Sari la conținut

Ramona 0755 842 870


r_balboa73

Postări Recomandate

Tocmai luasem o țeapă de la una de pe Moldovei și-am zis să încerc alta ,iau taxiul dar nu mă duce până acolo ptr. că lucrăriri ,pe care eu nu le-am văzut,mă lasă pe lângă Master,de acolo pe jos,ajuns mă cheamă înăuntru,vreo 23-25,ani,tatuaj pe un picior,puțină celulită dar așa-mi plac mie,începe oralul întrerupt de un tel., apoi se urcă pe mine cu nerăbdare și începe ca la Rodeo,după ce am terminat am mai lăsat-o puțin să văd dacă simte dar parcă i-ar fi plăcut că nu se mai lăsa desprinsă,chiar a meritat.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tocmai luasem o țeapă de la una de pe Moldovei și-am zis să încerc alta ,iau taxiul dar nu mă duce până acolo ptr. că lucrăriri ,pe care eu nu le-am văzut,mă lasă pe lângă Master,de acolo pe jos,ajuns mă cheamă înăuntru,vreo 23-25,ani,tatuaj pe un picior,puțină celulită dar așa-mi plac mie,începe oralul întrerupt de un tel., apoi se urcă pe mine cu nerăbdare și începe ca la Rodeo,după ce am terminat am mai lăsat-o puțin să văd dacă simte dar parcă i-ar fi plăcut că nu se mai lăsa desprinsă,chiar a meritat.

Tocmai ce ai luat o teapa de la una de pe Moldovei și ce ți-a fătat ție mintea de somon, ia sa scriu eu o poveste de adormit copiii, sa ii fac pe alți fraieri sa vina sa își ia teapa. Ți s-a stricat hoarla de BMW din 95? Ia-ți purcica asta și pe cealaltă care e la de evitat și dispăreți mai repede, arătărilor. Înainte peștii aveau creier, acum vad ca sunt din ce în ce mai retardati. Ce peste prost și obosit.
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Tocmai ce ai luat o teapa de la una de pe Moldovei și ce ți-a fătat ție mintea de somon, ia sa scriu eu o poveste de adormit copiii, sa ii fac pe alți fraieri sa vina sa își ia teapa. Èši s-a stricat hoarla de BMW din 95? Ia-ți purcica asta și pe cealaltă care e la de evitat și dispăreți mai repede, arătărilor. ÃŽnainte peștii aveau creier, acum vad ca sunt din ce în ce mai retardati. Ce peste prost și obosit.

😅😅😅😅😅
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...