Sari la conținut

Giulia, 0727218010


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 21 minute, asdfzxc a spus:

Desi am avut ceva divergente cu titulara topicului, tu ai scris fix ca pl, și nu ca una erecta... nu îmi dau seama dacă erai fumat dau beat, dar sigur ești prost, ca din restul poate ai șanse sa îți revii :) scuze Giulia de off-topic, și ma repet, cu siguranța ne vom vedea dacă nu ne-am văzut deja :)


Acuma dacă e câștigătoarea războiului, cineva a facut-o  un low cost dar eu zic ca e ce trebuie , eu zic ca merita laurii , și merita vizitată la greu , uite ce ia făcut omului la zăpăcit , și eu abia am

revenit și merg sa o văd din ce văd in poze când revine merg sa o văd , și va zice mosu’ cum sta treaba cu noua senzație mediteraneeana , te sărut @giulia0 și sa fii tare , încă nu sa terminat furtuna certurilor ai sa vezi ... eu unu mam retras ... din subiecte ;) 

spor la maciucareala 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 23.02.2021 la 0:32, asdfzxc a spus:

Desi am avut ceva divergente cu titulara topicului, tu ai scris fix ca pl, și nu ca una erecta... nu îmi dau seama dacă erai fumat dau beat, dar sigur ești prost, ca din restul poate ai șanse sa îți revii :) scuze Giulia de off-topic, și ma repet, cu siguranța ne vom vedea dacă nu ne-am văzut deja :)

Hmm ceva corect ai reusit sa spui pe topicul meu 😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut colegi ! Am revizitat această domnișoară . Aceeași fată glumeață care te binedispune . Același apartament curat .ce am uitat sa mentionez data trecuta este faptul ca nu te simti grabit in nici un fel , si nu pune mana pe telefon cat timp este cu tine.
Față de data trecută , totul parcă a decurs mai natural cu un GFE aș putea să zic eu de calitate . fata se străduiește să te simți bine , cu atingeri, gemete sărutări pe corp . totul a ramas neschibat pe partea de programari si tarife ceea ce este foarte bine. (adica whatsapp cu 100 numarul /200 ora)

Eu cel puțin clar o să revin . 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 35 minute, csm998 a spus:

Salut colegi ! Am revizitat această domnișoară . Aceeași fată glumeață care te binedispune . Același apartament curat .ce am uitat sa mentionez data trecuta este faptul ca nu te simti grabit in nici un fel , si nu pune mana pe telefon cat timp este cu tine.
Față de data trecută , totul parcă a decurs mai natural cu un GFE aș putea să zic eu de calitate . fata se străduiește să te simți bine , cu atingeri, gemete sărutări pe corp . totul a ramas neschibat pe partea de programari si tarife ceea ce este foarte bine. (adica whatsapp cu 100 numarul /200 ora)

Eu cel puțin clar o să revin . 🤗

Heii 🙈 iti multumesc atat pentru vizite , cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag oricand doresti ! Pupici si o seara plăcuta iti doresc 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 23.02.2021 la 0:13, incepator0 a spus:

Buna seara sogori brasoveni , am.zis sa mi iau inima in dinti ca daca faci  programare la @giulia0 dc nu te duci te papa lupul cel vivlean , te gaseste si te plesneste , asa am auzit de curand ... apai no , hai sa incepem cu inceputurile , am.stat de vb socializat la dansa asa caldura  si locatie de lux care merita vizitata ... logic giulia nu locatia , stau si acuma.si ma.felicit ca am.aleso pe ea ca aveq ceva facturi si bani de plecat nevoie , si omu cand face un calcul e ca la targ te duci bou si te intorci iapa , cam asa si la giulia , era sa aleg iapa .... 

Dar nu va luati dupa mine orice asemanare cu realitatea este pur fictiva ,fata este un fel de tipar al lui bunicu din garaj , un fel de poster din anii 80' un fel de claudia schiffer sezon nou la tvr 1 , se face placuta incearca , probabil nu te vede client te vede sa zicem.un ceas cu cuc care are o suma de dat ca la spalatorie cand sa terminat 5 lei hai te pup pa pa ,in rest totul e la superlativ , actiunea in sine a fost neprotejata oralul sa specificam  , fiind unul din cei care a vizitato pe colega ei am.zis sa imi asum ca dau si eu cum.imbecila aia a dst gonoree , eram.curios cine se duce la.medic in zilele ce vine dar poate ca nu se va duce baiatul de jos sau el este doar un client si eu aveam filme cu baiatul de jos , ajuns in pat ezte o felina o pantera incredibila , zici ca tio baga in ea si mai intra e frumusica la fata pulpe faine cur numai bun ...se udat natural cred ca iam placut sau ceva a zis ca nu se intampla des sa fie asa deci poate mai iau o data sa vedem dc va fi la fel de senzuala si de pantera era odata una pantera la cluj apai aia femeie , ca ea dar mai ai pana la ea , pfff nebunie stiu aia mai vechi ce zic ... sigur mai ai de invatat dar importanta e miscarea si gimnastica de apreciat nu sia mancat colegele de cur sau nu am fost atent spunea ceva de un razboi sau doar oi citit eu aicea nush nam dat importanta mare la detalii la baie cam putine produse as vrea si eu sa ma duc sa ma rad la baie dar nu avea spuma de barba uite minusul hai ca eram si eu glumet , are sanse fata asta sa fie ce vrem noi acolo cand vrem ieftina cand navem scumpa cand avem si tot asa , daca mai e ceva de adaugat cand devine ii fut iar pasarica aia zemoasa si uda si o urc pe pereti ma bate gandul la pilula albastra de la zeneca , si sa iau 3 h sa vdm dc rezista da asta o sa fie surpriza , hai sa fie 

La multi ani covid deja are 1 an si 2 luni , spir la malai fata ca e saracie pe romania . 

Ne vedem ru nd ca  adics curand app ma poti recunoaste la degetul mic de la piciorul drept am un semn ...

Ps : te sarut jos.cum sigur nimeni nu a facuto ca un campion mondial.,nimeni din viata ta 

Anunta ma cand ma vei vizita data viitoare , sa fiu si eu acolo !! 😉  (mai exact niciodată pt ca stii deja ca nu te primesc din cauza caracterului tau..data viitoare fii barbat si scrie de pe contul tau)

INDISPONIBILA PENTRU O PERIOADĂ MAI LUNGA (pt cei ce ma suna sa ma întrebe cand revin.) 

Va pup si FITI MAI BUNI , FITI MAI ATENTI unde scrieti recenziile (valabil pt acel ''from hell'' ,  care a incurcat putin persoanele , si pt cei ce comentează de pe alte conturi doar pentru a strica topicele 😉 , desi nu m au vizitat niciodată..pt ca...vorba aia ''caracterul lasa de dorit'' )

O săptămână placuta dragilor !💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 12 minute, nony17 a spus:

Vizitat domnița! 

Frumoasa foc ! ( ochii super) 

Curata ,foarte sociabilă ai ce vb cu ea ! Totul a decurs foarte bine cu zâmbetul pe buze mereu ..

De revenit clar Daa!

Iti multumesc atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag, oricand doresti! O seara linistita îți doresc ! 💋💋

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...