Sari la conținut

Delia!!


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Delia!!
  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))
  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))
Baieti am vizitat-o si eu astazi de obicei o vizitez doar pe Emma, dar am zis s-o vizitez si pe ea astazi, 1 ora am stat si eu la domnisoara si este fenomenala, eu zic ca merita pe deplin sa va duceti. Este foarte primitoare, este lipicioasa vai vai, geme frumos, e rabdatoare, sta cum vrei, o atingi pe unde vrei, este superba ^.^ Prea buna, s-au gasit amandoua colege oloo <3 Hai sa dau si cate o nota mica =)) 

 

Corp - 10 arata bine baieti, sani frumosi, bucute frumoase, pasarica frumoasa, fara mirosuri ciudate, miroasea chiar dulce ea in sine ^.^ dupa ce ca e lipicioasa acum chiar zici ca e o bomboana de fata <3 

Oral - 10, in functie de igiena protejat / nep, are grija de zonele din jur vai doamne umed cum trebuie  :atm

Normal - 10 este foarte stramta e ce trebuie ^.^ te saruta pe corp pe unde vrei tu oloo e prea bine, am plecat uimit =)) 

Locatie - 10, prosop curat, baie curata, camera foarte curata.

 

Preturile nu are rost sa va mai zic ca le-a spus si ea  ^.^

Multumim Delia, sa speram ca o sa stai cat mai mult in Ploiesti poate te razgandesti macar asa pentru noi :( <3 <3 eu sincer iti zic ca am plecat cu un mare zambet pe buze de revenit? SIGUR ^.^ :bow  :boob

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...