Sari la conținut

Ana&Mihai cuplu matur casatorit-0745480611


anacuplu

Postări Recomandate

Vizitator yoyo14
Reputație: 0
Acum 3 ore, anacuplu a spus:

Bai cacat bolnav ! Nesimtitul dracului !Ai bagat tu capul in pula sau ai supt lindicul , sa mirosi basinile noastre ?

Ai mirosit tu ca suntem nespalati de la o cafea ? Inceteaza cu nesimtirile astea nefondate !

Poti face recenzii la profilele cu care ai ajuns la pat ! Jigodie nesimtita !

Atentie la Limbaj!!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
20 hours ago, yoyo14 said:

Atentie la Limbaj!!

Lasa limbajul. Asa sunt ei...niste nespalati nesimtiti. Vin cu minciuni ca ei au "clienti"...dar nici macar o recenzie. Tin sa le aduc aminte ca am fost la ei si am plecat din cauza lor, nu am fost refuzat. La lindic nu am ajuns, m-a oprit altceva, iar la pula lui...sa ii aduc aminte ca el e cel caruia ii plac baietii???

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 20 ore, yoyo14 a spus:

Atentie la Limbaj!!

Rugam ! Daca nu exista  posibilitatea sa se astupe gura acestui nesimtit , care este doar un frustrat refuzat , care

nu face decat sa murdareasca imaginea noastra , ca oameni prin cuvinte jignitoare si neadevarate . Un rahat cu care

am baut doar o cafea acum ceva ani in urma , numit mihaimessenger, sa se stearga contul  nostru precum si anuntul !

Ajunge ! Sigur am postat unde nu trebuie si sugur nu are legatura cu swing sau threesone !

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 6 minute, mihaimessenger a spus:

Lasa limbajul. Asa sunt ei...niste nespalati nesimtiti. Vin cu minciuni ca ei au "clienti"...dar nici macar o recenzie. Tin sa le aduc aminte ca am fost la ei si am plecat din cauza lor, nu am fost refuzat. La lindic nu am ajuns, m-a oprit altceva, iar la pula lui...sa ii aduc aminte ca el e cel caruia ii plac baietii???

Acelasi cacanar ordinar ! Jeg ! Du-te dracu ! Mi-ai supt tu pula sa vezi ca-mi plac baietii ?

Pe final ! Vad ca nimeni nu-l potoleste ! Sa-mi lingi sperma dupa cadavrul ma-ti ! Asta ca sa vezi

cat de mult imi plac baietii , ca tine !

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
2 hours ago, anacuplu said:

Acelasi cacanar ordinar ! Jeg ! Du-te dracu ! Mi-ai supt tu pula sa vezi ca-mi plac baietii ?

Pe final ! Vad ca nimeni nu-l potoleste ! Sa-mi lingi sperma dupa cadavrul ma-ti ! Asta ca sa vezi

cat de mult imi plac baietii , ca tine !

Mare zmeu esti ascuns dupa tastatura. Nu uita ca ne cunoastem, poate o sa ne vedem pe strada. O sa te opresc sa imi repeti asta in fata. Atunci o sa vedem cum se termina. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Chiar acum, mihaimessenger a spus:

Mare zmeu esti ascuns dupa tastatura. Nu uita ca ne cunoastem, poate o sa ne vedem pe strada. O sa te opresc sa imi repeti asta in fata. Atunci o sa vedem cum se termina. 

Rahat bolnav ! Te astept sa ne intanlim face to face , sa vezi cum musc din tine ..si cat de mult imi plac

baietii ! Fututi mortii ma-ti de porc agricol ce esti ! Ajunge ! Hai face to face sa o rezolvam definitiv !

Atept sa bag pumnul in tine si sa deschid mana ! Suna-ma cu numar , sa stabilim cand limpezim acest rahat

pe care l-ai inceput !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 1 minut, pisicuts a spus:

continuam cu recenziile
:wave:

Motanel ! Acest om nu a facut o recenzie , doar o impresie de la o cafea ! Ok , o respectam precum si el

trebuie sa respecte ca l-am refuzat ! Ok ! Refuz la refuz ! Si-e spus punctul de vedere , ok ! Dar ajunge ! Deja daca analizezi este un conflict si o fobie din partea lui ! Nu este necesar sa fim placuti de toata lumea , precum nici noi nu placem pe toata lumea ! Te rugam stopeaza acest om pe pagina noastra sau blokeza-ne pe noi si e ok ! Multumim !

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
19 minutes ago, anacuplu said:

Rahat bolnav ! Te astept sa ne intanlim face to face , sa vezi cum musc din tine ..si cat de mult imi plac

baietii ! Fututi mortii ma-ti de porc agricol ce esti ! Ajunge ! Hai face to face sa o rezolvam definitiv !

Atept sa bag pumnul in tine si sa deschid mana ! Suna-ma cu numar , sa stabilim cand limpezim acest rahat

pe care l-ai inceput !

 

Probabilitatea sa ne vedem e destul de mare avand in vedere faptul ca tot pe Frunzei, ca si voi, locuiesc. Se pare ca din anturajul meu sunt si colegi de serviciu de-ai vostri, au ras copios cand au vazut pozele cu voi. Sa musti din mine? Tu ma, limbric ofilit? 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Chiar acum, mihaimessenger a spus:

Probabilitatea sa ne vedem e destul de mare avand in vedere faptul ca tot pe Frunzei, ca si voi, locuiesc. Se pare ca din anturajul meu sunt si colegi de serviciu de-ai vostri, au ras copios cand au vazut pozele cu voi. Sa musti din mine? Tu ma, limbric ofilit? 

Posibilitate da ! De ce nu grabim lucrurile ? Suna-ma sa o dam pe bune si sa stabilim unde si cum ! Te tine ?

Las-o cu celegii ca nu tine ! Ma fut si pe ei si pe tine ! Lucram la firme separate ! Astept sa-mi razi in fata ! La limbricul asta !

Suna si hai la treaba !Te tine ?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Se pare ca am deschis cutia pandorei... chiar imi cer scuze. Sincer nu ma mandresc cu nici unul dintre voi. Mi-ar placea sa lasam injuriile deoparte. Cred ca fiecare si-a spus punctul de vedere care cu siguranta toti care au citit topicul il cunosc. Haide-ti sa ramanem la esenta acestui forum, cat despre futut mie unul mi-a pierit putin cheful dar inca ramane o optiune pentru ca imi doresc un 3some si inca nu am avut ocazia... 

Multumesc de intelegere!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 1 minut, altrix a spus:

Se pare ca am deschis cutia pandorei... chiar imi cer scuze. Sincer nu ma mandresc cu nici unul dintre voi. Mi-ar placea sa lasam injuriile deoparte. Cred ca fiecare si-a spus punctul de vedere care cu siguranta toti care au citit topicul il cunosc. Haide-ti sa ramanem la esenta acestui forum, cat despre futut mie unul mi-a pierit putin cheful dar inca ramane o optiune pentru ca imi doresc un 3some si inca nu am avut ocazia... 

Multumesc de intelegere!

Am cerut ca dupa ce un profil si-a spus un punct de verede , apoi sa inceteze ! Ok nu ne placem , el cu noi si noi cu el ! Dar acest om frustrat nu stie sa se opreasca ! A tot continuat cu invalidare si multe lucruri neadevarate ! Este doar o fantoma cu care posibil

l-am invitat acum 2 ani acasa ! Am stat 20-30 minute la povesti apoi a plecat ! Astept in orice clipa sa  ma intanlesc cu el !

Ne-a provocat o mare scarba si ura ! Vreau sa aibe puterea sa ne vedem face to face ! Sunt omul cel mai bun , dar cand un rahat

ma provoaca , marg pana la capat ! Te vreau mihaimessenger !

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 19 minute, altrix a spus:

Se pare ca am deschis cutia pandorei... chiar imi cer scuze. Sincer nu ma mandresc cu nici unul dintre voi. Mi-ar placea sa lasam injuriile deoparte. Cred ca fiecare si-a spus punctul de vedere care cu siguranta toti care au citit topicul il cunosc. Haide-ti sa ramanem la esenta acestui forum, cat despre futut mie unul mi-a pierit putin cheful dar inca ramane o optiune pentru ca imi doresc un 3some si inca nu am avut ocazia... 

Multumesc de intelegere!

Este normal ! Cum tie ti-a pierit cheful la fel si noua !Dar nu poti ramane imun la un om care nu are nimic de a face cu viata ! Dar cu alte aspecte !

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
On 5/22/2021 at 3:45 PM, altrix said:

Mai stie cineva ceva se ei? Am tot incercat sa sun dar tel inchis si nici whatsapp. Posibil sa fi schimbat nr de tel?

Ii gasesti pe alt site, placere.ro . Iubire22 sau ceva de genul au id. Dar nu iti recomand. Ea batrana, scunda si grasa, el batran, chel si schilod. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...