Sari la conținut

Ruxysenzuala ❤️


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Bună seara, îmi cer scuze tuturor nu am răspuns la Telefon sau SMS ori WahttsApp și pentru Programări Anulate. 

AM AVUT O URGENȚĂ! 

Mâine voi fi prezentă la punctul de lucru. 

Mulțumesc pentru înțelegere înțelegere, seară liniștită. 

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
La 03.11.2021 la 18:29, ruxysenzuala a spus:

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal și anal (protejat), cim - (finalizarea orală). 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere! 

IMG_20211103_182909.jpg

uuuuu ce frumos 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

💥Locuri disponibile :0726829112 WahtsApp sau SMS /telefonic.

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal (protejat), cim - (finalizarea orală). C. o. f. (finalizarea facială),menționați la realizarea programări!, Tente de Deep. 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere!

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

🎀30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 

🎀60min, 250lei-două finalizări, normal (protejat), cim - (finalizarea orală). C. o. f. (finalizarea facială),menționați la realizarea programări! - Tente de Deep. 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere!

💥Sex oral (tente de deep) neprotejat NUMAI dacă curățenia ta este impecabilă. Spit blow job, tratament ”cosmetic” ouțelor, eye contact, edging, cunilingus. Finalizare corporală (c.o.b), în gură (c.i.m) sau facială (c.o.f).

💥Sex normal NUMAI protejat. Accept o multitudine de poziții, ba chiar poți inventa ceva nou. Ași fi curioasă să încerc.

 Mici fetișuri, printre care și footjob, în limita celor discutate și acceptate în prealabil.

❤️Limită de vârstă 35 - 50.Așadar, 27-30 încearcă să mă tratezi ca pe o persoană (nu ca pe un obiect de unică folosință), iar eu voi face tot posibilul să te simți bine.

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 15 minute, Buricul a spus:

guriță-cu-tente de deep zau daca pricep..important e ca-i acolo 😉

Când vi la mine vei înțelege ce și cum  până atunci sărbători fericite, și multă sănătate! 😉

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

😻Disponibilă pentru programări 0726829112 WahtsApp sau SMS /telefonic. 

😍Sala Palatului sector 1 - Ion Câmpineanu. 

👑30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 50 RON extra anal (protejat). 

👑60min, 250lei-două finalizări, normal (protejat), cim - (finalizarea orală). C. o. f. (finalizarea facială),menționați la realizarea programări! Tente de Deep. 

50 RON extra anal (protejat). 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere!

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
1 oră în urmă, ruxysenzuala a spus:

😻Disponibilă pentru programări 0726829112 WahtsApp sau SMS /telefonic. 

😍Sala Palatului sector 1 - Ion Câmpineanu. 

👑30min, 150lei - o finalizare, normal protejat, oral, ne protejat (cim-finalizare orală). 50 RON extra anal (protejat). 

👑60min, 250lei-două finalizări, normal (protejat), cim - (finalizarea orală). C. o. f. (finalizarea facială),menționați la realizarea programări! Tente de Deep. 

50 RON extra anal (protejat). 

Comfirmam la timpul stabilit, atunci voi da și adresa. Fără comfirmare programarea va fi anulată. 

Cadoul stabilit rog să fie lăsat la primele minute. 

Mulțumesc pentru înțelegere!

Ruxifer! Sarbatori Fericite si La Multi Ani! 

Ai o forta de adaptabilitate asupra clientului greu de egalat! 

Ma bucur ca te-am cunoscut si o sa ma bucur si mai mult cand ne vom mai cunoaste si mai si! :)  

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 2 minute, dan cel nou a spus:

Ruxifer! Sarbatori Fericite si La Multi Ani! 

Ai o forta de adaptabilitate asupra clientului greu de egalat! 

Ma bucur ca te-am cunoscut si o sa ma bucur si mai mult cand ne vom mai cunoaste si mai si! :)  

Sărbători fericite și toate cele bune! 

Mia făcut o deosebită plăcere să te cunosc, și forța de adaptabilitate sa datorat și caracterului tău super elevat și simplist. 😉😻

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 33 minute, ruxysenzuala a spus:

Sărbători fericite și toate cele bune! 

Mia făcut o deosebită plăcere să te cunosc, și forța de adaptabilitate sa datorat și caracterului tău super elevat și simplist. 😉😻

😘Ruxifer! "It's really not a good day before you met…your…Ruxiferness."

 

Am adaptat-o putin dar e purul adevar! Tu faci ziua mai senina indiferent de continutul zilei!😚☺️

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...