Sari la conținut

Delia fac dragoste cu sărutări ♥️♥️♥️♥️, 0734819262


Postări Recomandate

tigancusa la virsta de aprox 23-25 ani simpatica la fat(z)a dar speculanta, sanii pareau destui de mari dar nu stiu cum se inpac cu gravitatea ca era cam ciudat imbracata si nu am vazut cam nimic, curulet mic dar pentru asta burta fff ciudate forme. zicea ca la pretul de 150/250 face si FK dar sa vin sa vorbim. blocul x3 pe eugeniu dobrila, probleme cu interfonul a deschis ea personal. in apartament a inceput direct cu: dece nu stai o ora hai da-mi 200 pt finalizare si facem de toate. i am zis ca plec ca este speculanta si sigur va incepe cu fite si figuri cum sa vede cu bani in mana si bye bye.

Link spre comentariu

tigancusa la virsta de aprox 23-25 ani simpatica la fat(z)a dar speculanta, sanii pareau destui de mari dar nu stiu cum se inpac cu gravitatea ca era cam ciudat imbracata si nu am vazut cam nimic, curulet mic dar pentru asta burta fff ciudate forme. zicea ca la pretul de 150/250 face si FK dar sa vin sa vorbim. blocul x3 pe eugeniu dobrila, probleme cu interfonul a deschis ea personal. in apartament a inceput direct cu: dece nu stai o ora hai da-mi 200 pt finalizare si facem de toate. i am zis ca plec ca este speculanta si sigur va incepe cu fite si figuri cum sa vede cu bani in mana si bye bye.

 

Dupa ce am citit comentariul asta,ma intreb de ce se cheltuie atatia bani pentru inteligenta artificiala cand noi avem destui prosti naturali.

Link spre comentariu

Am fost și eu la fata asta 

In Tomis 3 pe la bonus pe acolo 

A fost bine cu ia face oral normal 69 finalizare orala 

Am întrebato daca face și anal mi-a spus că nu discuta la așa ceva am vrut sa i ofer o suma destul de Maricica pentru că mi-a plăcut foarte mult fundul ei nu a acceptat că ia nu face așa ceva  ...  oralul bine făcut am rugato să facă mai adânc daca poate.... a încercat să mi-l facă adânc scuipa trage mângâie sărută ....la normal se mișcă se împinge geme mmmm aaaa 

 Aiurea e că nu face mai mult de 2 finalizări pe oră 

In schimb e ok

 

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

A doua vizita la Ana... a mers mai bine 

Nu mă așteptam tot eram prin apropiere mi-am adus aminte de ia și am zis sa mai merg o dată  acum a fost mai vorbăreață era bine dispusa râdea am stat puțin cu ia am vorbit câteva glumite 

La sex ok ...am fututo cu plăcere 

Link spre comentariu
La 07.03.2022 la 15:40, gogu.77 a spus:

A doua vizita la Ana... a mers mai bine 

Nu mă așteptam tot eram prin apropiere mi-am adus aminte de ia și am zis sa mai merg o dată  acum a fost mai vorbăreață era bine dispusa râdea am stat puțin cu ia am vorbit câteva glumite 

La sex ok ...am fututo cu plăcere 

Daca ai mai fost o data sa fi sănătos tine  pentru tine lasă și pe alți sa mai comenteze nu comenta la aceiași fata de 7 ori vrem sa mai vedem și de la alți. Fără supărare

Și eu am fost la ia am comentat la ea dar dacă e sa mai merg o dată nu las iarăși alt coment

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Tibi12345 a spus:

Daca ai mai fost o data sa fi sănătos tine  pentru tine lasă și pe alți sa mai comenteze nu comenta la aceiași fata de 7 ori vrem sa mai vedem și de la alți. Fără supărare

Și eu am fost la ia am comentat la ea dar dacă e sa mai merg o dată nu las iarăși alt coment

Fac ce vreau scriu ce vreau nu este treabă ta ce fac eu  fiecare e liber să își de-a cu părere sau sa își spună punctul de vedere nu mai poate omul sa scrie nimic că se găsește 1 2 din aștea ca tine să spună nu așa ai greșit aia nu ai deschis bine topicul  de ce ai scris   mergi și tu din an in paste pe la carte o fata in rest stai non-stop pe forum sa corectez pe toată lumea  dacă te scutur puțin nu ai nici bani sa treci strada doar sărăciile ca tine sta aici non-stop sa corecteze lumea    nu știu daca mergi o dată pe săptămână la fete

 Eu cred că petreci prea mult timp pe forumul asta 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator neversea
Reputație: 0
Acum 30 minute, gogu.77 a spus:

Fac ce vreau scriu ce vreau nu este treabă ta ce fac eu  fiecare e liber să își de-a cu părere sau sa își spună punctul de vedere nu mai poate omul sa scrie nimic că se găsește 1 2 din aștea ca tine să spună nu așa ai greșit aia nu ai deschis bine topicul  de ce ai scris   mergi și tu din an in paste pe la carte o fata in rest stai non-stop pe forum sa corectez pe toată lumea  dacă te scutur puțin nu ai nici bani sa treci strada doar sărăciile ca tine sta aici non-stop sa corecteze lumea    nu știu daca mergi o dată pe săptămână la fete

 Eu cred că petreci prea mult timp pe forumul asta 

E greu sa stea cineva sa te corecteze ca are de munca doua zile

Link spre comentariu
Acum 13 ore, gogu.77 a spus:

Fac ce vreau scriu ce vreau nu este treabă ta ce fac eu  fiecare e liber să își de-a cu părere sau sa își spună punctul de vedere nu mai poate omul sa scrie nimic că se găsește 1 2 din aștea ca tine să spună nu așa ai greșit aia nu ai deschis bine topicul  de ce ai scris   mergi și tu din an in paste pe la carte o fata in rest stai non-stop pe forum sa corectez pe toată lumea  dacă te scutur puțin nu ai nici bani sa treci strada doar sărăciile ca tine sta aici non-stop sa corecteze lumea    nu știu daca mergi o dată pe săptămână la fete

 Eu cred că petreci prea mult timp pe forumul asta 

Cred că ai probleme cu capu 

Link spre comentariu

6 hours ago, gogu.77 said:

Vai de voi 

Aici pun stop

Eu nu am intrat aici sa mă cert cu voi.   

Eu știu că aici intri sa spui daca a fost ok daca ți-a plăcut sau nu

 

 

 

E corect ceea ce spui acum.. Dar înainte de postarea asta nu te-ai apucat sa jignești colegii? Nu te-ai apucat tu sa numeri banii din buzunarul colegilor? Ca altfel nu-mi pot da seama de unde ai tras tu concluzia ca pe aici umbla numai săracii și ai venit tu sa ne scoți din sărăcie. 

23 hours ago, gogu.77 said:

Fac ce vreau scriu ce vreau nu este treabă ta ce fac eu  fiecare e liber să își de-a cu părere sau sa își spună punctul de vedere nu mai poate omul sa scrie nimic că se găsește 1 2 din aștea ca tine să spună nu așa ai greșit aia nu ai deschis bine topicul  de ce ai scris   mergi și tu din an in paste pe la carte o fata in rest stai non-stop pe forum sa corectez pe toată lumea  dacă te scutur puțin nu ai nici bani sa treci strada doar sărăciile ca tine sta aici non-stop sa corecteze lumea    nu știu daca mergi o dată pe săptămână la fete

 Eu cred că petreci prea mult timp pe forumul asta 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...