Jump to content

Tinerica 0740533828

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8 (la PS-uri din Tiglina 1) Aspect: 8.1 (chip: 8.2 / corp: 8 domnisoara frumusica, undeva la 1.60 cm, ochi albastri, tunsa scurt, par negru, sani mici placuti erecti, slim, fund b

eu zic să vă liniștiți 

poze mai jos      

Posted Images

Tocmai ce am ajuns acasa de la ,,spovedit și luat lumină" de la păsărica acestei domnișoare. M-a impresionat sincer. Are chipul simpatic, e dezinvoltă, trupul e fain, fundulețul e bombat. Are un stil pisicesc de a se alinta, cvasi-pervers, care stimulează erecția:)). Un posibil minus, pentru cei foarte pretențioși, ar fi ca nu are sânii mari, dar are alte calități care hipercompenseaza acest minus. Și ar mai fi și Gemetele de Oscar care te-ar putea induce în eroare ca te-ai trage din  ascendenți afro-americani, dar în rest e bombă (părere profund subiectivă). 

• Like 3
  • Haha 1
Acum 42 minute, johnnywolf7 a spus:

Tocmai ce am ajuns acasa de la ,,spovedit și luat lumină" de la păsărica acestei domnișoare. M-a impresionat sincer. Are chipul simpatic, e dezinvoltă, trupul e fain, fundulețul e bombat. Are un stil pisicesc de a se alinta, cvasi-pervers, care stimulează erecția:)). Un posibil minus, pentru cei foarte pretențioși, ar fi ca nu are sânii mari, dar are alte calități care hipercompenseaza acest minus. Și ar mai fi și Gemetele de Oscar care te-ar putea induce în eroare ca te-ai trage din  ascendenți afro-americani, dar în rest e bombă (părere profund subiectivă). 

Lucreaza doar pana la ora 22:00 dati 2 palme si revinoti sau probabil de la Manuela ti se trage😂😂😂

• Haha 1
Acum 9 ore, Angellove69 a spus:

Lucreaza doar pana la ora 22:00 dati 2 palme si revinoti sau probabil de la Manuela ti se trage😂😂😂

Da frate ești numărul 1! Nu cunoști pe cineva care să-mi sugi și mie pula? 

• Haha 2
La 02.05.2021 la 11:05, Angellove69 a spus:

Ba da suno pe mama ta:)))

"sun-o"

... vezi ca pari mai prost decat esti. O sa iti iei ban si pe al doilea cont si o sa ii dai lu' Manuela de o sa o rupi in doua... 

• 2 weeks later...
Acum 6 minute, Angellove69 a spus:

Vizitata iar.oral ca la carte cu atentie la oua si finalizare cu inghitire.e top cat inca mentine pretul 1nr 100 lei

Nu știu cine ești dar nu mai aduce afirmații false la adresa mea. Așa ceva nu face parte din serviciile mele.