Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Minni 0759131830

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
42 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 marcus_cezar

marcus_cezar

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 91 Postari:
  • Inscris la:
    27 juli 2020

Postat 05 oktober 2020 - 05:30

Auzi dar eu mam luat de mama ta?? Sau am spus eu de familia ta?? Comportamentul tău arata ce fel de om ești ‍♀ Asa ca dute și canta la alta masa ca te faci de ras singur aici (Și apropo dc nu miai dat alea 2 palme daca ziceai ca merit?? )

cei 7 ani de acasa ca tu spui sunt facuti de mata si de tactu care probabil dupa ce faceau sex nu se spalau sau tipa la el cum tipai tu la mine sa nu ma duc sa fac dus ca nu am voie

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 05 oktober 2020 - 05:41

Parerea mea este ca mai bine te duci sa dormi. Faci umbra pământului degeaba. Dacă ma mai pun la mintea ta sunt mai proasta ca tine 🐕🐕🤦‍♀️😂😘 Asa ca, sa ai o seara buna 😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 marcus_cezar

marcus_cezar

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 91 Postari:
  • Inscris la:
    27 juli 2020

Postat 05 oktober 2020 - 05:49

Parerea mea este ca mai bine te duci sa dormi. Faci umbra pământului degeaba. Dacă ma mai pun la mintea ta sunt mai proasta ca tine ‍♀ Asa ca, sa ai o seara buna

parerea ta este ca clienti trebuie sa plece nespalati transpirati si nefinalizati pt ca tu esti prea obosita sa te futi si ai nevoie de somn si daca se poate sa lase si 200 lei ca 100 sunt prea putini

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 494 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 05 oktober 2020 - 05:56

parerea ta este ca clienti trebuie sa plece nespalati transpirati si nefinalizati pt ca tu esti prea obosita sa te futi si ai nevoie de somn si daca se poate sa lase si 200 lei ca 100 sunt prea putini

Marcus eu cred ca aici ar trebui sa inchei caci nu are sens scandalul.Eu te urmaresc de ceva timp si iti spun ca iti dau tie crezare.Nu stiu ce vor face altii dar eu unul nu ma voi duce la domnisoara dupa ce am citit recenzia ta.Acum insa opreste te frate caci nu are rost sa iti faci nervi.Succes la fete bune si iti multumesc ca te-ai riscat si dupa ce ai cheltuit bani ai scris pe forum impresia ta.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >petremarin30<

petremarin30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 521 Postari:
  • Inscris la:
    22 december 2014

Postat 05 oktober 2020 - 06:43

Dacă a plecat Marcus ex Oțel nemulțumit de la tine înseamnă că prestația ta e "jale". Oricum nu faci mulți pureci pe aici cu atitudinea asta (deși dacă nu lași oamenii să facă baie înseamnă că nici tu nu prea faci). Au și scumpit ăștia apacalda și mai facem și noi economie!
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 05 oktober 2020 - 06:50

Voi ăștia care comentați la ce a scris Marcus, a-ți venit voi sa vedem dacă asa fac? Și dacă e asa? Cum sa nu las clientul sa meargă la baie? 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😘😂
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 >petremarin30<

petremarin30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 521 Postari:
  • Inscris la:
    22 december 2014

Postat 05 oktober 2020 - 06:59

Voi ăștia care comentați la ce a scris Marcus, a-ți venit voi sa vedem dacă asa fac? Și dacă e asa? Cum sa nu las clientul sa meargă la baie? 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😘😂

Deși tu se pare că nu ști, Marcus este de mult timp pe site-ul ăsta și a fost la foarte multe fete din oraș! Nu irosesc eu 100 RON să mă conving că a avut el dreptate, mai bine îi dau la persoane defavorizate decât să îți dau ție!
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 05 oktober 2020 - 07:12

Sincer nici nu are rost sa îmi bat capul cu voi. Fiecare cu părerea lui. Mentalitatea romanului, ca în turma de oi 😊 Dacă mănâncă unul un căcat asa e 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😊😊😊😊😊😘😘😘😘 Seara buna dragi mei 😘😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Doar Dinamo Bucuresti

• VIP Member
  • 1576 Postari:
  • Inscris la:
    19 mei 2015

Postat 05 oktober 2020 - 07:45

Sincer nici nu are rost sa îmi bat capul cu voi. Fiecare cu părerea lui. Mentalitatea romanului, ca în turma de oi 😊 Dacă mănâncă unul un căcat asa e 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😊😊😊😊😊😘😘😘😘 Seara buna dragi mei 😘😘

Nu-ti mai bate capul. Somn usor!
Intr-adevar, dl. Marcus a mai exagerat la unele fete, dar in sensul ca le-a prezentat mai bine decat erau in realitate. Oricum a si nimerit pe unele foarte bune de-a lungul timpului.
Dar cand a zis de una ca e varză, chiar a fost! Si tu se pare ca esti in categoria asta. Nu ne mai da lectii, cand mergeam noi la femei, tu nici nu aveai buletin. Adio!
  • 8

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 kiukiuvea

kiukiuvea

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 131 Postari:
  • Inscris la:
    06 augustus 2014

Postat 05 oktober 2020 - 07:52

A mai crescut intre timp.
Zice la telefon că are 1,55 m.desculță😀😀
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 05 oktober 2020 - 08:09

Când o sa veniți voi personal atunci sa vă dați cu părerea 😘😊 Și când o sa mă măsurați voi 😘😊 Pana atunci 🤫🤫🤫😝🤗
  • 0

#32 kiukiuvea

kiukiuvea

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 131 Postari:
  • Inscris la:
    06 augustus 2014

Postat 05 oktober 2020 - 09:43

Ești cam cat un penis pe o cărămidă.
Nu vrem sa te vizitam😀
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 494 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 05 oktober 2020 - 09:56

Ești cam cat un penis pe o cărămidă.
Nu vrem sa te vizitam

Am auzit multe in viata mea,dar pe asta inca nu.Imi place!!!!!!!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 marcus_cezar

marcus_cezar

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 91 Postari:
  • Inscris la:
    27 juli 2020

Postat 05 oktober 2020 - 11:38

Voi ăștia care comentați la ce a scris Marcus, a-ți venit voi sa vedem dacă asa fac? Și dacă e asa? Cum sa nu las clientul sa meargă la baie? ‍♀‍♀

zdreanto mai comentezi mult pe aici ai zis sa nu ma duc la baie sa plec asa ai zis nespalat transpirat miai zis sa nu folosesc baia si sa ma spal la chiuveta cine plm mea te-a ascultat tot m-am spalat zbierai ca proasta 

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 4bogd4

4bogd4

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 26 Postari:
  • Inscris la:
    18 december 2014

Postat 06 oktober 2020 - 12:36

Clienții nu prea au de ce sa minta... Dar ea face pe nevinovata ca orice vânzător care te păcălește. E clar ca nici eu nu o sa mai ma duc la ea.
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 kevin001

kevin001

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 154 Postari:
  • Inscris la:
    12 oktober 2019

Postat 06 oktober 2020 - 12:12

Am fost la ea si am intreb ce meniu are nu este deloc sexy si am intrebat'o daca final dureaza minim 30 min si nu sa stea cu tel in camera si cu conditia sa faca dus dupa fiecare client ,tocmai ce a coborat unul de la ea si mi a dat mes ca pot sa urc nici un dus nu nimic ...i am zis pass are perfecta dreptate marcus
  • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 494 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 06 oktober 2020 - 03:55

Am fost la ea si am intreb ce meniu are nu este deloc sexy si am intrebat'o daca final dureaza minim 30 min si nu sa stea cu tel in camera si cu conditia sa faca dus dupa fiecare client ,tocmai ce a coborat unul de la ea si mi a dat mes ca pot sa urc nici un dus nu nimic ...i am zis pass are perfecta dreptate marcus

. Deci mai prinde încă și ea câte un papagal!!!! Bine ai făcut că nu ai stat în condițiile astea.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 06 oktober 2020 - 04:52

Când ai fost tu la mine Kevin001?? 🤦‍♀️😂😂😂 EU ÎN PRIMUL RAND NU DAU MESAJE 😂😂😂 ÎN AL DOILEA RAND ÎNAINTE SA PRIMESC ALT CLIENT FAC DUS ASA CA MAI LĂSAȚI MINCIUNILE 😊🤫😉 CA NU ATI STAT VOI LA PZD MEA SA VEDEȚI CE FAC 🤫🤫🤫😉😉 CA SUNT MAI CURATA CA MULȚI DINTRE VOI DE 1000 DE ORI😉😊😊😘😘😘 NU MAI ÎNCERCAȚI SĂ-MI FACEȚI IMAGINE PROASTA 😊
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 kevin001

kevin001

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 154 Postari:
  • Inscris la:
    12 oktober 2019

Postat 06 oktober 2020 - 05:01

Vin la tn maine iti arat mes si iti dau si niste lecitina de tinete de minte taci draqu din gura cu dusul ca nu faci mai bine spus tu curata hhmm nici in visele cele mai frumoase nu esti poate focar de infectie ,candida ,herpes vaginal ,gonoreea ,etc
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 alisa100

alisa100

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    05 oktober 2020

Postat 06 oktober 2020 - 05:03