Sari la conținut

Cum te simti ca roman, cand mafia politica si sclavii lor-militzienii/jandarmii tot romani, apara tiganii si injosesc romanii ?


Kear daka suntetzi niste sclavi muisti, vrezti ca si copiii vostri sa aiba aceiasi soarta ca si voi ?  

  1. 1. De ce acceptati ???

    • Sunt un sclav infect=open mind, daka nevasta ma fute in cur, de ce nu as lasa toata tara sa-mi rupa goaza, daka imi place ?
      0
    • Aia e, imi place pula de tigan kokalar nespalat branzit-parfumata, nu pot sa ma abtin.
      0
    • O sa-mi bag un cep in cur si botnitza pe bot, sa scap de dependentza de pula si ma duk sa votez la parlamentare.
      0


Postări Recomandate

  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica

 Contul meu este în curs de ștergere, cum am solicitat. De aceea am făcut postarea de mai sus, înainte de a trimite solicitarea. Nu mai pot răspunde pm- urilor, le văd doar în mail, până la încheierea celor 72 de ore de " grație"

Gânduri bune!

P.S.

Aș mai avea de mulțumit....multora se știu ei- adaug așa rapid... rechinii 77, witcher, juanstein, marmotto, filofteu, scorpion 1970, payment, white rabbit, caproshu, nicolas67, petrepetre02, manutm, si alții.

  ...boala  grandomaniei si a victimizarii  loveste din nou, ai uitat sa le-o sugi celor mai impotantzi dintre bosketari, chief osanza-sloboz the(ca)cat si sclavului la fel de suferind de apreciere ca si tine bolovan.

   Duce-te-ai cat mai rrrapid(mue) dupa pikon si covrig, dupa oly si gripa aviara de stol/shatra-tiganie, ori sa te ineci cu vreun dumikat din mankarea/malahia lu the(ca)cat chief sloboz si sa-l urmezi in liniste, ca deja mi-a curs o lacrima din pula sculata cu care m-am trezit, probabil ca te-am visat si nu-mi aduk aminte, mai bine ca nu-in pula mea, ca n-ar fi fost vis, ci coshmar.

  La modul cel mai penal skarbos si cu ce pasiune ai putut suge pula p-acilea, in 6 ani nevazand s-o suga in asemenea hal nici pe cea mai amarta bordurista d-acilea, de-mi bagai si coaele in catatonie prin hoitul mental-spiritual de ultimul sclav afisat, iti prevad un mare viitor luminos in lumea magiciencelor de hocus-pocus cu cabanoshi si castravetzi reali, asa sa-tzi ajute coaele lu jisus , pula lu saint pedro, puskaria si covrigu.
   
  Stai linistita ca n-o sa te uit, o sa ma trezesk mereu cu tine-n gand, aaa pardon, cu pula-n gat sa ti-o bag, O sa-tzi aprind si tie o lumanare in forma de belita la biserika.
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Doamne fereste sa am parte de asemenea inteligenta

 

Ultima oara cand am trecut prin  Valcea (nu demult) se murea pe capete de foame  , sper ca nu erai si tu cazuta in vreun sant 

 

Uite , in semn de respect , si ca sa-ti  intorc totodata aceasta onoare , donez eu bani ,  ca sa-ti permiti si tu  un jet si sa-l umpli de "cultura" . Plus bani de tren , ca-i bate vantu' prin buzunare , mare saracie s-a abatut pe capul lui. . De ani de zile se tot chinuie si invarte  pe aici zilnic sa ajunga si el la o "adevaraciune" de femeie  , dar , fetele (in marea lor majoritate) nu primesc asemenea psihopati si este respins constant , dar , nici de munca nu mai este bun , astfel incat sa castige banisori frumosi incat sa-si permita luxul unui jet puternic ca sa i se  mai scoale ptr. ultima data blegita

 

Astfel continua sa tot baleasca constant pe aici  , ca asta i-a mai ramas , ca si singura fericire . Om bolnav , ce vrei

Tu vorbesti despre muritule de foame bai somerule rupt în cur? 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
   Vineeee...'canalul', alooo, melitziaa/jandarmeria, o sa lucratzi si voi in sere pana la anu cu trese si kaskete cu tot, bara-bara, cu totzii alaturi de ei, mortzii lor de lopetzi, sape, greble si cazmale, nu fura, ca ie da munka cu ele, makar daka le-ar folosi la sere, nu sa-si faca corturi din ele, edukatie pula, lege si pedeapsa-coaiele mele, rezultat=maimutze cu pene si creier de babuini. :D


  Cat mortzii ma-tii de gurvern costa 10.000 de baloane cu heliu si camere pa ele live si FUNCTIONALE, ca sa nu se mai fure niciun copak din paduri ???

  ...ce pula mea, pesede ie mik copil cu partidu hotzilor, stai sa vina hAURu derect pa fatza cu interlopii si rusii, sa vezi atunci, drepturile omului(din coreea de nord si afrika)justitzie si democratie.

 ..fututzi totzi mormantzii ma-tii de massmuiemedia corupta 99%, de infractori, sclavi ordinari si centuriste(unisex) de teveu, print si online,  hAUR-tzi-as ceru gurii cu pula din cerb de aur a lu paratzitzii, nu zici nimik, ii lasi si p-astia sa prosteaska debili cu voturi ???

www.g4media.ro/cine-e-organizatorul-protestelor-anti-masti-din-oradea-un-bodyguard-anchetat-de-diicot-fost-arestat-preventiv-cu-ordin-de-restrictie.html

...ai dreaq da raiosi certatzi cu apa si sapunu, de retardatzi ciokisti si subdezvoltate muiste oparite la cur, cat de greu o fi in pula mea sa dai din buci si pe altceva in afara de manele ?


...se pare ca va mai raman de inkinat doar la pula lu stalin, coaiele lu lenin si pizda lu putin, danel meleu haurit si coele sfinte ale lu parsakiv, au luat-o gura in pula mea, anul asta, manka-v-ar covrigu pa totzi, ca ie mai ieftin decat parnaia-vacantza platita pentru muisti, tot de prostii care muncesc. :D

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

 

   Vineeee...'canalul', alooo, melitziaa/jandarmeria, o sa lucratzi si voi in sere pana la anu cu trese si kaskete cu tot, bara-bara, cu totzii alaturi de ei, mortzii lor de lopetzi, sape, greble si cazmale, nu fura, ca ie da munka cu ele, makar daka le-ar folosi la sere, nu sa-si faca corturi din ele, edukatie pula, lege si pedeapsa-coaiele mele, rezultat=maimutze cu pene si creier de babuini. :D
  Cat mortzii ma-tii de gurvern costa 10.000 de baloane cu heliu si camere pa ele live si FUNCTIONALE, ca sa nu se mai fure niciun copak din paduri ???
  ...ce pula mea, pesede ie mik copil cu partidu hotzilor, stai sa vina hAURu derect pa fatza cu interlopii si rusii, sa vezi atunci, drepturile omului(din coreea de nord si afrika)justitzie si democratie.
 ..fututzi totzi mormantzii ma-tii de massmuiemedia corupta 99%, de infractori, sclavi ordinari si centuriste(unisex) de teveu, print si online,  hAUR-tzi-as ceru gurii cu pula din cerb de aur a lu paratzitzii, nu zici nimik, ii lasi si p-astia sa prosteaska debili cu voturi ???
www.g4media.ro/cine-e-organizatorul-protestelor-anti-masti-din-oradea-un-bodyguard-anchetat-de-diicot-fost-arestat-preventiv-cu-ordin-de-restrictie.html
...ai dreaq da raiosi certatzi cu apa si sapunu, de retardatzi ciokisti si subdezvoltate muiste oparite la cur, cat de greu o fi in pula mea sa dai din buci si pe altceva in afara de manele ?
...se pare ca va mai raman de inkinat doar la pula lu stalin, coaiele lu lenin si pizda lu putin, danel meleu haurit si coele sfinte ale lu parsakiv, au luat-o gura in pula mea, anul asta, manka-v-ar covrigu pa totzi, ca ie mai ieftin decat parnaia-vacantza platita pentru muisti, tot de prostii care muncesc. :D

 

Imi este rușine ca te numești roman! 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

   Vineeee...'canalul', alooo, melitziaa/jandarmeria, o sa lucratzi si voi in sere pana la anu cu trese si kaskete cu tot, bara-bara, cu totzii alaturi de ei, mortzii lor de lopetzi, sape, greble si cazmale, nu fura, ca ie da munka cu ele, makar daka le-ar folosi la sere, nu sa-si faca corturi din ele, edukatie pula, lege si pedeapsa-coaiele mele, rezultat=maimutze cu pene si creier de babuini. :D
  Cat mortzii ma-tii de gurvern costa 10.000 de baloane cu heliu si camere pa ele live si FUNCTIONALE, ca sa nu se mai fure niciun copak din paduri ???
  ...ce pula mea, pesede ie mik copil cu partidu hotzilor, stai sa vina hAURu derect pa fatza cu interlopii si rusii, sa vezi atunci, drepturile omului(din coreea de nord si afrika)justitzie si democratie.
 ..fututzi totzi mormantzii ma-tii de massmuiemedia corupta 99%, de infractori, sclavi ordinari si centuriste(unisex) de teveu, print si online,  hAUR-tzi-as ceru gurii cu pula din cerb de aur a lu paratzitzii, nu zici nimik, ii lasi si p-astia sa prosteaska debili cu voturi ???
www.g4media.ro/cine-e-organizatorul-protestelor-anti-masti-din-oradea-un-bodyguard-anchetat-de-diicot-fost-arestat-preventiv-cu-ordin-de-restrictie.html
...ai dreaq da raiosi certatzi cu apa si sapunu, de retardatzi ciokisti si subdezvoltate muiste oparite la cur, cat de greu o fi in pula mea sa dai din buci si pe altceva in afara de manele ?
...se pare ca va mai raman de inkinat doar la pula lu stalin, coaiele lu lenin si pizda lu putin, danel meleu haurit si coele sfinte ale lu parsakiv, au luat-o gura in pula mea, anul asta, manka-v-ar covrigu pa totzi, ca ie mai ieftin decat parnaia-vacantza platita pentru muisti, tot de prostii care muncesc. :D

 

ce este v-ships, cine te-o enervat ma ??

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

   Vineeee...'canalul', alooo, melitziaa/jandarmeria, o sa lucratzi si voi in sere pana la anu cu trese si kaskete cu tot, bara-bara, cu totzii alaturi de ei, mortzii lor de lopetzi, sape, greble si cazmale, nu fura, ca ie da munka cu ele, makar daka le-ar folosi la sere, nu sa-si faca corturi din ele, edukatie pula, lege si pedeapsa-coaiele mele, rezultat=maimutze cu pene si creier de babuini. :D
  Cat mortzii ma-tii de gurvern costa 10.000 de baloane cu heliu si camere pa ele live si FUNCTIONALE, ca sa nu se mai fure niciun copak din paduri ???
  ...ce pula mea, pesede ie mik copil cu partidu hotzilor, stai sa vina hAURu derect pa fatza cu interlopii si rusii, sa vezi atunci, drepturile omului(din coreea de nord si afrika)justitzie si democratie.
 ..fututzi totzi mormantzii ma-tii de massmuiemedia corupta 99%, de infractori, sclavi ordinari si centuriste(unisex) de teveu, print si online,  hAUR-tzi-as ceru gurii cu pula din cerb de aur a lu paratzitzii, nu zici nimik, ii lasi si p-astia sa prosteaska debili cu voturi ???
www.g4media.ro/cine-e-organizatorul-protestelor-anti-masti-din-oradea-un-bodyguard-anchetat-de-diicot-fost-arestat-preventiv-cu-ordin-de-restrictie.html
...ai dreaq da raiosi certatzi cu apa si sapunu, de retardatzi ciokisti si subdezvoltate muiste oparite la cur, cat de greu o fi in pula mea sa dai din buci si pe altceva in afara de manele ?
...se pare ca va mai raman de inkinat doar la pula lu stalin, coaiele lu lenin si pizda lu putin, danel meleu haurit si coele sfinte ale lu parsakiv, au luat-o gura in pula mea, anul asta, manka-v-ar covrigu pa totzi, ca ie mai ieftin decat parnaia-vacantza platita pentru muisti, tot de prostii care muncesc. :D

 

Sugi pula!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica

ce este v-ships, cine te-o enervat ma ??

    Banciu m-a suparat, in mortzii ma-sii de olygofren, manka-l-ar covrigu de obez-look faliment sa fie ultima halta inainte de cemitir pentru el in massmuiemedia prostituata, plus ca o suge jalnik, penibil si skarbos... mai rau decat cuplurile de dementzi consakratzi de acilea: sandel-sandibell avocatu/sageata analfabet-balaceanka fara bak vs miky-patronu la foame, ciuperci si stuletzi care ma tot plagiaza, ori celalat cuplu de gay distrusi- muieskin vs pikon, care se bat pentru a pune monopol/gura/curu pa toata pula la nivel national- sa bage in faliment toate amaretele pentru care singura sansa in veatza o reprezinta pula... fara prezervativ muistu, ca de fomist ce era si cat a spalat lumea pe creier cu votul-cum ca totzi sunt aceiasi mizerie, nu-i mai ajungea sa suga doar la 2-3 puli de infractori labeunu, voia sa mai ia pa beregata inka 2-3 si de la look, nesatulu, n-a in pula mea, da imbecil fomist, ca a ramas aku doar cu bomba aia de ceas fake, kelia, transpiratzia ca porku si camasile ca picon luate de la lidl la kilogram, si cu salar la jumate cat al meu, eu nesugand pula vreodata in veatza mea, si dand maxim 2-3 limbi in aceiasi veatza de nesclav-cuckold, la partenere, asta dupa ce le bagam pe putzin juma de ora cu simtz de raspundere prin jacuzii(dewoo aero) ca sa fuga toata branza, matreatza, padukii si pula din ele, si asta doar de ziua lor, la paket cu funda rosie de cadoo pa pula mea.
  - 2 pe lista, tu, nu mai bana imbecili consacratzi in pula mea, nu-i mai lasa sa-si steraga conturile de capul lor, sau sa le stergi tu(urmele) cum de 1-2 ani vad ca o fac muistii infractori care scriu de pe conturile zdrentzelor de pe bucale, ca sa stau sa caut prin gunoaie clonate, nefiind de ajuns haznaua generalizata.
 
 @ MUE da interes general.
 
   Baaa, distrusilor, ne/va asteapta Auschwitz, pe majoritatea, si voi tot aici cu pula-n guraaa ???
 Cum ar fi sa vedetzi alaturi de meleu lu danel-manka-l-ar toata pula iadului de terorist biologic cu BOR-fashii lui cu tot,  si pula lu sfantu dumitru si coaele lu paraskieva, alaturi de cei mai mari criminali din istorie, nu ca cruciadele si inkizitzilii, n-au omorat la fel de multzi ca si stalin, lenin  cu plumbu, si baiatu vesel cu gazu/ciclon B.
    Hai cu covriguu si coaele sfinte ale paraskivei, in ritmul asta, la anu, de 100 de coco, am sa fut si zdreantza, si mama, si pe iubi, si cioara tatuata cu solzi in lok de ciok si pene, si gaborul slobozit si taximetristu recidivist de bolintin vale, la paket-cu pretz de paket, de tigari.
   La ce sistem sanitar (n-)avem, prevad un revelion memorabil, cu vreo 5000 de lumanari/mortaciuni pe zi/prin cemitir, colectiv 2 fara artifikii si piedoni-primari, doar cu ceara sfanta de pe coale mele, epilate. :D
   Bosss, baga-tzi puna in pizda(sau mai bine in cur) si investeste in pula mea in ceara de lumanari, in festile de lumanari si nu fitele de pocnitori, in prosoape de pomana si nu de futai/dush, in cosciuge, cruci, in graushor de coliva si-n marmura/mozaik, asta este viitorul, doamne ajuta-n pula mea, ca alta sansa sa se curetze mizeria/cancerul asta din tara, nu exista. :D
  Hai cu covrigu si-n puskarii in pula mea, unde totzi scriitorii sunt nevinovatzi sau cu ''dosare politice'', sa mai primeaska permisii doar pentru ultimu drum dintre cruci, nu doar la casele de batrani, vai mama si viatza lor, la ce umilintze sunt supusi p-acolo, covrigu venind ca o eliberare pentru sarmanii aia, abuzatzi si maltratatzi de mizeriile ale umane purtatoare de halate albe. :(
 
 
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

 

    Banciu m-a suparat, in mortzii ma-sii de olygofren, manka-l-ar covrigu de obez-look faliment sa fie ultima halta inainte de cemitir pentru el in massmuiemedia prostituata, plus ca o suge jalnik, penibil si skarbos... mai rau decat cuplurile de dementzi consakratzi de acilea: sandel-sandibell avocatu/sageata analfabet-balaceanka fara bak vs miky-patronu la foame, ciuperci si stuletzi care ma tot plagiaza, ori celalat cuplu de gay distrusi- muieskin vs pikon, care se bat pentru a pune monopol/gura/curu pa toata pula la nivel national- sa bage in faliment toate amaretele pentru care singura sansa in veatza o reprezinta pula... fara prezervativ muistu, ca de fomist ce era si cat a spalat lumea pe creier cu votul-cum ca totzi sunt aceiasi mizerie, nu-i mai ajungea sa suga doar la 2-3 puli de infractori labeunu, voia sa mai ia pa beregata inka 2-3 si de la look, nesatulu, n-a in pula mea, da imbecil fomist, ca a ramas aku doar cu bomba aia de ceas fake, kelia, transpiratzia ca porku si camasile ca picon luate de la lidl la kilogram, si cu salar la jumate cat al meu, eu nesugand pula vreodata in veatza mea, si dand maxim 2-3 limbi in aceiasi veatza de nesclav-cuckold, la partenere, asta dupa ce le bagam pe putzin juma de ora cu simtz de raspundere prin jacuzii(dewoo aero) ca sa fuga toata branza, matreatza, padukii si pula din ele, si asta doar de ziua lor, la paket cu funda rosie de cadoo pa pula mea.
  - 2 pe lista, tu, nu mai bana imbecili consacratzi in pula mea, nu-i mai lasa sa-si steraga conturile de capul lor, sau sa le stergi tu(urmele) cum de 1-2 ani vad ca o fac muistii infractori care scriu de pe conturile zdrentzelor de pe bucale, ca sa stau sa caut prin gunoaie clonate, nefiind de ajuns haznaua generalizata.
 
 @ MUE da interes general.
 
   Baaa, distrusilor, ne/va asteapta Auschwitz, pe majoritatea, si voi tot aici cu pula-n guraaa ???
 Cum ar fi sa vedetzi alaturi de meleu lu danel-manka-l-ar toata pula iadului de terorist biologic cu BOR-fashii lui cu tot,  si pula lu sfantu dumitru si coaele lu paraskieva, alaturi de cei mai mari criminali din istorie, nu ca cruciadele si inkizitzilii, n-au omorat la fel de multzi ca si stalin, lenin  cu plumbu, si baiatu vesel cu gazu/ciclon B.
    Hai cu covriguu si coaele sfinte ale paraskivei, in ritmul asta, la anu, de 100 de coco, am sa fut si zdreantza, si mama, si pe iubi, si cioara tatuata cu solzi in lok de ciok si pene, si gaborul slobozit si taximetristu recidivist de bolintin vale, la paket-cu pretz de paket, de tigari.
   La ce sistem sanitar (n-)avem, prevad un revelion memorabil, cu vreo 5000 de lumanari/mortaciuni pe zi/prin cemitir, colectiv 2 fara artifikii si piedoni-primari, doar cu ceara sfanta de pe coale mele, epilate. :D
   Bosss, baga-tzi puna in pizda(sau mai bine in cur) si investeste in pula mea in ceara de lumanari, in festile de lumanari si nu fitele de pocnitori, in prosoape de pomana si nu de futai/dush, in cosciuge, cruci, in graushor de coliva si-n marmura/mozaik, asta este viitorul, doamne ajuta-n pula mea, ca alta sansa sa se curetze mizeria/cancerul asta din tara, nu exista. :D
  Hai cu covrigu si-n puskarii in pula mea, unde totzi scriitorii sunt nevinovatzi sau cu ''dosare politice'', sa mai primeaska permisii doar pentru ultimu drum dintre cruci, nu doar la casele de batrani, vai mama si viatza lor, la ce umilintze sunt supusi p-acolo, covrigu venind ca o eliberare pentru sarmanii aia, abuzatzi si maltratatzi de mizeriile ale umane purtatoare de halate albe. :(
 
 

 

Facem o cheta sa îți luam medicamente? 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
     Hai cu Oradea in pula mea, model national(de crima organizata) pe afara vopsit gardu/bancutzele/cladirile si inauntru leopardu, ca palmierii si festivalurile de samba ale lu stamba gaozar-kuristu=primaru-pastaie, manka-i-ar inka o data alcoolul si drogurile fikatu, ca de lipsa de creier deja prajit nu cred ca o sa moara in mortzii ma-sii prea curand, curistu foland care doar in dementza lui bolnava se putea credea fuhrer/pharaon. :D

  Sa vina rrrapid(mue) avocat-avansatu de balaceanka sandel-sandy bell sa-mi sufle in bara, baga-i-as barosu si barou pa gat in cur, de debil mintal si analfabet cu 11 clase si 2 ani de sloboz-shaguna la 45 de ani, de o sa incurce tratamentu psihiatrik cu otrava de soareci/shobolani.

...printre circ, tiganie, paranghelii si pandemie, hAURolaci interlopi, massmuiemedia diversionista, hai si cu justitzia camuflata gen rambo, pa burta fututa-n kur pe la spate, in genuki cu pula-n gat, ca nu se prind prostii. :D

www.g4media.ro/cine-sunt-judecatorii-care-se-bat-pentru-14-posturi-de-magistrat-la-inalta-curte-oamenii-lui-savonea-semnatari-impotriva-protestelor-anti-psd-un-fost-consilier-al-alinei-bica-o-judecatoare-care-a.html

''Judecătoarea Cioflan a reușit performanța să achite o contabilă prinsă în flagrant de luare de mită într-un dosar al DNA Oradea.Judecătoarea Cioflan a achitat și 37 de poliţişti de frontieră, vameşi şi transportatori din Satu Mare, anchetaţi de fostul PNA din 2003 şi trimişi în judecată de DNA în 2006, pentru luare de mită. Judecătoarea Cioflan a anulat toate intercepările făcute de SRI în baza deciziilor CCR din 2016 şi 2017, deşi aceste decizii vizează noul cod de procedură penală, iar probatoriul din dosarul poliţiştilor a fost administrat în baza vechiului cod. Detalii aici.''

 

     Bosss, sper ca umblatzi cu servere in pula mea, mobile, portabile, prin dube, skorburi si paduri, mai rau cat au fugit anticomunistii un deceniu prin paduri de neamurile lu pikon, the(ca)cat, deep river, stalingrad si bolovan, ca altfel nu vad bine platforma, sau sa ramana mai multzi de 2-3 dintre utilizatori, useri de va®za si mare probitate morala care o sugetzi in kek penal de 10 ani, non-stop p-acilea, in libertate, cu tot dotcom-ul vostru, una-i sa ciordesti/descarci jokuri, muzika si filme de pe net si cu totul altceva la promovarea crimei organizate, prostitutziei=traficului de fiintze umane=femei, fiind totusi si ele fiintze umane cred.... kear daka cu edukatie din pula lu buniku psihopat(sculata din izmene-pe post de cartzi de povesti cu poze) in loc de alba ca zapada si cenusareasa, povestindu-le bunicii sonatzi gen pikoni, bolovani, skorpioni, kaizerparizeri, doctori parnaie, kaspariani, gelu gun si restu, ca de fapt alba ca zapada iera o curva penal-nimfomana inka de la gradinitza care era disperata de gang bang cu 7 pitici/ciori, ori ca cenusareasa era o fomista materialista gen 3/4 din moldova si monici columbence, visand la pula/moaska si bentley-ul lui irinel inka din uter, ajungand cu creer de primate dupa o asfel de copilarie fabuloasa de poveste si a se bukura la pula, ca maimutza la banane, nuuu ? :D

 


Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica

S-au incins aici spiritele mai mult decat intr-o gasca de liceu, unde toti isi masoara pulile in zeci de cm si metri patrati.

Omu' vrea sa renunte la toata viata pentru una care se fute pe bani, iar in urma discutiei voastre, pare-se ca tot el e cel mai normal din toata gasca asta.

     A fute o femeie pe bani, pe akadele, shawarma, hamsie, cico sau vodka, pe martzisoare sau verighete, este normal si recomand la toata lumea, dar sa nu mai hraneaska curisti ca voi, ales klar, muistilor, diversionisti ???

    Daka ma jok putzin cu pula prin ma-ta indiferent ca pupa coaele lu paraskeva/ilieseku/dragnea/ciolacu/firea pe lumea asta sau ca-i suje deja pula porno-pervers lu jizus dinkolo, te superi si tu  pe mine ??? 
  Ce mortzii ma-tii nu intelegi, LEGALIZAREA PROSTITUTIEI, si fiecare pizda sa faka ce vrea cu pizda ei(indiferent ca maskulina, cioara clonata/vopsita sau tv/ts ca tine) comprendre ma muistilor ???
  Votez cu doo maini, pa pula(ca una nu mi-ajunge) si cu ceara ferbinte de pa coae PENTRU LEGARIZAREA PROSTITUTZIEI, intr-un cadru organizat si supravegheat, camere, caini anti drog si maskatzi(nu de covid) in care sa nu intre gram de vise si nici unghie lunga de deget mik, folosita exclusiv la adunat-mankat mucii din nas si cacatu de la cur, de cioara infractoare ori de gabor curist spagar fomist, claro ???
  Abia atunci zdrentzele muiste, care aleg acest job repectabil, care le va asigura protectie completa fatza de infractori, indiferent ca de bosketari recidivisti de strase, bgs-uri/zip-uri si restul padukilor mai mici steroizidatzi cu coae de veveritze si creere de pangolin sau gabori/jandarmi coruptzi tot de strase, controale medicale lunare, asigurare medicala, pensii, nu vor mai avea nicio scuza fatza de o societate care lucreaza si-si plataste toate taxele, isi educa copiii si mai au tim si de vacantze, sau de iesit in weekend la carciuma.
 
 
...next target, il astept cu mana pa pula skulata(a mea) pa gigelpetresku la interval/greseala evidenta, sa-i sparg gaoaza prin trahee, ca ie pervers-penal rau. :D
Link spre comentariu

 

     A fute o femeie pe bani, pe akadele, shawarma, hamsie, cico sau vodka, pe martzisoare sau verighete, este normal si recomand la toata lumea, dar sa nu mai hraneaska curisti ca voi, ales klar, muistilor, diversionisti ???

    Daka ma jok putzin cu pula prin ma-ta indiferent ca pupa coaele lu paraskeva/ilieseku/dragnea/ciolacu/firea pe lumea asta sau ca-i suje deja pula porno-pervers lu jizus dinkolo, te superi si tu  pe mine ??? 
  Ce mortzii ma-tii nu intelegi, LEGALIZAREA PROSTITUTIEI, si fiecare pizda sa faka ce vrea cu pizda ei(indiferent ca maskulina, cioara clonata/vopsita sau tv/ts ca tine) comprendre ma muistilor ???
  Votez cu doo maini, pa pula(ca una nu mi-ajunge) si cu ceara ferbinte de pa coae PENTRU LEGARIZAREA PROSTITUTZIEI, intr-un cadru organizat si supravegheat, camere, caini anti drog si maskatzi(nu de covid) in care sa nu intre gram de vise si nici unghie lunga de deget mik, folosita exclusiv la adunat-mankat mucii din nas si cacatu de la cur, de cioara infractoare ori de gabor curist spagar fomist, claro ???
  Abia atunci zdrentzele muiste, care aleg acest job repectabil, care le va asigura protectie completa fatza de infractori, indiferent ca de bosketari recidivisti de strase, bgs-uri/zip-uri si restul padukilor mai mici steroizidatzi cu coae de veveritze si creere de pangolin sau gabori/jandarmi coruptzi tot de strase, controale medicale lunare, asigurare medicala, pensii, nu vor mai avea nicio scuza fatza de o societate care lucreaza si-si plataste toate taxele, isi educa copiii si mai au tim si de vacantze, sau de iesit in weekend la carciuma.
 
 
...next target, il astept cu mana pa pula skulata(a mea) pa gigelpetresku la interval/greseala evidenta, sa-i sparg gaoaza prin trahee, ca ie pervers-penal rau. :D

 

a da bani unei curve fie ca e civila fie ca e tarfa, pentru futai, este standardul social an societatea de azi pentru ca orice pizda are pretul ei, ca au ajuns barbatii niste ratati fatalai sa dea banii pa pizda, de la cei mai josnici fatalai adica simpsii care sparg pa onlyfans bani la curvele de acolo pentru o laba la pozele si filmuletele lor cu pizda, pana la bombardierii care se dau smardoi care ia o taranca de la coada vacii, baga niste bani in ele, le aduc la bucuresti si le fac dive cu arfe si basini ca pe urma sa le puna la produs de le fut toti tiganii tiristii turci si politicienii libidinosi batrani toata ziua, an timp ce ei stau la relax la terasa pa banii lor , ca niste masculi alfa adevarati care isi lasa femeiia sa fie muita si postita de tot bucurestiu si orientul mijlociu, doar ca sa poate ei sa iasa la un wagyu clasa A5 la osho o data an veatza lor de cacat :))

Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica

Textul e absolut savuros ca umor, totusi trebuie sa recunosc ca partea de "teasing" e putin prea lunga. Adica, pacalesti o data-de doua ori femeia, dar dupa aceea devine si asta o chestie ateptata si monotona.

Mai pe scurt... ideea e sa incepi cu limba plata, de jos in sus si cat ma incet, trecand peste labii si clitoris... Apoi sa te apropii de clitoris usurel, desenand cu limba cercuri concentrice in jurul lui... Iar apoi sa il ataci direct, dar cu finete maxima. Mai departe, tot ce trebuie sa faci este sa stai cu urechile si toate celelalte simturi ciulite, ca sa receptionezi feedbackul de la posesoare. Cand coapsa incepe sa tremure, e semn ca stimulul e prea puternic si ca trebuie sa te plimbi mai mult in jur, decat direct. Daca respiratia se accentueaza, esti pe drumul cel bun si trebuie sa continui exact asa. Daca se infige in tine sau, si mai mult, iti ia capul in maini si te trage spre ea, inseamna ca trebuie sa maresti ritmul si forta. Si multe altele...

Nu am talentul literar al lui Dan Pavel, dar la modul asta le termin in 5-10 minute cam pe toate fetele. 

     Ba buniku molestator de copile prin parcuri si de lins in pizda fete de clasa  VIII-a din bolintin vale cu bolentin fakut pa centru de a XII-a la coca-primarie-pedo-prenandez-linolelu-filie coitza pesede, cand te lasa pula, este si normal sa dai doar cu gura/limba ca 70% pensionarii damblagii pshihopato-pedo-penali ca voi, ori ca mucosii de liceu, gen depresivu, inka cu pubertate-bube pa muie, pe care pula ii lasa ca in amerikan pie dupa 3 secunde sau  dupa 30 de sekunde ca pe ciorile consacrate raybolovan/pulesteu/cuza kelu/sangre/ oly si mortzii lor mankatzi de sobolani la glina.

... dar nu asta este realitateaaaa, aratazi-mi voi pa animal planet cum armasarii dau limbi la iepe, buhaii la bivolitze sau gibonii la maimutze.

 So, despre ce vorbim, NICIODATA-EVER, vreo femeie, nu va respecta un muist cocoshat de cockold deghizat inbajet  decent/papagal/fatalau care este disperat dupa limbi in pizda... si astea nu le stiu din kant, nietzsche si restul labagiilor cosumatori de ciuperci halucinocene contemporani, ci din sat/dat cu pula prin femei de vreo 25 de ani pa peste tot pa glob, excluzand polii si eskimosii.  :D
  Faci o femeie sa se urce pa peretzi, fara degete in pizda, limba si balele/slobozu care-tzi curge din gura ca la un bivol turbat din safariul afrikan, disperatule cu pula in moarte klinika, doar din 5 minute de masaj interfesier fara penetrare, daca vrei sa faci si fantana arteziana din ea, cititzi in mortzii vostri d-alde bebe mihaiesku si dr andrei...sexul, pasiunea si erotismul, nu se invatza si nu ie matematika, nici ca mersu pa bicicleta, este o arta, de nasti cu talentul asta sau nu, indiferent ca pula sau pizda...restul, indiferent de sex, o sugetzi pa bani, ca ultimii tristi distrusi, neintelegand ca senzorialul si in general masajul erotic, face cat o mie de labe in pizda sau date de calorifer ori de castravetzi bagatzi in pizda, uitandu-va la un videoxxx 100% regizat, indiferent ca profesionist ori home made, sau mai gra-distrus, sa va frecatzi organele genitale doar din fanetzii. :D
 
 
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stai ca îți traduc eu...

Zice ca limbile în păsărica nu sunt bune fără un masaj al întregului corp pentru ca pe femeie o va durea capul mereu, va avea o stare de nervozitate din ce în ce mai crescândă și într-o zi...va ura bărbatu fără sa știe de ce.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica
  • Oras:In cimitir=ma-sa lu picon, cu deep prin mentalitatea muioritica

Teasingul acela nu are cum vreodată sa fie monoton și îți și explic simplu de ce...

Îl vezi p-ala mai sus care zice ca el nu știe sa dea limbi dar ca o tipa recent a avut orgasm cu el?

El se întreabă ce a făcut el...nimic,a dat doar cu limba.

În rest tipa a făcut totul pentru plăcerea ei.

Eu nu ii suport pe cei ce nu-s prezenți în acest act si care nu îmi simt plăcerea.

Făcând acel "teasing" se creează o conexiune și femeia te simte viu, simte plăcerea ta de a oferi, modul în care ii cauți plăcerea, feminitatea și starea de confort.E asemănător cu sărutul franțuzesc unde nu este suficient sa îți zvarcolesti limba în gura ei dar...doar că plăcerea este de un infinit de ori mai diversă!

     Vezi mai bine ce bagi si de la cine bagi in gura, ca ploiestiu, argeshu si valcea, sunt imediat dupa canceru de covrig din bucale, la procente si viitoare mortaciuni pe tara, walkind dead ,de decembrie o sa fie mik copil..

  Lasa-le draq de limbi in pula mea, ia-tzi si tu o prelata de la tiganii aia din craiova care au furat folia dupe ulitza craiova-argesh, fa-tzi o sera, ca sa ai ce baga in gura in urmatorii doi ani, ca si pula lu hector(da plastik) o sa se vanda la contrabanda pana-n 2025.
   Kear ar fi momentul sa te cuplezi si tu la realitate intr-un final,  daca nu vrei sa lasi orfani in urma ta. :(
  Sincer, daca eram in locul parintzilor(mai putzin ca nu i-ai pomenit) dar al bunicilor, itzi puneam doo kile de faina, doo de malai, o sticla de tzuika, si te trimiteam departe la minim la 500 de km si pe putzin 5 ani distantza, pa o sa-tzi vina mintea la cap, daka o sa-tzi vina vreodata.
  Orice rahat turcesk ai manka tu aici, esti un pericol social, si mai rau-bomba biologika pentru familia ta, si te mai lauzi ca ai creier si 38 de ani, penibil rau. :(
  Kear nu gasesti un  bosketar-dorel/cioban cu pula de magar covrig free, pe langa casa lu bunika-ta sa-tzi rupi pizda cu el, pentru ce disperarea asta de bani akum, in plina calamitate mondiala, cand in 2-3 luni itzi vei omori-baga in spital toata familia ???
  DE CE, bai astea care zicetzi ca suntetzi si voi OAMENI, si ca vretzi sa fitzi respectate, inka mai sugetzi pula ca ultimile disperate si-n dezastrul asta planetar ???
 
Link spre comentariu

Stai ca îți traduc eu...

Zice ca limbile în păsărica nu sunt bune fără un masaj al întregului corp pentru ca pe femeie o va durea capul mereu, va avea o stare de nervozitate din ce în ce mai crescândă și într-o zi...va ura bărbatu fără sa știe de ce.

 

Eu mam speriat de atitudinea asta a lui citind doar doua postari. E clara treaba cu el nu prea a avut contact cu femeile si nici nu cred ca este prea ...

 

Dar cine sunteti domnita.? Sunteti escorta sau moderatoare ca eu nu prea sunt familiarizat cu situl si am si o problema in a posta aici

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A avut mai multe femei decât tine dacă el știe asta și tu nu, te-ai gândit ca omul e supărat tare, te-ai încurcat de niște cuvinte, ai zis ca nu știi sa citești iar acum îmi zici ca nici sa scrii nu știi.

Nu sunt moderatoare, ma bag în seama la fel ca toți ceilalți când simt ca ma plictisește ceea ce fac.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...