Sari la conținut

Ruxysenzuala ❤️


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Sex oral (tente de deep) neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

Sex anal NUMAI protejat. Încearcă specialitatea casei sau întreabă-i pe alții cum a fost.

(Stăpânesc foarte bine și restul de servicii menționate mai sus!)

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil.

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal și anal (protejat), cim - (finalizarea orală).

Polish_20210713_142302129.jpg

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Dragilor locuri libere! 

0726829112 - SMS sau WhatsApp. 

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă de un client să se simtă bine în compania mea. 1626180033368.jpg.30f82752d0d44c9c9554b9abcf291861.jpg

Mulțumesc frumos! 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 2 minute, cristianene a spus:

Asteptam o demonstratie de oral deep  ... 

 

Am destule demo, aici. 

Dacă dorești pentru tine personal poți realiza o programare și îți voi arăta. 

Ps. Acolo scrie "tente" 🤭

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
1 oră în urmă, cristianene a spus:

Ahaa 

Asteptam unu nou ... 

Si facem si o programare

Nu e nevoie să postez, am dar nu voi pune😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, ruxysenzuala a spus:

Nu e nevoie să postez, am dar nu voi pune😁

Asa fii rea Ruxy nu ne arata si noua cum faci tu deep sa murim de curiozitate. App nu ai mai pus si tu un filmulet de ala cuminte cu tine asa de pension😄😚😚

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 3 ore, gipsanu a spus:

Ruxyca capsunica - ia marturiseste tu lu' tata gipsanu daca ai luat vreodata carcalaci sau lăței de la aventurile in funduleț sau de la dat guriță.. am si eu curiozitatea mea

@gipsanuGipsane - căpșunare, să știi că pe lumea asta există jmekeri deștepți și jmekeri proști. Nu spun că te-ai putea încadra în vreo categorie. Tu, dacă ai da examen, ai pica și la cursurile de clovni triști. Pe vremea când te interesa să te epilezi în dos, erai mai simpatic, serios. Acum ești ca un tampon OB - te bagi peste tot și uiți să mai ieși. Uite, tot așa te-ai băgat singur în seamă și pe aici. Iar ai greșit buzunarul! Nu te pot ajuta cu specialitățile tale preferate: carcalacii și lățeii. Eu nu mă ridic la nivelul așteptărilor tale. Dar sigur vei găsi în altă parte și, drept urmare, îți urez o seară plăcută. Pa, mai vorbim zilele astea! Te sun eu la un moment dat.

Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 11 ore, ruxysenzuala a spus:

@gipsanuGipsane - căpșunare, să știi că pe lumea asta există jmekeri deștepți și jmekeri proști. Nu spun că te-ai putea încadra în vreo categorie. Tu, dacă ai da examen, ai pica și la cursurile de clovni triști. Pe vremea când te interesa să te epilezi în dos, erai mai simpatic, serios. Acum ești ca un tampon OB - te bagi peste tot și uiți să mai ieși. Uite, tot așa te-ai băgat singur în seamă și pe aici. Iar ai greșit buzunarul! Nu te pot ajuta cu specialitățile tale preferate: carcalacii și lățeii. Eu nu mă ridic la nivelul așteptărilor tale. Dar sigur vei găsi în altă parte și, drept urmare, îți urez o seară plăcută. Pa, mai vorbim zilele astea! Te sun eu la un moment dat.

Ți-ai luat secretară?!?  Parcă s-a schimbat ceva... 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Bună ziua dragilor, îmi cer scuze că nu am putut răspunde tuturor! (sunteți un număr mare încerc să răspund cât pot de repede). 

Mulțumesc! 

LOCAȚIE : zona Sala Palatului alatului sector 1 - Ion CÂMPINEANU. 768706539_PointBlur_Jul142021_154305.jpg.b596da3f3d67ad187f26e40c3b769e0e.jpg

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Dragilor, locuri disponibile începând cu 21:00. 

Rezervări la nr 0726829112 Whatsapp sau SMS. 

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă de un client să se simtă bine în compania mea. 

Mulțumesc frumos! 

Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0
La 13.07.2021 la 15:51, ruxysenzuala a spus:

Dragilor locuri libere! 

0726829112 - SMS sau WhatsApp. 

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă de un client să se simtă bine în compania mea. 1626180033368.jpg.30f82752d0d44c9c9554b9abcf291861.jpg

Mulțumesc frumos! 

Ce buze cârnoase👄

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Disponibilă pentru programări!! 

0726829112 whatsapp sau sms. 

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă de un client să se simtă bine în compania mea. 

Mulțumesc frumos! 1626289312655.jpg.8df1a2233cda37119cb2689b5d88d413.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Dobîrlău
  • Oras:Dobîrlău

daten mortii mati de cioară borîtă.. incepi sa te urzici cand deschide vreunu subiectu dă lăței - deschideți ochiu-maro sa vadă tot poporu ce curge dupa tine.. crezi ca daca iti blurezi ochii nu se vede etnia? petardo

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal și anal (protejat), cim - (finalizarea orală).

Sex oral (tente de deep) neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

Sex anal NUMAI protejat. Încearcă specialitatea casei sau întreabă-i pe alții cum a fost.

(Stăpânesc foarte bine și restul de servicii menționate mai sus!)

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil.

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

🎀Disponibilă pentru programări🎀Polish_20210717_105835991.jpg.34862747d0719151dede0edfd1e01e55.jpg 0726829112 Whatsapp sau SMS /telefonic. 

Dacă nu răspund repede înseamnă că am grijă de un client să se simtă bine în compania mea. 

Mulțumesc frumos! 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...