Sari la conținut

Caterinca in za nait


michaeljiji

Postări Recomandate

Chiar ca englezoiacele sunt urite cu crengi :laugh2 De fapt singurele femei cu adevarat frumoase in vest sunt cele care au si alte gene prin ADN-ul lor...

 

Mai gasesti frumoase originale dar foarte rar...si nici alea nu esti sigur ca sunt rasa pura. Majoritatea celor pe care noi le consideram frumoase au prin mosi stramosi, si aport de material genetic din alte rase. Cele mai bune curve in tarile din vest provind din est :)) iar daca au cetatenie, sunt de obicei corcite cu arabi, negri, asiatici ;)

 

Bine sa spun ca trecem cu vedera frumusetile blonde nordice... pentru cei pasionati de blonde. ;) Dar nu-s chiar asa de multe cum s-ar crede... Eu in Norvegia nu am prea vazut ceva  dupa care sa intorc capul. In Germania sau Olanda nu am vazut ceva pur singe dupa care sa ma uit gen...mama ce-as fute-o. In schimb mulatre, asiatice, araboiace, negrese, sau alte combinatii intre rase, bune de pula sunt.

In Franta la fel... ai crede ca Franta e plina de femi elegante si aranjate. Probabil sunt.... dar eu nu am vazut ceva de calitate. majoritatea frantuzoiaicelor nu se aranjeaza, nu se rad la subrat, etc. Cele mai bune de pula erau araboiaicele, sau combinatii ale alor ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0

Am vazut niste poze de la o nunta de lesbiene undeva prin Alabama/Carolina de Nord, nu mai retin, oricum de prin State. Nu stiam cum sa caut lamaie mai repede prin frigider, mai aveam putin si boram pe covor ! Miresele depaseau lejer suta de kilograme, nu stiu cine le machiase si coafase, cred ca Muma Padurii arata mai ok decat ele, nasii aratau jalnic, erau gay atat nasii mari cat si nasii mici, nu stiu daca erau si parintii mireselor pe acolo, probabil nu, majoritatea invitatilor la nunta erau fie gay, fie lesbiene, aratau oribil, unii aschie si urati, altii grasi de se spargeau, plus niste femei gen Spartacus varianta feminina.

 

Sunt si lesbiene sexy, dar tind sa cred ca nu se afiseaza asa de mult precum se afiseaza cele urate !  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Am vazut niste poze de la o nunta de lesbiene undeva prin Alabama/Carolina de Nord, nu mai retin, oricum de prin State. Nu stiam cum sa caut lamaie mai repede prin frigider, mai aveam putin si boram pe covor ! Miresele depaseau lejer suta de kilograme, nu stiu cine le machiase si coafase, cred ca Muma Padurii arata mai ok decat ele, nasii aratau jalnic, erau gay atat nasii mari cat si nasii mici, nu stiu daca erau si parintii mireselor pe acolo, probabil nu, majoritatea invitatilor la nunta erau fie gay, fie lesbiene, aratau oribil, unii aschie si urati, altii grasi de se spargeau, plus niste femei gen Spartacus varianta feminina.

 

Sunt si lesbiene sexy, dar tind sa cred ca nu se afiseaza asa de mult precum se afiseaza cele urate !  :laugh2

Bănuiesc ca cele bune de lins(pula) :-) găsesc mai ușor iar cele urate trebuie să-și facă reclama sa poată găsi și ele o pizda de lins sau sa primească și ele o limbă în... șuncă
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...