Sari la conținut

Antonia 0728386584


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceau colegii,

 

Am fost azi la domnișoara fin titlul topicului și am rămas plăcut impresionat.

ON-10

69-10 :)

NP-10

Atitudine super ok,bun simt,nu m-a grăbit nici o clipa,amabila,curată.

Ca tarife:100 - 30 min,200 ora și cred ca se poate și anal (100 extra)

Eu cu siguranța am sa revin.

Off topic dacă este vreun admin ce o poate ajuta pe fata sa își recupereze username și parola veche.Fata avea cont dar a uitat datele.Ea este din Constanta și acolo avea topicuri deschise.Poate după adresa de email se pot afla și restu de date...dacă avem un admin binevoitor..(sa o contacteze și sa vadă de adresa de email) ..ms fain!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

Ceau colegii,

 

Am fost azi la domnișoara fin titlul topicului și am rămas plăcut impresionat.

ON-10

69-10 :)

NP-10

Atitudine super ok,bun simt,nu m-a grăbit nici o clipa,amabila,curată.

Ca tarife:100 - 30 min,200 ora și cred ca se poate și anal (100 extra)

Eu cu siguranța am sa revin.

Off topic dacă este vreun admin ce o poate ajuta pe fata sa își recupereze username și parola veche.Fata avea cont dar a uitat datele.Ea este din Constanta și acolo avea topicuri deschise.Poate după adresa de email se pot afla și restu de date...dacă avem un admin binevoitor..(sa o contacteze și sa vadă de adresa de email) ..ms fain!

Adevarat

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Antonia a fost singura alternativa pe care am avut o (am mers cu deranjul pana'n Arad),foarte bine. Merci shadow (in special pt ca nu ai pomenit de colege)!

 

Locatie pe Circumvalațiunii (parcare la kaufland), lift, apartamentul cunoscut curvarilor. Domnisoara este o fatuca comuna, 1,7mH, bine facuta (in nici un caz grasa),adevarat...nu prezinta cine stie ce forma de clepsidra cum bine se vede si in poze(eu zic ca's reale) bruneta cu parul desfacut, carne tare cu piept semi generos spre maricel, o placere sa l vezi/pipai/gusti. Chipul dragut, foaarte tanar si proaspat.

 

Am achitat 200 la cerere, pt o ora, fara sa discutam despre servicii. Oral neprotejat,decent cu incercari de deep, cunni, nu accepta degete...decat masaj la care traieste momentul, in special cel anal🙂. Normal protejat in misionar dupa care i am propus anal (mi a spus ca'i extra) in doggy unde dupa un inceput anevoios mi a permis sa ma desfasor dupa pofta inimii, durerea si placerea s au amestecat, gemetele infundate (asa, cu sonorul jos) au avut un efect benefic asupra mea, nu doar la erectie dar am si stropit mai repede decat prevazusem😃.

M a despachetat frumos, mi a pasat cateva servetele umede sa mi sterg "lacrimile", dupa care s a intins langa mine si am schimbat cateva vb. Parca prea mi a placut, junorul a confirmat incepand sa i a pozitie la stimuli, oral, gandul imi era la anal dar m am decis sa continuam cu normal, cineva cu siguranta a apreciat😊...LOT cu fata catre mine, caprita, am continuat si cu Antonia pe burta, misionar....dupa care am renuntat, as fi putut continua la nesfarsit, aveam nevoie de mai mult... Fatuca a cooperat foarte bine, fara sa depaseasca bariera...limitele pe care si le a impus, lipsa sarutului (FK) si lubrificantul pe care il foloseste (chiar si daca nu'i cazul) m au deranjat putintel, in rest nu prea am ce sa'i imput. Fata e linistita, educata si cu bun simt cum a fost precizat deja, nu se preteaza pt cine doreste prestatii de raliu. Nu mi a lasat impresia ca ai obtine mai mult fortand ui mana, deci merge manusa pe stilul laxam. Nota 10 pt disponibilitatea de care da dovada, chiar si la orele mici ale diminetii. Am platit un supliment de 50 de lei asa cum ne am intales, m am imbracat, ne am salutat si m am facut nevazut. Imi ardea grumazu' sa bag cateva tigari (nu am intrebat o daca mi ar fi permis, nici nu am simtit nevoia sa mai stau la cioace).

 

In concluzie, servicii bune/pret corect. Bingo! (cel putin pt mine)

  • Like 6

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna sunt Antonia dar scriu dupa contul colegei ca inca nu mi am recuperat contul.

Serviciile mele sunt de:oral(in functie de igena),normal(doar protejat),sex intre sanii,masaj erotic,69,diferite pozitii PRETUL ESTE DE 100fin/200 ora.Servicii extra:Anal protejat(100de lei),finalizare faciala(50de lei)😘😘😘â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu

Pana imi beau cafeaua am zis sa ii fac si o recenzie damezei.

Aseara obosit dupa ce am ajuns de pe comunitate am zis sa dau rapid o fuga sa vedem ce mai e nou prin oras si cea mai buna disponibila mi s-a parut domnita. Colega cu Ionela aia mica, locatie aproape de Kaufland Circumvalatiunii deci loc de parcare din plin.

Ajung, domnita mai inalta si mai bine facuta decat ma asteptam dar bine definita, fund marisor dar frumos, punctul ei forte, sani cam micuti pentru constitutia ei dar buni de pipait.

Am inceput cu un ON, 69 apoi cateva pozitii in care a scos ceva sunete de placere, discutat apoi despre meserie si fuga acasa ca eram treaz de la 6.

Note:

ON: 8

NP: 8

Aspect: 8

Locatie: 8

De revenit: da

 

Nota de subsol: mi se pare putin la inceput ai nu prea stie cum sa isi aleaga pretul, daca modifica 2/3 chestii si aranjeaza ok zic ca va fi de bine. De asemenea 20 minute/finalizare cam opreste lumea sa o viziteze. Nu m-am simtit grabit deloc desi am dat doar 100 pentru o tura.

  • Like 5
Link spre comentariu

Pana imi beau cafeaua am zis sa ii fac si o recenzie damezei.

Aseara obosit dupa ce am ajuns de pe comunitate am zis sa dau rapid o fuga sa vedem ce mai e nou prin oras si cea mai buna disponibila mi s-a parut domnita. Colega cu Ionela aia mica, locatie aproape de Kaufland Circumvalatiunii deci loc de parcare din plin.

Ajung, domnita mai inalta si mai bine facuta decat ma asteptam dar bine definita, fund marisor dar frumos, punctul ei forte, sani cam micuti pentru constitutia ei dar buni de pipait.

Am inceput cu un ON, 69 apoi cateva pozitii in care a scos ceva sunete de placere, discutat apoi despre meserie si fuga acasa ca eram treaz de la 6.

Note:

ON: 8

NP: 8

Aspect: 8

Locatie: 8

De revenit: da

 

Nota de subsol: mi se pare putin la inceput ai nu prea stie cum sa isi aleaga pretul, daca modifica 2/3 chestii si aranjeaza ok zic ca va fi de bine. De asemenea 20 minute/finalizare cam opreste lumea sa o viziteze. Nu m-am simtit grabit deloc desi am dat doar 100 pentru o tura.

Ce nu știe să aleagă? Ar trebui și ea să pună 150 cu 300 ca restul? Mă mir că mai există cineva cu prețul "corect". Felicitări damezei!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Finalizarea durează 20 de minute, dar te asigur ca totul decurge fără grabă, pot confirma cei care au fost la mine. 🤗

Confirm..

Am fost a 2 ora la Antonia și nu m-am simțit deloc grăbit..Oricum cred ca in ambele cazuri am stat peste cele 20 min..E o prezenta plăcută și nu te vei simți fugărit..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...