Sari la conținut

Ana&Mihai cuplu matur casatorit-0745480611


anacuplu

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna seara ,

 

Suntem Ana si Mihai , cuplu casatorit 46/48 ani dispusi pentru swing si threesome !

Ana bi curios !157 cm , 71kg

Mihai bi activ ! 170, 70 kg

 

Pentru cupluri din placere!

Pentru doamne si domnisoare din placere !

Pentru barbati 100 ron o finalizare , 200 ron ora !

Servicii din partea doamnei , oral neprotejat (in functie de igiena ), normal protejat!

Doamna nu accepta bile si marimi mari !

Domnul , poate participa sau doar privii in timpul actului sexual !(depinde de stare )

Avem joburi , deci putem raspunde la telefon dupa ora 18 in timpul saptamanii  si in weekend posibil intre 10-18

Pe whatsaap putem citi si raspunde la mesaje doar in acest interval orar de mai sus !

Daca doriti femeie din cuplu slim la 46 ani , cautati in alta parte !

Suntem swingeri de 8 ani !

Cei programati prin tel sau whatsaap oferim seriozitate si dorim seriozitate !

Dorim discretie legat de locatie in recenzii (va fi la noi acasa ). Suntem familie cu vecini , prieteni si joburi in Sibiu !

Putem avea o conversatie de inceput la un pahar de vin, bere , apa sau suc !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pai a spus ca cu cupluri și fete dornice o fac din plăcere (deci practic nu e perceput niciun tarif). Pt bărbați singuri (care nu vin cu femeie, adică sa fie cuplu) se percepe tariful de 100/200.

 

Spor!

Multumim !

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Dar ce servicii oferă doamna.?

Daca mai citești odată fix primul comentariu din topic, scrie acolo.

Sau tu ai nevoie speciale și dorești sa îți spună în mod expres?

Nici măcar nu te-ai, sinchisit sa citești tot.

Mult spor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Sunt interesat cum iau legatura cu dumneavoastră

ok , suni dupa ora 18 in timpul saptamanii si pe weekend dupa ora 10. Ne cerem scuze daca

nu putem raspundem la toate apelurile !Primim multe apeluri si de la oameni care injura si denigreaza  de la primul cuvant !

Am crezut ca aici nu sunt si oameni fara bun simt si nu pot avea o conversatie normala !

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Ar fi putut pune poze decente, fara fata. Nu inteleg o chestie: ei vor sa se futa pe bani, deci se prostitueaza fara nici o problema, dar le e teama sa puna poze aici. Pe deasupra te mai si cheama acasa la ei.

Nu e chiar prostitutie. 

Cu cupluri sau doar femei (fara cuplu), este pt pur placerea lor. Tarif percep doar pt barbati (singuri). E oarecum justificata treaba asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Ar fi putut pune poze decente, fara fata. Nu inteleg o chestie: ei vor sa se futa pe bani, deci se prostitueaza fara nici o problema, dar le e teama sa puna poze aici. Pe deasupra te mai si cheama acasa la ei.

Acum astea-s conditiile lor...si eu i-am contactat de ex. Mai mult din curiozitate.

Nu am cazut de acord asupra "termenilor contractuali" incat sa existe vreo intalnire.

Nu este nimeni obligat cu nimic...

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna seara !

 

Inca nu am avut timp sau si curaj de a pune poze !

Am avut vizitatori si nimeni nu ne-a refuzat , dintre cei care ne-au calcat pragul !( doar unul caruia

acum 2 ani i-am oferit sex gratuit ). Aseara am avut o companie placuta cu o doamna cu suflet frumos !

Fiecare , poate a cautat altceva ! Unii au cautat validare , intelegere , altii au cautat sex

cu o femeie matura in fatza sotului . ETC !Fiecare este asa cum este si totul este ok !

I-am sfatuit sa descrie pe acest site , ce au trait ! Asa cum au trait !Dar au spus ca ei nu stiu sa

se exprime ci doar au cont si atat !Sunt oameni care doresc sa futa imagine , poze ! Sunt oameni

care cauta omenie , caldura si experiente cu un cuplu ! Fiecare in felul sau ! Respectam pe

toata lumea si va dorim ca fiecare sa aveti parte de ceea ce va doriti !Seara frumoasa !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

ahoi, vreau sa caut o gagica la care am fost anul asta la inceput aici in sibiu,nu mai am numaru ei,doar poze, si nu stiu cum sa le postez aici,putin ajutor aici va rog? tipa e miniona bruneta cu nite liliceci tatuati pe buca,mersi, spreciez!!!

Link spre comentariu

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Pe bune? Au fost membrii ai forumului si nu se stiu exprima? Hai ma...serios? Fix doar aia v-au vizitat si au fost multumiti?

No...s-au pierdut unele chestii...si au disparut ceva postari si de aici. Nu mai stiu sigur ce am scris, sau daca am raspuns la asta.

 

Mihaimessenger...pai sunt atatia useri pe care ii vad aici pe sibiu (ca citesc)...pe care nu i-am vazut cu vreo postare pe aici pe sectiunea de sibiu, sau daca posteaza, nicio recenzie. Aia ce fac? Se uita la recenzii (sa nu ioa teapa)...ori la sericii/tarife/poze... Ca sa mearga la sigur. Dar de lasat o recenzie, nimic. 

Mai stiu o chestie...deja unele fete folosesc numere diferite de tel pe forum, fata de publi. Tocmai pt a sti de unde vin clientii (de pe forum sau de pe publi), ca sa stie putin cat de prevazatoare sa fie. De obicei eu mai intreb si cum merge la noi in Sibiu, sa imi fac asa o idee daca o sa se mai intoarca la noi sa nu. Si multe imi zic ca suna si vin clienti de pe nr de telefon de pe forum, si ele pe topic au recenzii canci... 

 

Uite un exemplu concret. Aici la noi pe Sibiu suntem vreo cativa care vizitam mai des (acum ma exclud ca am cam intrat in pauza), si cativa care viziteaza ceva mai putin, dar tot lasa recenzii. Sa zic asa...vreo 9-10 useri (maxim) care lasa recenzii in mod constant. 

Pai tu crezi ca de pe forum, doar noi astia 10 le vizitam pe fete? O dau exemplu pe alice10 sau sarabrun...ca vad ca stau destul de mult la noi in oras. Pai noi astia 10 le tinem pe ele aici in oras? Altii crezi ca nu le mai viziteaza? Sunt N alti useri de aici de pe forum, care doar citesc, se informeaza, merg la fete...dar o recenzie nema.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...