Sari la conținut

Cati dintre voi ati înghițit sperma?


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Gustul diferă la fiecare, dar nu mult, în sine are o componentă vascoasa si e putin sărată si amara, la unele poate fi dulce-acrișor...cum se simte cand sugi, greu de spus, daca iti place scula o sa iti placa sa sugi, daca esti atras de acesta idee, spus simplu, e ca si cum ai avea o banana in gura care intra si iese iar uneori iti mai întra in gat...

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut,

Felicitari pentru acest topic. in 2018 in pun in cap sa incerc si eu o transexuala ( una din putinele fantezii refuzate pana atunci), si merg spre seara la Naddy cu gandul sa ard si eu ceva altfel.

Cu gandul la pozele din prezentare si cu nesiguranta realitatii ajung in locatie si surpriza... era chiar ea cu acel fund super, chip frumos aranjat.Ne asejam la o mica discutie cu privire la ce imi doresc si incepem cu un anilingus ( am zis ca are un fund ce n-am vazut la multe femei) dupa care am trecut la un oral reciproc.Si da ma futut in gura eu stand intins pe pat si a ejaculat ( ma intrebat daca vreau in gura sau afara) in gura. A fost ceva minunat si astept sa o vad/intalnesc oricand pe Naddy.

 

 

 

Si eu am avut ceva asemanator tot cu Naddy! Oricand alaturi cu ea

Link spre comentariu
Vizitator xdx1990
Reputație: 0

Pula lu' nady nu prea are gust in general. Insa am cunoscut demult o trans/trav in cta intitulata "transexuala draguta si feminina" care aavea cea mai buna sperma si cea mai gustoasa pula. Poate a mai reusit cineva sa o cunoasca si poate reveni cu o recenzie ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asta depinde de la caz la caz, ce a simtit fiecare, eu unul m-am excitat maxim, deși gustul lasa de dorit, sentimentul in care am simțit cum curge lapticul ei in gura mea a fost genial, iar cand am înghițit m-am simțit super bine, poti sa iti dai seama daca iti va plăcea daca atunci cand doar stai putin si te gândești cum ar fi sa ai un penis de transex in gura care pulsează "laptic", poate nu.iti va plăcea gustul, dar cu siguranță iti va plăcea sentimentul.😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator florin123
Reputație: 0

Ms de răspuns! Am avut o singură experiență cu o transsexuală dar care a lăsat de dorit ( nici pe departe ce am discutat la telefon) și am fantezia asta să sug o transsexuală până finalizează în gura mea. Dar ceva care să aibă și sâni și să fie pro client!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Dacă ai ocazia să mergi la Lara și să încerci eu zic că e piesă vezi dacă ești din București sau când o să facă un mini tur cu siguranță îți poți îndeplini fantezia spor

 

Pofticiosul meu, nu scapi când ajung în Oradea❤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

A fost o cunostinta de a mea la ea si nu o recomanda, va povestesc cum a decurs totul, a sunat-o dupa lungi cautari, neavand anunt pe Publi24, in fine, a sunat, a raspuns o voce foarte placuta si feminina dar se cunostea ca nu e romanca, nu mai stiu de unde e, dar fata in fata se balbaie la romana, a ajuns la ea, puctuala, arata mai bine ca in poze, totul frumos pana aici, el a vrut dominare soft, ei bine, au stat putin de vorba la inceput, dupa merg in  dormitor, LOCATIE DE LUX, il pune sa srea in genunchi si sa io suga, in poza pare mult mai mica dotarea din ce a spus el, nici nu pune bine gura pe ea ca incepe sa il ea de cap si sa o impinga pana in gat, el a spus ca se opreasca, ea nimic, simtea ca nu poate sa respire, ea tot incarca sa o bage cat mai adanc, in cele din urma varsa tot din el..a stres pe jos, tot el, pe urma a spus sa il ia mai usor, il intinde pe pat cu capul la margine, si tot la fel o baga pana nu mai putea sa respire, aparent nu pare posibil sa o bagi pe toata in gat, pe urma il ia si ii spune sa mearga la baie cu ea ca are o surpriza, se pune ea pe marginea cazi si il pune iar sa suga, a pus mana pe capul lui in timp ce o tinea in gura si a spus sa opreasca, ghici ce, fix atunci a inceput sa urineze in gura lui, ATENTIE! el nu a spus ca ar vrea asa ceva si nici ea nu a spus ceva, bai baiatule efectiv il forta sa stea in timp ce ea urina in gura lui, mai bine spus in GAT, ca la fel impingea sa o bage cat mai adanc, a spus ca vrea sa plece ca nu mai vrea, iar ea ce face, ii spune ca a luat-o valul si ca asa ii place "mai hard", pana la urma a ramas pana la finalizare, aparent trebuia sa fie coprorala, din parti, a fost orala, plus ca ea cica ea nu stiu ce medicament sau supliment sa creasca densitatea si nivelul spermei, nu a putut sa inghita, tinand cont si de faptul ca el mai mereu inghite, da a spus ca efectiv era groaznica, era branzoasa si vascoasa..

pro: 

- apartament de lux

- arata mai bine ca in poze

- punctuala

contra

- nu asculta clientul si il face ce vrea ea

- nesimtita pe alocuri

- insistenta

 

pret 30 minute 400 lei

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...