Sari la conținut

Giulia, 0727218010


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 10 ore, after2 a spus:

Salutare tuturor,

Am ajuns si eu la Giulia (ce-i drept acum 2-3 saptamani). Din pacate timpul nu mi-a permis sa las o recenzie imediat dupa vizita, dar avand in vedere ca intalnirea a fost una foarte reusita, nu am uitat nici un detaliu.

Dupa o programare cu 3 ore inainte si o discutie telefonica pentru clarificarea serviciilor, preturilor si altor detalii, chiar daca la acel moment ultimele recenzii erau negative, ceva m-a facut sa ma sui in masina si sa conduc aprox 100 km pana la ea :))

probabil ca vocea faina.nici pana in ziua de azi nu am raspuns.

Ajung in fata blocului , imi deschide domnisoara imbracata provocator, ma intreaba daca raman si ma pofteste inauntru.

Programasem de acasa ca voi sta 2 ore deoarece nu imi place graba si nici nu sunt adeptul sexului, prefer GFE ridicat si asta implica si un timp de cunoastere.

Nici nu intru bine pe usa ca vine intrbarea din partea ei : "n-ai venit cu motorul?! "

Am ramas fara cuvinte. De unde stie ea ca am motor ?! :))

Dupa ce mi-a revenit din soc, am aflat ca a avut 30 min libere si neavand ce face si avand destule informatii despre mine date de whatsapp, m-a gasit pe facebook. Foarte amuzant momentul si socant in acelasi timp.

Nu credeam ca sunt asa usor de gasit.

Am socializat, am discutat multe lucruri, mai amuzante, mai serioase si fiind la lucruri serioase am zis sa trecem la lucruri serioase.

Dupa o vizita a mea la dus, d-soara s-a facut comoda si m-a asteptat linistita in pat, ca ulterior sa se transforme intr-o fiara :)

OP la cererea mea foarte fain, NP, FK (aici mi-ar fi placut sa fie mai intens ce-i drept, mai multa implicare), diferite pozitii.

Dupa cele doua ore ce s-au scurs foarte repede, am hotarat sa mai prelungesc cu o ora vizita si sa mai profit inca o data de Giulia.

Nota 10 ca nu s-a uitat la ceas (nici nu era cazul), depasisem cele 2 ore cand m-am hotarat sa mai stau o ora.

Per total mi-a placut si clar voi mai reveni in cel mai scurt timp.

Onorariul este cel mentionat de Giulia, din partea mea are 10+ cu un 8-9 la FK unde nu probabil ca nu a fost la asteptarile mele.

Giulia, ne auzim cat de curand pt inca o programare. Te 😘 si scuze pentru recenzia tarzie ce am lasat-o.

Sper ca ma mai ti minte :) 

Heiii !!! Bineinteles ca te tin minte 🙂 ! Iti multumesc, atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag , oricand doresti ! Data viitoare promit ca o sa fie mai bine ! Pupici 💋💋💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 04.06.2021 la 0:45, after2 a spus:

Salutare tuturor,

Am ajuns si eu la Giulia (ce-i drept acum 2-3 saptamani). Din pacate timpul nu mi-a permis sa las o recenzie imediat dupa vizita, dar avand in vedere ca intalnirea a fost una foarte reusita, nu am uitat nici un detaliu.

Dupa o programare cu 3 ore inainte si o discutie telefonica pentru clarificarea serviciilor, preturilor si altor detalii, chiar daca la acel moment ultimele recenzii erau negative, ceva m-a facut sa ma sui in masina si sa conduc aprox 100 km pana la ea :))

probabil ca vocea faina.nici pana in ziua de azi nu am raspuns.

Ajung in fata blocului , imi deschide domnisoara imbracata provocator, ma intreaba daca raman si ma pofteste inauntru.

Programasem de acasa ca voi sta 2 ore deoarece nu imi place graba si nici nu sunt adeptul sexului, prefer GFE ridicat si asta implica si un timp de cunoastere.

Nici nu intru bine pe usa ca vine intrbarea din partea ei : "n-ai venit cu motorul?! "

Am ramas fara cuvinte. De unde stie ea ca am motor ?! :))

Dupa ce mi-a revenit din soc, am aflat ca a avut 30 min libere si neavand ce face si avand destule informatii despre mine date de whatsapp, m-a gasit pe facebook. Foarte amuzant momentul si socant in acelasi timp.

Nu credeam ca sunt asa usor de gasit.

Am socializat, am discutat multe lucruri, mai amuzante, mai serioase si fiind la lucruri serioase am zis sa trecem la lucruri serioase.

Dupa o vizita a mea la dus, d-soara s-a facut comoda si m-a asteptat linistita in pat, ca ulterior sa se transforme intr-o fiara :)

OP la cererea mea foarte fain, NP, FK (aici mi-ar fi placut sa fie mai intens ce-i drept, mai multa implicare), diferite pozitii.

Dupa cele doua ore ce s-au scurs foarte repede, am hotarat sa mai prelungesc cu o ora vizita si sa mai profit inca o data de Giulia.

Nota 10 ca nu s-a uitat la ceas (nici nu era cazul), depasisem cele 2 ore cand m-am hotarat sa mai stau o ora.

Per total mi-a placut si clar voi mai reveni in cel mai scurt timp.

Onorariul este cel mentionat de Giulia, din partea mea are 10+ cu un 8-9 la FK unde nu probabil ca nu a fost la asteptarile mele.

Giulia, ne auzim cat de curand pt inca o programare. Te 😘 si scuze pentru recenzia tarzie ce am lasat-o.

Sper ca ma mai ti minte :) 

Dar ce ai facut 3 ore?? Ai reparat si motorul ?🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragii mei , tin sa va anunt ca voi mai activa maxim o lună , apoi voi lua o pauza mai lunga..de cateva luni (nu stiu încă pentru cat timp) . Dar , bineinteles ca voi reveni cu drag , pentru ca am cunoscut persoane minunate , am legat prietenii si..pentru ca imi sunteți dragi..pentru ca m ati primit cu asa multa caldura..pentru ca Brasovul e orasul meu de debut..pentru ca ati fost alaturi de mine...desi..au existat si persoane mai rele..domni ce nu le am fost pe plac sau nu le au fost pe plac serviciile mele..fetele ce s au simțit oarecum ''amenintate'' de mine prin serviciile mele si au încercat sa ma faca sa plec de aici...oameni in care am avut incredere si mi au furat brățara de pe mana...(stiu ca citesti asta) ..(dar stati linistiti ca nu din cauza voastră voi pleca :D ) . Am nevoie de o pauza..o vacanta..asadar va voi mai încânta cu prezenta mea , maxim o luna ( + , - ).

Va pup 💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Peti80
Reputație: 0
Ín wekend am revizitat-o pe Giulia  sí o felicit pentru ca am avut din nou parte de o experienta super, totodata ma felicit pentru alegerea facuta 😜 pentru ca ea chiar te face sa te simti bine si sa te intorci de cate ori poti la ea.
Locatie: 10 - curat, usor de parcat , prosoape curate, baie dotata cu de toate
GIulia: 9,5 - inalta, corp superb, simpatica la fata. O recomand, pentru calitatea serviciilor, aspect si atitudine. Fata asta le are pe toate 
GFE: 10 - te simti cu ea exact ca si cu o prietena 
Oral: 9,5 - deep, multa atentie, priviri perverse
Normal: 9,5 - se implica si se misca foarte bine
Cadou: cumparaturile din Lidl 🤪 
100/200
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 07.06.2021 la 15:17, Peti80 a spus:
Ín wekend am revizitat-o pe Giulia  sí o felicit pentru ca am avut din nou parte de o experienta super, totodata ma felicit pentru alegerea facuta 😜 pentru ca ea chiar te face sa te simti bine si sa te intorci de cate ori poti la ea.
Locatie: 10 - curat, usor de parcat , prosoape curate, baie dotata cu de toate
GIulia: 9,5 - inalta, corp superb, simpatica la fata. O recomand, pentru calitatea serviciilor, aspect si atitudine. Fata asta le are pe toate 
GFE: 10 - te simti cu ea exact ca si cu o prietena 
Oral: 9,5 - deep, multa atentie, priviri perverse
Normal: 9,5 - se implica si se misca foarte bine
Cadou: cumparaturile din Lidl 🤪 
100/200
 

 

Hei !! Multumesc pentru vizite si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag oricand doresti! Te pup💋

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc

Salut. Am reusit sa ajung si eu la domnita, balaurul fiind la vaccinare cu mama balaurului(aici nu vreau sa intru in polemici cu vaccinul, e o alegere) si am zis sa fug repede, manat si de dorinta asta sa nu fiu prins.

Modalitate de contact: whatsup nota 8 din cauza mea, ea chiar a fost rabdatoare cu mine.

Locatie: 7 o garsoniera, curat, nu am agatat fire de par, aerisit, dar parca trebuie altceva. Fara papuci de casa. Baia nu am vazut,dusat de acasa. 

Aspect: 7 spre 8,draguta la fata, nu era machiata, spre slim, usoara burtica nederanjat, un pic de celulita, sani draguti dar lasati. Poate trebuie un pic de sala. 

Op:8 a inceput cu un usor preludiu, cu sarutari pe corp, nu a trecut direct pe material, soft, lins, cateva tente de deep, atentie la sateliti, priviri aruncate pervers, insa foarte placut.

Np:tot 8, din cauza mea, fiind super excitat am rezistat o pozitie, geme usor si placut, te face sa crezi ca i place, te trage in ea. Se implica e acolo.

Gfe:9 am comunicat un pic, am fost intrebat ce beau, nu m am simtit grabit, desi eram eu, telefoane inchise. Fk nu stiu daca ofera, nu am cautat. 

Amenda 100/200.

O experienta placuta, eu zic ca promite, poate e la inceput de drum. Eu o sa mai revin sa i vad potentialul maxim. O recomand.

Giulia multumesc pentru experinta si sper sa ne mai vedem. Restul.... Succesuri. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 4 ore, hasky88 a spus:

Salut. Am reusit sa ajung si eu la domnita, balaurul fiind la vaccinare cu mama balaurului(aici nu vreau sa intru in polemici cu vaccinul, e o alegere) si am zis sa fug repede, manat si de dorinta asta sa nu fiu prins.

Modalitate de contact: whatsup nota 8 din cauza mea, ea chiar a fost rabdatoare cu mine.

Locatie: 7 o garsoniera, curat, nu am agatat fire de par, aerisit, dar parca trebuie altceva. Fara papuci de casa. Baia nu am vazut,dusat de acasa. 

Aspect: 7 spre 8,draguta la fata, nu era machiata, spre slim, usoara burtica nederanjat, un pic de celulita, sani draguti dar lasati. Poate trebuie un pic de sala. 

Op:8 a inceput cu un usor preludiu, cu sarutari pe corp, nu a trecut direct pe material, soft, lins, cateva tente de deep, atentie la sateliti, priviri aruncate pervers, insa foarte placut.

Np:tot 8, din cauza mea, fiind super excitat am rezistat o pozitie, geme usor si placut, te face sa crezi ca i place, te trage in ea. Se implica e acolo.

Gfe:9 am comunicat un pic, am fost intrebat ce beau, nu m am simtit grabit, desi eram eu, telefoane inchise. Fk nu stiu daca ofera, nu am cautat. 

Amenda 100/200.

O experienta placuta, eu zic ca promite, poate e la inceput de drum. Eu o sa mai revin sa i vad potentialul maxim. O recomand.

Giulia multumesc pentru experinta si sper sa ne mai vedem. Restul.... Succesuri. 

Heiii ! 😛 iti multumesc , atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag, data viitoare! Pupici 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu

O simpatică și jumătate, foarte prietenoasă și plăcută, excepțională în tot ce face Cu toate că eu fiind obosit și a dat tot interesul să facă să mă simt bine. Nu e grăbită nu îți dă impresia că vrea să scape de tine, păcat că își ia concediu, aștept să se întoarcă !   😁😁😁

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 16 ore, Superuser69 a spus:

O simpatică și jumătate, foarte prietenoasă și plăcută, excepțională în tot ce face Cu toate că eu fiind obosit și a dat tot interesul să facă să mă simt bine. Nu e grăbită nu îți dă impresia că vrea să scape de tine, păcat că își ia concediu, aștept să se întoarcă !   😁😁😁

Heii !! Iti multumesc atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase! Te mai astept cu drag, cand o sa ma întorc. Pupici 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu

Sunt nou pe aici deci nu stiu cat de grozava va fi recenzia. 

Am ajuns la locatie, foarte usor de gasit, am urcat la domnișoară (tin sa mentionez ca arata de nota 1000000, super frumoasa,) m-a asteptat frumos intr-un body puțin transparent, ma lua deja cu leașin, eram in mintea mea "gogule, te distrezi" :)))

Ca note: 10 pe linie

10 la ON

10 la NP

10 la igienă 

Am optat pentru o jumatate de oră, taxa 100/200, am lăsat bănuții la început si have fun. 

De recomandat si revenit claar, abia astept sa se întoarcă în Brașov. 

Pwp!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 38 minute, Incepatoru10 a spus:

Sunt nou pe aici deci nu stiu cat de grozava va fi recenzia. 

Am ajuns la locatie, foarte usor de gasit, am urcat la domnișoară (tin sa mentionez ca arata de nota 1000000, super frumoasa,) m-a asteptat frumos intr-un body puțin transparent, ma lua deja cu leașin, eram in mintea mea "gogule, te distrezi" :)))

Ca note: 10 pe linie

10 la ON

10 la NP

10 la igienă 

Am optat pentru o jumatate de oră, taxa 100/200, am lăsat bănuții la început si have fun. 

De recomandat si revenit claar, abia astept sa se întoarcă în Brașov. 

Pwp!

Hei ! Iti multumesc, atat pentru vizita cat si pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag , atunci când voi reveni ! Te pup ! 💋

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...