Jump to content

Tinerica 0740533828

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.5 (la G-urile din Mazepa, AC prezent racoare) Aspect: 8.4 (domnisoara frumusica, undeva la 1.60 cm, ochi albastri, cu extensii, par negru, sani medii placuti erecti, slim, fun

RECENZIE: Locatie: 8 (la PS-uri din Tiglina 1) Aspect: 8.1 (chip: 8.2 / corp: 8 domnisoara frumusica, undeva la 1.60 cm, ochi albastri, tunsa scurt, par negru, sani mici placuti erecti, slim, fund b

Cănd termină practica cu Deea Tatuata, o să fie și premiantă la oral  

Posted Images

3 hours ago, cristiz3 said:

Știe cineva dacă mai activează ? Anunțul îl văd zilnic pe public, sun dar nu raspunde.

din cate stiu voia sa se faca politista. Poate s’a lasat de meserie si o gasesti prin oras la circulatie dirijand traficul 😂

Atunci ori am eu ghinion și mereu e ocupat când încerc sa dau de tine ori nu sunt agreat in lista de clienți.(deșii nu văd motivul, ținând cont ca ne-am întâlnit de 2 ori fără evenimente neplăcute)

Mie mi-a plăcut că e foarte dezinvolta , da replica rapid și că o suge foarte bine.

M-a amenințat cu lovituri de taekwondo, m-a mușcat de câteva ori și de câteva ori a ratat.....dar și eu am muscat-o de fund și de  sfârcuri și ce naiba am mai făcut pe acolo.😁

A fost distractiv , a fost diferit și mi-a plăcut joaca asta ,du-te vino-ul asta relaxant.

Sexul a fost bun și nu o să dau note la nimic. Totul legat de ea ,corp, comportament , etc este pe pozitiv+.

• Like 5

Salutare!

Am vizitat-o astăzi pe domnișoara Alina și pot spune că am petrecut timp de calitate!

Am stabilit telefonic întâlnirea și in zece minute eram la locație, la G1! Apartament făcut special pentru futai, cu tavanul ăla, dar și cu dressingul ăla cu oglinzi! 

Acțiunea: 

Am relaționat vreo zece minute și pot spune că e o fată tare plăcută! E dezinvoltă și știe să poarte o conversație civilizată! Am fost plăcut surprins, pot spune! La nivel de Galați, stă foarte bine!

L-a luat pe Gigel la treabă, încet și ...cu stil, as putea zice. Una din cele mai bune oraluri din ultima vreme, cu presiune și toate cele necesare, supt, lins, de toate! M-a pus la treabă în misionar, unde am muncit ceva! Din dorința de a vedea curul ăla bunuț, am pus-o capră, unde am și terminat in glorie! Bucile alea tari sunt bestiale, iar fata știe sa dea contre și nu stă degeaba!

Note: GFE 10, Oral 9, Normal 9, Igienă 10 ( mirosea foarte plăcut mie, chiar incitant)

Daca menține prețurile (100/200) îmi fac abonament! 

Să aveți spor!

• Like 7
La 11.09.2021 la 16:38, Elpresidente a spus:

Salutare!

Am vizitat-o astăzi pe domnișoara Alina și pot spune că am petrecut timp de calitate!

Am stabilit telefonic întâlnirea și in zece minute eram la locație, la G1! Apartament făcut special pentru futai, cu tavanul ăla, dar și cu dressingul ăla cu oglinzi! 

Acțiunea: 

Am relaționat vreo zece minute și pot spune că e o fată tare plăcută! E dezinvoltă și știe să poarte o conversație civilizată! Am fost plăcut surprins, pot spune! La nivel de Galați, stă foarte bine!

L-a luat pe Gigel la treabă, încet și ...cu stil, as putea zice. Una din cele mai bune oraluri din ultima vreme, cu presiune și toate cele necesare, supt, lins, de toate! M-a pus la treabă în misionar, unde am muncit ceva! Din dorința de a vedea curul ăla bunuț, am pus-o capră, unde am și terminat in glorie! Bucile alea tari sunt bestiale, iar fata știe sa dea contre și nu stă degeaba!

Note: GFE 10, Oral 9, Normal 9, Igienă 10 ( mirosea foarte plăcut mie, chiar incitant)

Daca menține prețurile (100/200) îmi fac abonament! 

Să aveți spor!

Fost, actual sau viitor presidente? 

Am contactat si eu domnisoara saptamana trecuta. A raspuns relativ repede si a fost foarte comunicativa! Mi-a prezentat serviciile si am stabilit intalnirea. 

Locatie in Mazepa, foarte ok pentru astfel de activitate, pat mare, iar dressingul cu oglinzi face toti banii. 

Am stat doar un numar, OP si NP, nu m.am simtit nici o clipa grabit, ba dimpotrivă chiar am stat putin la vorba despre una despre alta( un fel de zbor cu parapanta 🤪).

Serviciile nu cred ca are rost sa le mai detaliez, foarte bune, de remarcat faptul ca dupa ce termini nu sare imediat din pula, mai sta acolo, mai face 2-3 8-uri ... e de apreciat! 

OP-10. NP-10(am pus-o caprița pe pat).

IGIENA-10. LOCAȚIA- 9.

Eu unul o recomand. Spor sa aveti! ✌🥂🍾

• Like 6