Sari la conținut

Ruxysenzuala ❤️


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 8 ore, tcyxxl a spus:

Am si eu o veioza d-aia de sare ca a ta :)))))) pupici si limbute unde iti place cel mai tare!

Te pupik și eu une plăce mai mult😁😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721205131
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0721205131
  • Oras:bucuresti

Salutare la băieți!Am vizitat și eu astazi pe titulara topicului! Am avut parte de una din cele mai frumoase experiențe fata frumoasa si foarte profi. De revenit? Cu siguranta! Recomand

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost si eu aseară la Ruxi, 

Locația cunoscuta, Sfânta vineri, modesta dar isi face treaba, am primit prosop curat. 

Ruxi nu are cel mai tare corp dar e simpatica si isi da interesul sa te facă sa te simți bine. 

Am primit un oral frumos cu tot ce trebuie, scuipat, atenție sateliti si un super anilingus, desigur finalizare orala excelenta, totul fara graba. 

Am plecat tremurand :))) 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 4 ore, Futureman a spus:

Am fost si eu aseară la Ruxi, 

Locația cunoscuta, Sfânta vineri, modesta dar isi face treaba, am primit prosop curat. 

Ruxi nu are cel mai tare corp dar e simpatica si isi da interesul sa te facă sa te simți bine. 

Am primit un oral frumos cu tot ce trebuie, scuipat, atenție sateliti si un super anilingus, desigur finalizare orala excelenta, totul fara graba. 

Am plecat tremurand :))) 

Multumesc frumos! Cum se mai spune pe aici ai ales calitate nu cantitate 😁😂😘🤗💜😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 12 ore, bengalezu a spus:

Salutare la băieți!Am vizitat și eu astazi pe titulara topicului! Am avut parte de una din cele mai frumoase experiențe fata frumoasa si foarte profi. De revenit? Cu siguranta! Recomand

 

Mulțumesc frumos te pupik! 🤗😘💜😉

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. M - I s - a îndeplinit visul și am ajuns la Ruxi. Programat what ' s up, confirmat...totul f usor. Ajuns cu multa curiozitate ( din cauza posturilor pro și contra) la garsoniera de pe strada Sfânta Vineri, usa se deschide și apare EA. Ruxi. Intr - o tinuta neagra pe tocuri foarte inalte. Ma invita inauntru, stam la un pahar de suc și povestim 5 minute. E foarte lipicioasa, dulce...fizic foarte bine proportionat si cred ca afirmația ca e grasa e făcută de cineva care nu știe cum arata o femeie grasa. Mers la dus pt improspatare( baie ok cu tot ce trebuie, prosop uscat ).Ne întoarcem în dormitor. Eu pe spate ea începe cu un oral neprotejat, cu atenție la oua, linsa, supta asa cum trebuie. Ridicat picioarele și limbuta ei se infiltreaza între bucile mele ...în timp ce un deget al ei intra si iese ...o senzație demențiale...și chiar stie ce face... :) ridicat, întors și început un 69 ca abia așteptăm să ii ling labiile mici ...o simt cum se uda si continui pana o simt cum termina în gura mea. Ma ridic și o sărut lung și apăsat.Punem prezervativul si trecem la un anql de senzație unde e experta ! Simt ca urmează sa termin dar ma opresc, ne întoarcem la 69 si explodez în guriță ei dulce. A stat asa câteva minute bune nu a fugit imediat la baie. Note

Garsoniera 8 - cu de toate perfecta pentru actiune

Fata : 8,5 peste multe cu pretenții

Fk : 10

GFE : 10

CIM - 10

ANAL : doar un prost poate rata asa o oportunitate..

Oral : 9 +

în concluzie : DACA VREI SA FII TRATAT CA UN REGE , POARTA - TE CU EA CA SI CU O PRINTESA !!!

Eu personal o recomand si revin cu mare drag

P.S. aM mai facut niște chestii da le spun data viitoare. Te pup Roxi acolo...știi tu unde :)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...