Sari la conținut

COVID-20 - valul 2


Postări Recomandate

  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Stai parcat , nebunule diversionist , ca in 10 ani de cand lancezesti pe aici , de dimineata pana seara , nu mai poate absolut nimeni sa te intreaca .

 

Ai supt-o atat in virtual cat si in real de la toti , doar sa-ti atingi anumite interese marsavesti .Doar nu stai pe aici toata ziua in dorul lelii , cand altii de teapa si varsta ta au cu totul alte indeletniciri .

Tu vorbesti bai scursura a societății?  Știu ca ești falit, sunt date de notorietate, asa cum sunt și datele despre prietenul tău pizdadera, va meritați muistilor!  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

mars la recenzii false

te mai milogesti de proxenetii sa iti paseze fetite ?

ma pis pe tine de lake cu pedale

:laugh2

Mictionez pe mutra ta aia de handicapat!

După, te piș în cur, cretinel!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Sunt ciuruita de tantari zilnic, iar pastilele pentru ei zici ca sunt expirate...

Dezvolta imunitate si castiga in fatza comercializarii brandurilor candva bune...

De ce nu s-au luat masuri pentru eliminarea lor?!

Stati in casa! Nu?!

Un tantar nu are reguli!

Idioti!

Link spre comentariu

Au anulat pelerinajul de Sf. Parascheva. 

Au inchis multe restaurante si cazinouri in multe orase si judete.

Au intrat localitati in carantina. Nu mai poti iesi afara din casa fara masca. 

Au anuntat ca vor anula multe evenimente culturale, inclusiv actorii de teatru incep sa planga pe la TV ca sunt faliti.  

 

 

Fratilor, e groasa! 

Eu v-am zis, dar nu m-ati ascultat.

Idiotii de la guvernare si-au dat seama ca organizand alegerile acum si   prin redeschiderea scolilor, s-a ajuns la cresterea nr. de cazuri. 

 

VIN 10 LUNI GRELE.  

Pana in luna mai o sa ne tina blocati in case ca in China.  

 

Nici nu mai e nevoie sa  emita stare de urgenta.  Sunt suficiente cateva ordonante de urgenta,  mai niste decrete la nivel judetean....si va fi ca si cum vom fi 10 luni in stare de urgenta "neoficiala". 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu  sunt smecher oricum  , Ce este aia stare de urgenta ?

 

Stare de urgenta este ptr. Pecoaie , ca oricum sta inchis in casa  inca  de anul trecut si ne suge cariciul zilnic pe aici , cand il luam la stanga .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu  sunt smecher oricum  , Ce este aia stare de urgenta ?

 

Stare de urgenta este ptr. Pecoaie , ca oricum sta inchis in casa  inca  de anul trecut si ne suge cariciul zilnic pe aici , cand il luam la stanga .

Bă, oligofrenule, tu chiar vrei să-mi bag toată pula-n ficații tăi? Marș în p.m. cretinule!
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Aia e, e haos!

Stam linistiti si nu mai mergem la curve, n-are rost intr-o perioada ca asta.

De frica pandemiei(sa nu duc ceva acasa) am lasat din iarna mersul la "pasarici"!

Nasol momentul, dar asta este!

Saftey first!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De frica pandemiei(sa nu duc ceva acasa) am lasat din iarna mersul la "pasarici"!

Nasol momentul, dar asta este!

Saftey first!

Perfect ar fi sa gandeasca toti ca tine.

Ar trebui sa ne mai gandim si la cei de langa noi, nu doar la poftele noastre.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pecoaie , sa ma pis pe tine , deraiatule , ase , de la prima ora , ca repede aparusi iar sa ne scuturi de pula , cu gura .

 

De fapt , mai poti  face si altceva , ca se aude demult  ceva de trierea porcilor spinosi , sub forma de selectionare ?

Cate ti-au dat reject pana acum ? Sau altfel , te mai primeste vreuna in urma preselectiei porcinelor depasite de o varsta ?

 

Aport la cotet !!! .....si da-te cu naftalina , ca acum apare popa sa te impartaseasca , papainog imbalsamat . :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pecoaie , sa ma pis pe tine , deraiatule , ase , de la prima ora , ca repede aparusi iar sa ne scuturi de pula , cu gura .

 

De fapt , mai poti  face si altceva , ca se aude demult  ceva de trierea porcilor spinosi , sub forma de selectionare ?

 

Cate ti-au dat reject pana acum ? Sau altfel , te mai primeste vreuna in urma preselectiei porcinelor depasite de o varsta ?

 

Aport la cotet !!! .....si da-te cu naftalina , ca acum apare popa sa te impartaseasca , papainog imbalsamat . :)

Ce sugi?

Boule!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pecoaie , ai balotat si tu pe ziua de azi vreo portie de fasole , ca e vineri , poate-ti mai speli din pacatele de pe_dofil si lacheu al promovatorilor si proxenetilor , dovedit ??

 

PORCULE !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Pecoaie , ai balotat si tu pe ziua de azi vreo portie de fasole , ca e vineri , poate-ti mai speli din pacatele de pe_dofil si lacheu al promovatorilor si proxenetilor , dovedit ??

 

PORCULE !!!

Hai coaie stafidite, cum îți merg afacerile? Nu de alta dar în cosmelia ta infecta nu închiriază nimeni!! Dacă vrei postez date publice care atesta faptul ca ești în faliment, ești muritor de foame, ești terminat scursura a societății! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pecoaie , ai balotat si tu pe ziua de azi vreo portie de fasole , ca e vineri , poate-ti mai speli din pacatele de pe_dofil si lacheu al promovatorilor si proxenetilor , dovedit ??

 

PORCULE !!!

Ia vino bă, cu dovada aia, mânca-mi-ai toată pula! 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am spatiu cu pula printre  dintisorii tai , numai sa nu ma musti  , ca-ti dau un capac de brusc iti scapa pe beregati

 

Daca nu , o frec si de gingiile tale  pana obosesti tot dand din cap . Bataitule !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...