Sari la conținut

Cum te simti ca roman, cand mafia politica si sclavii lor-militzienii/jandarmii tot romani, apara tiganii si injosesc romanii ?


Kear daka suntetzi niste sclavi muisti, vrezti ca si copiii vostri sa aiba aceiasi soarta ca si voi ?  

  1. 1. De ce acceptati ???

    • Sunt un sclav infect=open mind, daka nevasta ma fute in cur, de ce nu as lasa toata tara sa-mi rupa goaza, daka imi place ?
      0
    • Aia e, imi place pula de tigan kokalar nespalat branzit-parfumata, nu pot sa ma abtin.
      0
    • O sa-mi bag un cep in cur si botnitza pe bot, sa scap de dependentza de pula si ma duk sa votez la parlamentare.
      0


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Dar nici Ungaria sau Bulgaria nu vor mai exista ca tari majoritar nationale, asta in 80-100 ani , noi nu mai avem mult. Asa spun previziunile futurologilor daca depopularea va continua in ritmul asta.

Popoarele din trecut si acum natiunile , ca asa este conceptul modern, se distrug din interior, fara ca cineva din afara sa isi bage coada la greu....alea iacta est !☺😉😋

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, derwall said:

Dar nici Ungaria sau Bulgaria nu vor mai exista ca tari majoritar nationale, asta in 80-100 ani , noi nu mai avem mult. Asa spun previziunile futurologilor daca depopularea va continua in ritmul asta.

Popoarele din trecut si acum natiunile , ca asa este conceptul modern, se distrug din interior, fara ca cineva din afara sa isi bage coada la greu....alea iacta est !☺😉😋

De fapt bulgarii sunt primii daca se menține trendul. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

 

  " Ti-as fi zis ceva elegant, decent si de bun simt, legat de rasa ma-tii, dar fiind cacat pe cur in cuib pa craca, cred ca nici tu nu stii care este si cum ."

V- ship.zăt.

Uneori mă uit la păsări și mă întreb,  dacă  ași putea să  zbor, pe cine m-aș căca. 🤔

Ce spui tu despre mine , spune multe despre tine. 

 Prăpaditule. 

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

am văzut de curând filmul Loverboy 2011, unde tatăl fetei îi spunea: "dacă te duci cu ei (peștii) acasă nu mai vii!"

ceea ce se traduce prin ... "te-am crescut să te fut eu (sau cel puțin să te mărit bine)"

iată de ce a ajuns România pe locul 1 in UE la traficul de carne vie, cu contribuția "părinților" ei înșiși niște cozi de topor în mâna proxeneților...cât la 100% dintre români sunt așa? peste 50%

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 3 minute, -yorick- a spus:

am văzut de curând filmul Loverboy 2011, unde tatăl fetei îi spunea: "dacă te duci cu ei (peștii) acasă nu mai vii!"

ceea ce se traduce prin ... "te-am crescut să te fut eu (sau cel puțin să te mărit bine)"

iată de ce a ajuns România pe locul 1 in UE la traficul de carne vie, cu contribuția "părinților" ei înșiși niște cozi de topor în mâna proxeneților...cât la 100% dintre români sunt așa? peste 50%

Din păcate sunt foarte multe fete care ajung pe mâna proxeneților, din țară și de afară, nu știu procentele, dar e tragic... și dacă i se întâmplă unei singure fete tot e tragic... și eu pun asta pe seama faptului că munca, cel puțin în țara noastră, este plătită foarte prost... mă refer la majoritatea muncilor obișnuite, ca să zic așa...dar tu pari să te bucuri de treaba asta...din dragoste de oameni, nu ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Citate memorabile de la șnaps: Copiii românilor sub influența educației românești: doar niște umbre în valea morții. Unde`s doi nebuni mai apare unu. Cine e imoral va fi înfrânt. Canibalizare plăcută.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 minute, -yorick- a spus:

Citate memorabile de la șnaps: Copiii românilor sub influența educației românești: doar niște umbre în valea morții. Unde`s doi nebuni mai apare unu. Cine e imoral va fi înfrânt. Canibalizare plăcută.

Vezi să nu te prindă canibalizarea printre vegetarieni, ăstora le plac merele, mai ales mărul lui Adam 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

......și toate acestea se întâmplă pentru că românul (ce se predinte a fi o nație) este proxenet nativ ca țiganul care când a ajuns împărat mai intâi pe ta`su l-a spânzurat 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 16 ore, tolerans_yok a spus:

 

Nice one, bro marinel!! Back to the nature my man, that's the spirit. I love it, cu chitare folk la foc de tabără ca pe vremuri, cu un vinişor pelin şi cu amor în cort până dimineața !
 
Chestia metalică prinsă pe griful chitarei fetei se numeşte capodastru. Privighetoarea cântă acorduri simple din gama La **spam editat** cu Sol major, Fa major, Mi major-5, Re **spam editat**7 şi etc, dar capodastrul o aduce 2-3-4 note mai sus, în funcție de unde este poziționat, ptr a se lipi fātuca cu vocea de zdrăngănelul chitarei.
O să reconstitui piesa asta muzicală şi o pun prin intermediul lui vocaroo pe nimfo, cu vocea-mi baritonală. Mai râdem şi noi, în special de mine... :))))

Corect! Cine știe, știe! 

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
7 hours ago, lancelot said:

 

  " Ti-as fi zis ceva elegant, decent si de bun simt, legat de rasa ma-tii, dar fiind cacat pe cur in cuib pa craca, cred ca nici tu nu stii care este si cum ."

V- ship.zăt.

Uneori mă uit la păsări și mă întreb,  dacă  ași putea să  zbor, pe cine m-aș căca. 🤔

Ce spui tu despre mine , spune multe despre tine. 

 Prăpaditule. 

Încearcă un Redbull 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
6 hours ago, cincistele said:

Din păcate sunt foarte multe fete care ajung pe mâna proxeneților, din țară și de afară, nu știu procentele, dar e tragic... și dacă i se întâmplă unei singure fete tot e tragic... și eu pun asta pe seama faptului că munca, cel puțin în țara noastră, este plătită foarte prost... mă refer la majoritatea muncilor obișnuite, ca să zic așa...dar tu pari să te bucuri de treaba asta...din dragoste de oameni, nu ? 

Ah plm ma faceți sa-mi fac cont de Netflix sa ma uit la Loverboy 😂😂😂

 De fiecare data când o curva primește ce merita, da ma bucur, sunt altruist și îmi place ca fiecare sa-și îndeplinească destinul alături de gunoieri și/sau loverboys 😂

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
7 hours ago, -yorick- said:

am văzut de curând filmul Loverboy 2011, unde tatăl fetei îi spunea: "dacă te duci cu ei (peștii) acasă nu mai vii!"

ceea ce se traduce prin ... "te-am crescut să te fut eu (sau cel puțin să te mărit bine)"

iată de ce a ajuns România pe locul 1 in UE la traficul de carne vie, cu contribuția "părinților" ei înșiși niște cozi de topor în mâna proxeneților...cât la 100% dintre români sunt așa? peste 50%

Vezi ca confunzi femeile cu ființe raționale de dai vina pe Parinti. Uite o poveste ipotetică: ai un câine care tot vrea sa fuga când lași poarta deschisă, iese și se tot întoarce, plm, pana la urma a fugit și l-a călcat mașina. Esti tu devină ca nu l-ai lăsat sa fuga mai repede? Sau el ca atâta îl ducea cerebelul?

Link spre comentariu
22 hours ago, cocalar20 said:

Ah plm ma faceți sa-mi fac cont de Netflix sa ma uit la Loverboy 😂😂😂

 De fiecare data când o curva primește ce merita, da ma bucur, sunt altruist și îmi place ca fiecare sa-și îndeplinească destinul alături de gunoieri și/sau loverboys 😂

Tu ai emigrat in vest,nu?

  • Like 14
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator vanatortroll
Reputație: 0
24 minutes ago, orlando muistul said:

Tu ai emigrat in vest,nu?

Pentru tine cel mai bun nume este #orlando fazanul... ai muncit ca un sclav pe toate topicele de fazan doar pentru a lua niste puncte pentru troll-eala de mai târziu :)

Recenzii ioc ...

Succes baiete !

Link spre comentariu
6 minutes ago, vanatortroll said:

Pentru tine cel mai bun nume este #orlando fazanul... ai muncit ca un sclav pe toate topicele de fazan doar pentru a lua niste puncte pentru troll-eala de mai târziu :)

Recenzii ioc ...

Succes baiete !

Sinsin...porc ambulant de Galati , ce mai face scrofita ta? nu vad rostul sa iti citez si restul de clone. Vezi ba saracio cum te-a apucat crizele de epilipsie ca te-a parasit scrofita ta 😉 

Cum plm sa stai cu orele sa dai puncte de reputatie? 🤣🤣🤣 sterse in doar 2 minute. Vai de plm de retardat ce esti 👌

  • Like 15
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator vanatortroll
Reputație: 0
3 minutes ago, orlando muistul said:

Sinsin...porc ambulant de Galati , ce mai face scrofita ta? nu vad rostul sa iti citez si restul de clone. Vezi ba saracio cum te-a apucat crizele de epilipsie ca te-a parasit scrofita ta 😉 

Cum plm sa stai cu orele sa dai puncte de reputatie? 🤣🤣🤣 sterse in doar 2 minute. Vai de plm de retardat ce esti 👌

Bai, am ceva frumos în. php, lucrează pentru mine. Voi sunteți sclavii.

Tu cât ai stat pe fazanel, ia zi ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...