Sari la conținut

Cristina...


cristin20

Postări Recomandate

Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Buna sunt Cristina mereu cu zâmbetul pe buze. Pozele imi apartin in totalitate,nu sunt modificate.Daca vrei sa ma cunosti mai bine ma poti suna. Ofer total si alte fantezi domnilor generosi.

Salut, care poze?

Lasa link cu anuntul tau si un numar de telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare azi am fost si eu la Cristina si am ramas placut surprins, are in jur de 30 de ani un corp foarte frumos sani frumusei cu niste sfarcuri mari, am inceput cu un oral executat binisor dar a compensat la sex ceia ce ma si interesa mai mult se misca foarte bine da contre am schimbat cateva pozitii dupa care am finaliza. Pentru mine este de revenit o sa dau si niste note.

Oral 7

Normal 10 sta cum o pui

Igiena 10

Locatia 8 .

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare azi am fost si eu la Cristina si am ramas placut surprins, are in jur de 30 de ani un corp foarte frumos sani frumusei cu niste sfarcuri mari, am inceput cu un oral executat binisor dar a compensat la sex ceia ce ma si interesa mai mult se misca foarte bine da contre am schimbat cateva pozitii dupa care am finaliza. Pentru mine este de revenit o sa dau si niste note.

Oral 7

Normal 10 sta cum o pui

Igiena 10

Locatia 8 .

Daca sta cum o pui nu e bine!

Trebuie să miște,sa te contreze,sa aiba inițiativa ca ea stie mai bine ce poate și ce-i place.

Asa și Aura sta cum o pui dar nu mi-a placut tocmai pt asta,ca sta.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...