Sari la conținut

Giulia, 0727218010


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Upgrade al serviciilor

â„ oral (in functie de igiena)

â„ deep cu atentie la zonele adiacente (in functie de igiena)

â„ normal (doar PROTEJAT!!!)

â„ 69 si diferite fantezii

â„ masaj de relaxare

â„ masaj erotic

â„ sex între sani

â„ sarutari corporale

â„ cunnilingus/anilingus

â„ footfetish

 

 

⎠nu practic anal

⎠nu practic finalizare orala

⎠nu practic finalizare facială

⎠nu fac deplasari

⎠nu practic fk

 

🎠cadoul se ofera înainte pentru a nu creea stres pe parcursul actiunii

 

â° 1 fin-30 de min -100 de lei

â° o ora-200 de lei (2 finalizari)

 

Ma adresez domnilor generosi , respectuosi , cu simtul umorului si care nu sunt grabiti . Locatia mea se afla in Centrul Civic , iar programul in fiecare zi de la ora 06:00 pana la ora 23:00. Programări pe whatsapp. Pupicei 💋💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai ce am venit de la Giulia, a fost o experienta super, programarea a fost respectata intocmai cum am discutat, locatie usor accesibila cu locuri unde poti lasa masina fara probleme. 

Locuieste singura intr-o garsoniera curata si primitoare mi-a deschis si am vazut-o: o tipa destul de slim bruneta cu gene false si buze carnoase imbracata intr-un body animal print si niste cizme inalte (tinuta foarte provocatoare). Dupa o conversatie placuta si utila menita sa creeaze o apropiere, am fost intrebat daca am nevoie la baie dar cum venisem de acasa am mentionat asta, ne-am dezbracat si a inceput cu un oral neprotejat cu atentie la zonele adiacente, si cu tendinte de deep peste toate astea ma privea si in ochi, dupa a pus caciulita si m-a intrebat cum prefer. A urmat un sex normal cu LOT, am continuat cu pozitia misionarului si am finalizat in pozitia mama iedului. Tot acest timp am simtit ca sunt in pat cu iubita deoarece a participat activ cu contre, gemete, sarutari pe gat, pe corp si contact vizual. In concluzie pot spune ca fata are o atitudine de exceptie, te face sa te apropii de ea, sa te simti dorit, ai cu cine schimba o vorba, este inteligenta si educata. Per total notele mele sunt:

Locatie 10 - curata si mi-a placut ca era doar o garsoniera si nu avea camere inchise in care sa te gandesti ca sta vreun pestisor dupa usa

GFE 9 ptr ca nu face FK. Dar poate e mai bine asa ca daca ne si sarutam cred ca as fi luat-o acasa. In schimb comunicativa si lipicioasa. 

ON 10 fara nici un repros

NP 10 nu comenteaza la pozitii si accepta schimbarea acestora cu delicatete, participa activ si se lubrifiaza natural

Igiena 10 nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nici un miros suspect 

 

De revenit cu siguranta probabil chiar zilele urmatoare. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Chiar acum am plecat de la Giulia

A fost una dintre cele mai faine experiente de acest gen,foarte deschisa si glumeata

Locatie 10 acces usor si relativ retras

On 10 foarte bun cu schimbari de ritm privirii atentie la sateleti

Np nu am dorit

Gfe sincer foarte ridicat probabil un 9

Per total 10

O atitudine foarte calda si draguta,arata chiar mai bine ca in poze.

Daca am gresit ceva la recenzie scuzee

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...