Jump to content

Ramona 0755 842 870

Recommended Posts

Tocmai luasem o țeapă de la una de pe Moldovei și-am zis să încerc alta ,iau taxiul dar nu mă duce până acolo ptr. că lucrăriri ,pe care eu nu le-am văzut,mă lasă pe lângă Master,de acolo pe jos,ajuns mă cheamă înăuntru,vreo 23-25,ani,tatuaj pe un picior,puțină celulită dar așa-mi plac mie,începe oralul întrerupt de un tel., apoi se urcă pe mine cu nerăbdare și începe ca la Rodeo,după ce am terminat am mai lăsat-o puțin să văd dacă simte dar parcă i-ar fi plăcut că nu se mai lăsa desprinsă,chiar a meritat.

Tocmai luasem o țeapă de la una de pe Moldovei și-am zis să încerc alta ,iau taxiul dar nu mă duce până acolo ptr. că lucrăriri ,pe care eu nu le-am văzut,mă lasă pe lângă Master,de acolo pe jos,ajuns mă cheamă înăuntru,vreo 23-25,ani,tatuaj pe un picior,puțină celulită dar așa-mi plac mie,începe oralul întrerupt de un tel., apoi se urcă pe mine cu nerăbdare și începe ca la Rodeo,după ce am terminat am mai lăsat-o puțin să văd dacă simte dar parcă i-ar fi plăcut că nu se mai lăsa desprinsă,chiar a meritat.

Tocmai ce ai luat o teapa de la una de pe Moldovei și ce ți-a fătat ție mintea de somon, ia sa scriu eu o poveste de adormit copiii, sa ii fac pe alți fraieri sa vina sa își ia teapa. Ți s-a stricat hoarla de BMW din 95? Ia-ți purcica asta și pe cealaltă care e la de evitat și dispăreți mai repede, arătărilor. Înainte peștii aveau creier, acum vad ca sunt din ce în ce mai retardati. Ce peste prost și obosit.

Tocmai ce ai luat o teapa de la una de pe Moldovei și ce ți-a fătat ție mintea de somon, ia sa scriu eu o poveste de adormit copiii, sa ii fac pe alți fraieri sa vina sa își ia teapa. Èši s-a stricat hoarla de BMW din 95? Ia-ți purcica asta și pe cealaltă care e la de evitat și dispăreți mai repede, arătărilor. ÃŽnainte peștii aveau creier, acum vad ca sunt din ce în ce mai retardati. Ce peste prost și obosit.

😅😅😅😅😅
  • 1 month later...
  • 2 months later...