Sari la conținut

Giulia, 0727218010


Postări Recomandate

Scriu din masina, la tigara de dupa o vizita megareusita, topit dupa ochii si gurita acestei pustoaice. 

Plictisieala de duminica, vreme urata, frig si umezeala. Zic sa merg sa imi incalzesc sufletul si ma apuc sa caut. Prima nu raspunde, a doua e ocupata pana seara, a treia e plecata. Semn clar ca trebuie incercat ceva nou. O sun pe posesoarea anuntului dupa ce citesc cateva recenzii. Unii ziceau de bine, dar neconvingator. Altii cam de rau, da nu prea patimasi. Mult spam, plm zic sa vedem. Sun si raspunde, programat din scurt, pe langa cec bank. Ajung, parchez, indicat blocul, urc si o gasesc in spatele usii pe domnisoara bruneta, numai zambet, cu care am facut click imediat. Ma serveste cu o apa, ma cer la dus, ma intorc si o gasesc imbracata doar in zambetul acela superb. Ma intreaba amenintator de vreo 2 ori daca sunt gata si, dupa o inspectie atenta a soldatelului (era frig, prima vizita, nu dati cu pietre), se apuca de un on cu mangaieri, saliva, atentie peste tot unde era necesar, niste gemete cu care a punctat maxim la impresia artistica, ff placut totul. A mai zambit in timp ce imi arunca niste priviri calde, a pus caciulita si m-a intrebat cum vreau. Eram inlemnit acolo, voiam sa o vad mai mult decat sa o fut. Am rugat-o sa vina deasupra si in cateva min am terminat in balonas, dus si am mers impleticindu-ma spre masina, cu fluturi in stomac si cu certitudinea ca mai trec pragul domnisoarei. 100\200 amenda, on 9, np 9, gfe 20. Ma nu poti sa nu ramai masca la zambet si ochii aia mari. Nu stiu exact daca e inalta (nu am reusit sa procesez), nu e skinny dar nici grasa, are sani maricei, restul nu prea mai stiu. Zambet, ochi... despre asta a fost azi. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 35 minute, jamesblond a spus:

Scriu din masina, la tigara de dupa o vizita megareusita, topit dupa ochii si gurita acestei pustoaice. 

Plictisieala de duminica, vreme urata, frig si umezeala. Zic sa merg sa imi incalzesc sufletul si ma apuc sa caut. Prima nu raspunde, a doua e ocupata pana seara, a treia e plecata. Semn clar ca trebuie incercat ceva nou. O sun pe posesoarea anuntului dupa ce citesc cateva recenzii. Unii ziceau de bine, dar neconvingator. Altii cam de rau, da nu prea patimasi. Mult spam, plm zic sa vedem. Sun si raspunde, programat din scurt, pe langa cec bank. Ajung, parchez, indicat blocul, urc si o gasesc in spatele usii pe domnisoara bruneta, numai zambet, cu care am facut click imediat. Ma serveste cu o apa, ma cer la dus, ma intorc si o gasesc imbracata doar in zambetul acela superb. Ma intreaba amenintator de vreo 2 ori daca sunt gata si, dupa o inspectie atenta a soldatelului (era frig, prima vizita, nu dati cu pietre), se apuca de un on cu mangaieri, saliva, atentie peste tot unde era necesar, niste gemete cu care a punctat maxim la impresia artistica, ff placut totul. A mai zambit in timp ce imi arunca niste priviri calde, a pus caciulita si m-a intrebat cum vreau. Eram inlemnit acolo, voiam sa o vad mai mult decat sa o fut. Am rugat-o sa vina deasupra si in cateva min am terminat in balonas, dus si am mers impleticindu-ma spre masina, cu fluturi in stomac si cu certitudinea ca mai trec pragul domnisoarei. 100\200 amenda, on 9, np 9, gfe 20. Ma nu poti sa nu ramai masca la zambet si ochii aia mari. Nu stiu exact daca e inalta (nu am reusit sa procesez), nu e skinny dar nici grasa, are sani maricei, restul nu prea mai stiu. Zambet, ochi... despre asta a fost azi. 

James blond.. 😊 Îți mulțumesc atât pentru vizita cât și pentru cuvintele frumoase pe care mi le ai scris. Mi a făcut placere sa te cunosc și te mai aștept cu drag oricând dorești. 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am trecut in viteza zilele trecute pe la Giulia , seara ,pentru un scurt divertisment . Locuieste intr-o garsoniera draguta langa cec-ul de pe Harmanului ,dotata cu tot ce este necesar . Fata nu e vreo bomba sexy dar compenseaza orin atitudine si placerea ei de a te face sa te simti bine . ON foarte bine executat ,cu atentie la accesorii , NP la viteza maxima , foarte placut . Decartat 100 lei pentru o finalizare ,bani bine investiti . 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 51 minute, tampagardens a spus:

Am trecut in viteza zilele trecute pe la Giulia , seara ,pentru un scurt divertisment . Locuieste intr-o garsoniera draguta langa cec-ul de pe Harmanului ,dotata cu tot ce este necesar . Fata nu e vreo bomba sexy dar compenseaza orin atitudine si placerea ei de a te face sa te simti bine . ON foarte bine executat ,cu atentie la accesorii , NP la viteza maxima , foarte placut . Decartat 100 lei pentru o finalizare ,bani bine investiti . 

 

Hei 🙂❄ iti multumesc atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag, oricand doresti! Pupici 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu

Va salut.

Am vizitat o de cateva ori pe Giulia , si pot spune ca de fiecare data , intalnirea a decurs cum nu se putea mai bine

Locatie 10 . Langa banca CEC , accesibil , parcare se gaseste usor. Apartament curat , ambient placut , primire calda , in baie nu lipseste nimic.

 

Domnisoara este foarte deschisa , comunicativa , nu te simti deloc ca la un strain acasa , mereu cu zambetul pe buze. Te servește cu apa/suc , depinde de preferintele clientului.

Actiunea propriu zisa a inceput cu sarutari , mangaieri de ambele parti , continuat cu 69 , oral sustinut spre deep. Schimbat 2, 3 pozitii,  cum vrei , asa se pune , se muleaza pe tine , foarte dragastoasa. 

 

Eu o recomand fara nici o retinere, si m as intoarce la ea cu fiecare ocazie posibila. 

Te pup Giulia :*

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 9 ore, alex23axv a spus:

Va salut.

Am vizitat o de cateva ori pe Giulia , si pot spune ca de fiecare data , intalnirea a decurs cum nu se putea mai bine

Locatie 10 . Langa banca CEC , accesibil , parcare se gaseste usor. Apartament curat , ambient placut , primire calda , in baie nu lipseste nimic.

 

Domnisoara este foarte deschisa , comunicativa , nu te simti deloc ca la un strain acasa , mereu cu zambetul pe buze. Te servește cu apa/suc , depinde de preferintele clientului.

Actiunea propriu zisa a inceput cu sarutari , mangaieri de ambele parti , continuat cu 69 , oral sustinut spre deep. Schimbat 2, 3 pozitii,  cum vrei , asa se pune , se muleaza pe tine , foarte dragastoasa. 

 

Eu o recomand fara nici o retinere, si m as intoarce la ea cu fiecare ocazie posibila. 

Te pup Giulia :*



eu pot spune de tine @alex23axv 

ca dacă o viZitai de câteva ori făceai mereu recenzii nu acuma după câteva ori , in tot acest timp ai 2 recenzii și culmea ambele ambigue tare rău , pe semne ca domnișoara tia dat ceva special de i-ai făcut așa recenzie 

Eu bătrân și nu fraier îți zic așa încearcă sa scrii ca un bărbat cu coaie nu ca o pizda aburita ;) 

A și încă ceva , ai grija cu verificările domnișoara ne verifica pe toți la miliție culmea ca Miliția adică unii mai prosti care au un iq **spam editat** , ii dau și detalii da asta e , hai seara făina , spor @giulia0

 

🥂

Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 22 minute, zerrcore a spus:



eu pot spune de tine @alex23axv 

ca dacă o viZitai de câteva ori făceai mereu recenzii nu acuma după câteva ori , in tot acest timp ai 2 recenzii și culmea ambele ambigue tare rău , pe semne ca domnișoara tia dat ceva special de i-ai făcut așa recenzie 

Eu bătrân și nu fraier îți zic așa încearcă sa scrii ca un bărbat cu coaie nu ca o pizda aburita ;) 

A și încă ceva , ai grija cu verificările domnișoara ne verifica pe toți la miliție culmea ca Miliția adică unii mai prosti care au un iq **spam editat** , ii dau și detalii da asta e , hai seara făina , spor @giulia0

 

🥂

cum adică ne verifica ?, și care toți? ( clienții sau cei de aici de pe site?)

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
36 minutes ago, robii112 said:

cum adică ne verifica ?, și care toți? ( clienții sau cei de aici de pe site?)

Pe toti. Adică toți, și cei cu cont și cei fără cont :) sa nu ne panicam zic, noi doar vrem câteva minute de “plăcere”, ele vor banii noștri pe acele minute și toată lumea e fericita. Scuze de Off-topic, te salut și te pup @giulia

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 9 ore, robii112 a spus:

cum adică ne verifica ?, și care toți? ( clienții sau cei de aici de pe site?)

Intra pe pm și discutam , @robii112 , eu ce vb nu vb sa ma aflu vb ca un nebun , in schimb ma uit și ma bucur de cât de activ este colegul care are cont nou și tocmai a prins gustul postărilor @alex23axv dar ne bucurăm sa primim in comunitatea noastră și fete care se dau drept colegi de futut , cică ar fi o moda noua a anului 2021 fetele sa și facă recenzii ce sa mai zicem o adevarata Nebunie monșer 

sa speram ca fetele și @giulia0 de fapt nu face ceea ce lumea zice și practic ea își face doar meseria dar cum are prietenii cu diverși colegi cu epoleți nu se știe , pana una alta noi ii dorim spor la toate , și sa ne fie din ce in ce mai Draga sa o vizitam și sa vedem recenzii numai de bine poate ajunge in TOP DOAMNE AJUTA !!!!

@asdfzxc cine știe dacă trebuie sau nu sa ne panicam ;) poate da poate nu sa avem drumuri bune și zile frumoase și bani de fete scumpe și cu chef de munca 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 12.01.2021 la 12:52, alex23axv a spus:

Va salut.

Am vizitat o de cateva ori pe Giulia , si pot spune ca de fiecare data , intalnirea a decurs cum nu se putea mai bine

Locatie 10 . Langa banca CEC , accesibil , parcare se gaseste usor. Apartament curat , ambient placut , primire calda , in baie nu lipseste nimic.

 

Domnisoara este foarte deschisa , comunicativa , nu te simti deloc ca la un strain acasa , mereu cu zambetul pe buze. Te servește cu apa/suc , depinde de preferintele clientului.

Actiunea propriu zisa a inceput cu sarutari , mangaieri de ambele parti , continuat cu 69 , oral sustinut spre deep. Schimbat 2, 3 pozitii,  cum vrei , asa se pune , se muleaza pe tine , foarte dragastoasa. 

 

Eu o recomand fara nici o retinere, si m as intoarce la ea cu fiecare ocazie posibila. 

Te pup Giulia :*

Îți mulțumesc atât pentru vizita cât și pentru cuvintele frumoase și te mai aștept cu drag! 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

În primul rand nu verific pe nimeni, nicăieri..nu ma interesează viata voastră ca să va verific eu, în al doilea rand la mine NU ESTE MAGAZIN sa am oferte și reduceri pt o recenzie, nu ma băgați în aceeași oala cu celelalte care fac reduceri și oferte pentru recenzii și nuu..nu îmi scriu recenziile singura!! Dacă am puțin timp liber încerc sa mi l ocup altfel în niciun caz scriindu mi recenzii singura. În ultimul rand va rog ca cei ce NU M AU VIZITAT NICIODATĂ ȘI NICI NU VOR AVEA ACEASTA OCAZIE!!!, sa nu îmi mai facă off topic...mulțumesc! De azi nu voi mai răspunde celor ce fac off topic (cu minciuni) doar asa sa se afle și ei în treaba! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...