx

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 432 Postari:
  • Inscris la:
    09 januari 2015

Postat 08 oktober 2020 - 09:44

De trei lucruri sunt nevoie pt. succes.
1. Încredere.
2. Acțiune.
3. Răbdare.

Lasă trecutul in spate,alți oameni,alte obiceiuri.
Ce te mai poate ajuta...
Nu o lua in nota personală chiar dacă ii vorba despre tine.
Accepta critica,dacă o poți considera constructiva.
Fi deschisă spre nou...identifica nevoile.
Nu pierde contactul vizual cu clientul in timpul vizitei. Nu mai mult decât ii necesar.
50 euro=100 RON. pt. mulți bărbați din România. Mai ales pe timpurile astea.
Rămâi o doamna indiferent de conjuncturi.
Răspunde și la sms...nu toți ne dorim doar chat. :)
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 kari_karina9

kari_karina9

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Inscris la:
    18 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 10:53

De trei lucruri sunt nevoie pt. succes.
1. Încredere.
2. Acțiune.
3. Răbdare.

Lasă trecutul in spate,alți oameni,alte obiceiuri.
Ce te mai poate ajuta...
Nu o lua in nota personală chiar dacă ii vorba despre tine.
Accepta critica,dacă o poți considera constructiva.
Fi deschisă spre nou...identifica nevoile.
Nu pierde contactul vizual cu clientul in timpul vizitei. Nu mai mult decât ii necesar.
50 euro=100 RON. pt. mulți bărbați din România. Mai ales pe timpurile astea.
Rămâi o doamna indiferent de conjuncturi.
Răspunde și la sms...nu toți ne dorim doar chat. :)

Nu este vorba de trecut din moment ce eu nu am foarte mult timp de cand sunt in romania si nu am lucrat in romania nu crezi ca trebuie si un pic de rabdare din partea voastea???
Pana ma acomodez cu cea ce vreti voi?
Eu lucrez cum am invatat in afara nu cum ati vrea voi.
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
  • 9189 Postari:
  • Inscris la:
    30 november 2013

Postat 08 oktober 2020 - 11:01

Nu este vorba de trecut din moment ce eu nu am foarte mult timp de cand sunt in romania si nu am lucrat in romania nu crezi ca trebuie si un pic de rabdare din partea voastea???
Pana ma acomodez cu cea ce vreti voi?
Eu lucrez cum am invatat in afara nu cum ati vrea voi.

Ba da Karina!!!stai linistita ca nu suntem batuti in cap :laugh2  :laugh2 avem rabdare.........tot timpu am avut :) ca altfel multe mandre nu ajungeau asa cum is :D 
Asa ca nu te stresa ca nu are rost!simplu.......acomodeazate incet,intra in sistem B) 
Te pwp :kiss3  :hug1

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi