Sari la conținut

Zone bune ? Ruxi 0750757789


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin peste câteva zile la voi și as dori câteva zone bune ( știu ca n am postat unde trebuie ) am auzit de Rin hotel , dar am dubii..vreau sa se ajungă cât mai ușor :) o locație destul de centrală și luxoasa , banii nu sunt o problema. Mulțumesc .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Vin peste câteva zile la voi și as dori câteva zone bune ( știu ca n am postat unde trebuie ) am auzit de Rin hotel , dar am dubii..vreau sa se ajungă cât mai ușor :) o locație destul de centrală și luxoasa , banii nu sunt o problema. Mulțumesc .

La RIN???😂😂😂😂👎pe langa faptul ca-i mafie mare acolo,taxe de protectie(cica piz** de lux)mai este si la curu Bucurestiului.

Gandeste-te bn,in primul rand sa fie cat mai bn pt tine cu cheltuielile,sa fie in centru si daca este si langa metrou este ideal si pt cei cu masini si pt cei fara.

Si nu in ultimul rand sa te f**i al dracului de bn ca atunci nu mai conteaza unde ai locatia😂😂😂😜

Bafta!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin peste câteva zile la voi și as dori câteva zone bune ( știu ca n am postat unde trebuie ) am auzit de Rin hotel , dar am dubii..vreau sa se ajungă cât mai ușor :) o locație destul de centrală și luxoasa , banii nu sunt o problema. Mulțumesc .

Rin e considerata zona buna doar de alea venite de la tara, in general de prin Moldova.

Decebal,Cismigiu,Bd Unirii

  • Minus 2
Link spre comentariu

Piat Victoriei...are toata lumea de peste tot linie directa cu orice si de oriunde ar veni. Nu sunt nici fete prin zona, dar locatie luxoasa...poate pe interior, blocuri prea noi nu stiu sa fie. Succes.

 

Vin peste câteva zile la voi și as dori câteva zone bune ( știu ca n am postat unde trebuie ) am auzit de Rin hotel , dar am dubii..vreau sa se ajungă cât mai ușor :) o locație destul de centrală și luxoasa , banii nu sunt o problema. Mulțumesc .

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Piat Victoriei...are toata lumea de peste tot linie directa cu orice si de oriunde ar veni. Nu sunt nici fete prin zona, dar locatie luxoasa...poate pe interior, blocuri prea noi nu stiu sa fie. Succes.

 

 

 

Da, Bulevardul Magheru este linie directa, 40 minute din oricare parte vii, la orice ora, nu conteaza ca este dimineata, pranz sau seara.Plus lipsa locuri de parcare. Poate doar pentru cei care merg la curve cu metroul sa fie buna zona Victoriei.

Link spre comentariu

Da, Bulevardul Magheru este linie directa, 40 minute din oricare parte vii, la orice ora, nu conteaza ca este dimineata, pranz sau seara.Plus lipsa locuri de parcare. Poate doar pentru cei care merg la curve cu metroul sa fie buna zona Victoriei.

E chiar indicat la unele sa nu mergi cu masina personala. Si nici nu-ti cad tresele daca mergi cu metroul.  :blushing2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vad ca au mai disparut din posturi dar nu cred ca a disparut ceva important. Ruxi a ajuns la noi si i-am favut o vizita.

Am ramas placut impresionat cand a deschis usa, e genul super skinny exact asa cum imi place mie dar doar atat. A urmat un sir pung de dezamagiri. Patul nu era facut, a spus ca s-a trezit atunci. La dus era doar un gel si un prosop umed. M- sters cu hartie :(. Iar un minus la timuta , avea un ciorap rupt...

Am zis hai sa o testez daca tot am venit. Am zis sa o sarut pe buzele injectate sa vad cum sunt. Se da inapoi. I-am zis sa inceapa oral.. doar protejat si mai mult cu mana. Am rugatho sa urce peste mine... Stai ca nu fac asa, hai pe la spate. Am incercat dsr e ca o scandura si geme fals. Nici nu am inceput treaba si ea gemea de mama focului.in fine. Cum am terminat a sarit cu ochii in telefon si a onceput sa butoneze de parca nici nu eram acolo

Nu imi mai trebuie daca se comporta asa. Pacat , la fizic imi placea.

Am mai cautat mai mult pe net si am descoperit ca asa e in general, mai are anunt si cu show web, a mai dat si cate o teapa.

Acum fiecare face ce vrea si cum vrea

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Vad ca au mai disparut din posturi dar nu cred ca a disparut ceva important. Ruxi a ajuns la noi si i-am favut o vizita.

Am ramas placut impresionat cand a deschis usa, e genul super skinny exact asa cum imi place mie dar doar atat. A urmat un sir pung de dezamagiri. Patul nu era facut, a spus ca s-a trezit atunci. La dus era doar un gel si un prosop umed. M- sters cu hartie :(. Iar un minus la timuta , avea un ciorap rupt...

Am zis hai sa o testez daca tot am venit. Am zis sa o sarut pe buzele injectate sa vad cum sunt. Se da inapoi. I-am zis sa inceapa oral.. doar protejat si mai mult cu mana. Am rugatho sa urce peste mine... Stai ca nu fac asa, hai pe la spate. Am incercat dsr e ca o scandura si geme fals. Nici nu am inceput treaba si ea gemea de mama focului.in fine. Cum am terminat a sarit cu ochii in telefon si a onceput sa butoneze de parca nici nu eram acolo

Nu imi mai trebuie daca se comporta asa. Pacat , la fizic imi placea.

Am mai cautat mai mult pe net si am descoperit ca asa e in general, mai are anunt si cu show web, a mai dat si cate o teapa.

Acum fiecare face ce vrea si cum vrea

Bafta

ce pret a cerut pt 1 tura?

era in cizmele alea diavolesti din fotografii?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Salut, 150 o finalizare. Era doar cu ciorapii, fara cizme. Si ii iesea un deget prin ei[/quote

Deja cred ca vrei sa ma ataci . Îmi aduc foarte bine aminte ca ai vrut sa ma “ urc și pe acele cizme “ și n am zis nimic . Iar de ciorapi niciodată nu mi se întâmpla dar abia venisem de la pedichiura după cum ai observat și le am agățat ;) te am pupat și încearcă cu răutățile in alta parte .

Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incearca sa ai o atitudine mai pozitiva ca altfel dupa cateva recenzii negative ai sa treci la sectiunea "de evitat".

 

Potential ai dar umbla un pic la atitudine !

 

Sper sa nu te deranjeze post-ul meu.

 

Nu ai specificat locatia ?

 

Merci😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ma față, tu mănânci doar miercurea di vinerea și atunci, doar mijlocul la covrig?

Mai pune dreacu ceva pe tine, și nu la haine ma refer! Spor și bafta

E pa os rau frate...prea slabaaaa

As fute asa ceva daca ar avea recenzii favorabile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...