Sari la conținut

Giulia, 0727218010


Postări Recomandate

Cea mai buna experiență, am ajuns la locația domnișoarei și acolo am fost primit foarte frumos de o tânără superbă, am discutat puțin, câteva glume, ceea ce m-am convins că nu era grăbită deloc, oralul np a fost cel mai bun primit vreodată, iar restul detaliilor le păstrez pentru mine dar va garantez că a fost o experiență de lux. După actul in sine, am mers la baie am primit și prosop curat (totul foarte igienic) iar apoi am mai povestit putin, am fumat o țigară și chiar daca nu oferă experiența gf datorită faptului că are un caracter genial o simțeam ca fiind prietena mea.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Tocmai ce am iesit de la Giulia. O experienta reusita, zic chiar de top. Nu am timp acum de poveste asa ca dau note

Programare whathApp, locația ușor degasit.

ON 9 -Foarte mișto atent la zone.

NP 9 - am schimbat 3 poziții se misca si se implica foarte bine.

Locatie 9

Rstul e ok spre f bine

Te pup Giulia si mai trec pe la tine

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am reusit sa o vizitez si eu pe giulia in seara asta o fata tanara undeva la 20 ani care nu iti ia ochii cand intri in casa dar foarte curata, foarte vorbareata fara inhibitii face dus in prezenta ta, te trimite si pe tine la dus chiar daca ai facut acasa. Implicare din partea ei la oral(neprotejat) mai ales la zonele adiacente ceea ce gaseati la mai rar in brasov, normalul tot asa cu implicare nu zice nu daca doresti anumite pozitii.

Oral 9

Normal 9

O fata care chiar merita vizitata pentru implicarea ei dar mai ales pentru preturi 100/200 unde rar mai gasim poate doar in zona dedeman.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Salutare!

E prima oară când las și eu o recenzie aici. Sper sa ajute.

Am fost și eu ieri la domnișoară.

Programare făcută pe whatsapp fără probleme.

Partea faina este ca a acceptat sa imi facă programare pentru ora la care am dorit eu și nu a băgat placa veșnica cu suna când ești in fata.

Locația ușor de găsit.

Ora respectata.

Acum partea drăguța, e pima fata care ma întâmpina la usa, se prezintă și apoi ma întreabă dacă sunt mulțumit și dacă doresc sa rămân.(Respect pentru asta)

Am fost eu pe graba așa ca nu am prea multe detalii de dat despre actul in sine. Ca note,

ON 10 chiar a știut ce zone sa atingă.

69 10 super curată

NP 9 se mișcă extrem de bine

Comunicare 11 chiar se vede ca e amabila și ca nu face meseria doar de dragul banilor.

Mi-a oferit ceva de băut și înainte și după

Și a avut o atitudine care sincer ma face sa vreau sa mai revin.

Onorariul 100 dacă aveam timp as fi stat cu siguranța o ora.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...