Sari la conținut

Ruxysenzuala ❤️


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 15 ore, sorika80 a spus:

Am fost azi pe la ruxy senzuală o fată bună de pula chiar m-am simțit bine cu ia.se fute bine.aviz celor care scrie că este grasa nu-i adevărat este tocmai buna de pula.te pup ruxi și sărbători fericite.sorika80.😘😘😘

Bună dimineața!

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 17 ore, sorika80 a spus:

Am fost azi pe la ruxy senzuală o fată bună de pula chiar m-am simțit bine cu ia.se fute bine.aviz celor care scrie că este grasa nu-i adevărat este tocmai buna de pula.te pup ruxi și sărbători fericite.sorika80.😘😘😘

 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 19 ore, sorika80 a spus:

Am fost azi pe la ruxy senzuală o fată bună de pula chiar m-am simțit bine cu ia.se fute bine.aviz celor care scrie că este grasa nu-i adevărat este tocmai buna de pula.te pup ruxi și sărbători fericite.sorika80.😘😘😘

Disponibilă!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost acum 4-5 zile la ea, o finalizare, achitat 100 lei. In urma recenziilor citite ma asteptam la altceva, ON cam de 6, laba cu capul in gura, NP sa zicem 7. 5, niciun fel de reacție, zici ca futeam peretele. La inceput i-am lins sfarcurile si am dat eu la manivela sa fie drept baiatul, ca dupa 1-2 min de oral, la atitudinea de lemn pe care a avut-o, nici vorba sa ma starneasca in vreun fel. Dupa aceea a continuat cu "oralul" descris in faza incipienta. Finalizat pe abdomen cu privirea la sanii ei si cu gândul la momente mai reusite :)) Aspect :Nu stiu de ce plm zic unii ca are cur misto, ca arata bine. Mie mi se pare maxim normal, absolut nimic special. La fata 8, abdomen cu destul de multa piele lasata si grasime, dar nici foarte deranjant, la limita acceptabilului. Pt sani 9, aia-s misto. Atitudinea a stricat toata treaba la mine, poate o fi fost o excepție. E usor sa dai cu noroi si sa critici, eu asta am primit, asta am lasat aici, fara niciun fel de denaturare. Oricum, daca vrei lux, platesti cum trebuie, imi asum, pentru 100 lei finalizarea nu e mare tragedie, doar ca aveam alte așteptări dupa unele recenzii. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...