Sari la conținut

Eliza 0746988402 La Mine / Tine Sau Hotel


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov !
  • Oras:Brasov !

Buna Eliza 20 de ani miniona 1,55 înăltime 48 kg am revenit in brasov pentru câteva zile , sunt o brunetă micuță cu forme sânii medii fund bomba nu vreau sa spun prea multe pentru ca e mai ok sa va las pe voi să descoperiți .

 

Servicii :

 

Oral : Protejat / Neprotejat in functie de igienă

 

Normal : Protejat ! ( Nici nu discut pe tema cu neprotejat )

 

Anal si pozitia 69 : NU FAC DELOC !

 

 

TARIF :

 

150 de lei : Finalizarea / Corporală in prezervativ sau orală daca igienă corespunde. ( Maxim 30 de minute )

 

 

250 de lei : Ora 2 finalizari si un masaj la cerere ( 1 singura finalizare orală a 2 a contra cost 50 de lei )

 

 

In rest astept intrebarile voastre telefonic sau prin mesaje si stabilim acolo .

 

Dacă sunteți interesați de astăzi de la ora 20:00 pot primit programări locația mea se află pe strada ioan ursu nr 8 .

Ca punct de reper Mall Coresii Brasov.

 

Ca si alt serviciu extra fac si deplasări la domiciliu sau la hotel , dar pretul in Brasov este de 250 finalizarea sau 350 ora , Ma deplaseze singura nu accept să mi se plătească taxiu am adaugat eu bănuți in pret pentru tot !

 

Va astept cu programări la numărul 0746988402 sms sau apel ( Nu folosesc watsapp)... va pup !

post-337658-0-28305000-1601635562_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov !
  • Oras:Brasov !

Eu incerc sa imi fac serviciile cat pot de bine si poate da am gresit la nikname cu 69 dar sincer iti spun ca am foarte multe calități și tocmai daca incerc sa schimb acele recenzii neplăcute dar nu imi place sa fac 69 si nu vreau sa fac ceva cu neplăcere care mi ar putea afecta calitățile și serviciile mele , asa ca tocmai de aceea am specificat ca nu fac si crede-mă că daca ai incerca sa ma cunosti vei vedea ca nu întotdeauna prima impresie este si cea adevărată

  • Like 1
Link spre comentariu

Sincer îți spun că nu am incercat , dar daca asta e plăcerea ta , da se poate .... Dar va trebui să imi spui tu ce si cum ... Dacă nu te deranjează :D

Nu ma deranjeaza :)

Mi-ar dori de exemplu sa strangi testiculele in mana, sa le lovesti cu pumnul, sa tragi tare de ele, si sa musti de ele un timp indelungat, ca si cum ai mesteca ceva.

M-ar interesa sa vad daca pot finaliza doar de la asa ceva.

 

Ai vrea sa incerci asa ceva? Cum ti se pare?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...