Sari la conținut

Nouă în oraș 0768601300


sorinelxart

Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Descriere Matrimoniale

Bună, sunt Loredana corp slim, fund bombat , sâni naturali
La mine nu ai fost , sunt noua in orașul tău, ma descriu ca fiind o fire sociabila,amuzanta și sexy!!!
Serviciile mele sunt de calitate,am o locație curată și de lux , pentru mai multe detalii ma poți suna.
Am și colegă!
Fac deplasări la hotel și pensiuni
Va pup și va aștept să ne simțim bine împreună!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Astazi am fost la fatuca.

Locatie peste drum de confectii.Ma directioneaza , ajung la usa , o fatiscana de a,55 inaltime , 40/45 kilograme , blonda cu parul impletit cu suvite lungi , piercing in buza de sus si in buric , slim imbracate lejer , zic hai sa intru.Ma introduce itr-o camera , erau mai multe usi si la una dintre usi se auzea ceva fosnet(miscare) dar nu ma interesat.

Ajunsi in camera o intreb ce si cum , pentru un ON si NP las 100 lei.Ne dezbracam , fata scoate la iveala sanii mici dar frumusei , ii ling putin si ii iau in gura in timp ce o mangai putin pe corp si pe cur , are curul frumusei si proportionat bine pentru inaltimea si greutatea ei.Are cateva tatuaje si in faat si pe spate si pe mana , zicea ca este din Slatina.Nu stiu daca fotografiile sunt ale ei , as banui ca nu dupa inaltime , la corp aduce.

Ma sez in pat si fata se apuca de un oral umed , cu saliva , nu se ocupa de coite , destul de placut , 2/3 minute , dupa pune prezervativul si se urca pe mine.Se simte bine la pasa , rasa si o are frumoasa zic eu , destul de stramta , da ceva din cur cateva minute , dupa o iau pe la spate , imfig mainele in curicelul ala bun si dau usor in ea in timp ce ma uit cum se vad labiile mulandu-se pe pula pana termin.Nu a comentat nimic fata de cum am cerut sa stea dar nici cu vorba nu prea sa omorat.

igienizat imbracat si plecat , door to door 20 minute.Nu am simtit graba in gesturile ei doar ca nici nu am simti ca ar vrea sa petreaca ceva timp in plus fata de cat ar fi necesar.

 

Locatie-8

Curatenie-9

Fata-8

Corp-8

ON-7

NP-9

GFE-6

 

De revenit , eu da.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...