Jump to content

Tinerica 0740533828

Recommended Posts

Salutare, am fost si eu la aceasta domnisoara in urma cu cateva zile. Cateodata da impresia ca o cam ia pe aratura..” ca ea este cea mai buna in domeniu, nimeni nu este ca ea, ca vrea sa demonstreze ca este cea mai buna” . Atitudinea asta m-a facut sa nu mai trec oe la ea. 
in rest isi face treaba bine oral 8, normal 8. Dar nu o mai vizitez. Spor la ciocane..

• Like 2
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8 (la PS-uri din Tiglina 1) Aspect: 8.1 (chip: 8.2 / corp: 8 domnisoara frumusica, undeva la 1.60 cm, ochi albastri, tunsa scurt, par negru, sani mici placuti erecti, slim, fund b

tocmai rasfoiam topicul si mi-am dat seama ca eu nu i-am scris alinutei nimic... ... am avut si eu cateva vizite, ce-i drept nu foarte recente, la care o sa fac un rezumat ca sa nu o lungim -

poze mai jos      

Posted Images

Recenzie din amintiri; am fost o data la ea, dar uitasem ce numar formasem intrucat mi-am sters din agenda telefonului tot.

Fata arata bine, are un fund carnos si tare, numai bun de dat in el... Mi-as fi dorit sa ajung si acolo dar n-am mai apucat:(.

Aspect 8.5 subiectiv;

Oralul e bun, cu presiune, piercingul ala m-a innebunit; 9

Gfe: fata face gargara cu tine, dar contorizarea se aplica si la tigara de dinainte; cat am stat am stat, dar n-am mai putut prelungi ca era obosita. 8

Amenda era 100/200; 

Daca ar fi avut si anal in meniu, ma indragosteam pe loc.

Per total e ok, ciocane tari. 

• Like 2
9 hours ago, alinutaxxx said:

Buna dimineața tuturor!
Disponibila astăzi între orele 08:00 - 20:00 . Pentru programări aștept apelul tău la numărul 0740533828 .

Faza cu programările nici tu n-o crezi 🤣🤣🤣.

În rest totul bine.

• Haha 1
2 hours ago, valyentyn said:

Salutare, am fost si eu la aceasta domnisoara in urma cu cateva zile. Cateodata da impresia ca o cam ia pe aratura..” ca ea este cea mai buna in domeniu, nimeni nu este ca ea, ca vrea sa demonstreze ca este cea mai buna” . Atitudinea asta m-a facut sa nu mai trec oe la ea. 
in rest isi face treaba bine oral 8, normal 8. Dar nu o mai vizitez. Spor la ciocane..

Bagă legale, dar și ilegale BOSS.

Câteodată nu te înțelegi cu ea 😂😂😂

• Haha 1