Sari la conținut

Minni 0759131830


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Voi ăștia care comentați la ce a scris Marcus, a-ți venit voi sa vedem dacă asa fac? Și dacă e asa? Cum sa nu las clientul sa meargă la baie? 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ˜‚😘😂

Deși tu se pare că nu ști, Marcus este de mult timp pe site-ul ăsta și a fost la foarte multe fete din oraș! Nu irosesc eu 100 RON să mă conving că a avut el dreptate, mai bine îi dau la persoane defavorizate decât să îți dau ție!
  • Like 1
Link spre comentariu

Sincer nici nu are rost sa îmi bat capul cu voi. Fiecare cu părerea lui. Mentalitatea romanului, ca în turma de oi 😊 Dacă mănâncă unul un căcat asa e 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😊😊😊😊😊😘😘😘😘 Seara buna dragi mei 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sincer nici nu are rost sa îmi bat capul cu voi. Fiecare cu părerea lui. Mentalitatea romanului, ca în turma de oi 😊 Dacă mănâncă unul un căcat asa e 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😊😊😊😊😊😘😘😘😘 Seara buna dragi mei 😘😘

Nu-ti mai bate capul. Somn usor!

Intr-adevar, dl. Marcus a mai exagerat la unele fete, dar in sensul ca le-a prezentat mai bine decat erau in realitate. Oricum a si nimerit pe unele foarte bune de-a lungul timpului.

Dar cand a zis de una ca e varză, chiar a fost! Si tu se pare ca esti in categoria asta. Nu ne mai da lectii, cand mergeam noi la femei, tu nici nu aveai buletin. Adio!

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Voi ăștia care comentați la ce a scris Marcus, a-ți venit voi sa vedem dacă asa fac? Și dacă e asa? Cum sa nu las clientul sa meargă la baie? ‍♀‍♀

zdreanto mai comentezi mult pe aici ai zis sa nu ma duc la baie sa plec asa ai zis nespalat transpirat miai zis sa nu folosesc baia si sa ma spal la chiuveta cine plm mea te-a ascultat tot m-am spalat zbierai ca proasta 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost la ea si am intreb ce meniu are nu este deloc sexy si am intrebat'o daca final dureaza minim 30 min si nu sa stea cu tel in camera si cu conditia sa faca dus dupa fiecare client ,tocmai ce a coborat unul de la ea si mi a dat mes ca pot sa urc nici un dus nu nimic ...i am zis pass are perfecta dreptate marcus

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost la ea si am intreb ce meniu are nu este deloc sexy si am intrebat'o daca final dureaza minim 30 min si nu sa stea cu tel in camera si cu conditia sa faca dus dupa fiecare client ,tocmai ce a coborat unul de la ea si mi a dat mes ca pot sa urc nici un dus nu nimic ...i am zis pass are perfecta dreptate marcus

. Deci mai prinde încă și ea câte un papagal!!!! Bine ai făcut că nu ai stat în condițiile astea.
Link spre comentariu

Când ai fost tu la mine Kevin001?? 🤦â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😂 EU ÃŽN PRIMUL RAND NU DAU MESAJE 😂😂😂 ÃŽN AL DOILEA RAND ÃŽNAINTE SA PRIMESC ALT CLIENT FAC DUS ASA CA MAI LÄ‚SAÈšI MINCIUNILE 😊🤫😉 CA NU ATI STAT VOI LA PZD MEA SA VEDEÈšI CE FAC 🤫🤫🤫😉😉 CA SUNT MAI CURATA CA MULÈšI DINTRE VOI DE 1000 DE ORI😉😊😊😘😘😘 NU MAI ÃŽNCERCAÈšI SÄ‚-MI FACEÈšI IMAGINE PROASTA 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vin la tn maine iti arat mes si iti dau si niste lecitina de tinete de minte taci draqu din gura cu dusul ca nu faci mai bine spus tu curata hhmm nici in visele cele mai frumoase nu esti poate focar de infectie ,candida ,herpes vaginal ,gonoreea ,etc

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat gagica acum cateva zile, locatia langa sensul giratoriu din zona Caraiman... ca descriere tipa este blonda, mica de statura, dotata in forme tate medii si cur numai bun de lovit in el, in apartament mai este cu o colega blonda. Ajung la ea ma invita in camera ii dau 100 lei pt o finalizare si ne apucam de treaba... incepe cu oral neprotejat pana o face sa se scoale apoi monteaza balonul pe ea si trecem la normal unde schimb doua pozitii, deasupra am lasat-o pe ea sa dea din cur cu ritm mai vioi pana m-a facut sa ma descarc in balon. De precizat ca este stramta in pasarica fata de alte fete, intra mai greu pana se unge. Tipa spunea ca se baga si cu colega ei, ar fi interesant un threesome, dar pana nu cunosti fetele cum presteaza nu poti da cu banul la nimereala.

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 12 ore, albastru69 a spus:

Care ai necaz pe tine, du-te la aratarea asta! 

Daca tipele astea doua luiza si colega ei minion sunt aratari... Imi dau seama cu ce femeie din cauciuc si pline de aer umbli. Trateaza le frumos, intarsta le putin si o sa vezi ce poate iesi din ele. 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, dozadeamor a spus:

Daca tipele astea doua luiza si colega ei minion sunt aratari... Imi dau seama cu ce femeie din cauciuc si pline de aer umbli. Trateaza le frumos, intarsta le putin si o sa vezi ce poate iesi din ele. 

Sincer..pe asta mica nu am vizitat o ,dar pe colega ei Luiza da,și am avut o experienta chiar ok,fata este deschisa te întreabă cum vrei dacă e bine ,avea baie dotata cu ce trebuie. Avea locația pe unde are Raisa acum. Eu unul recoman pe Luiza pe asta mica nu știu am văzut-o în locație dar nu am făcut nimic cu ea. Luiza o fata slim cu bun simt ,mi a respectat timpul și serviciile discutate în prealabil.

 

La 06.10.2020 la 0:38, marcus_cezar a spus:

zdreanto mai comentezi mult pe aici ai zis sa nu ma duc la baie sa plec asa ai zis nespalat transpirat miai zis sa nu folosesc baia si sa ma spal la chiuveta cine plm mea te-a ascultat tot m-am spalat zbierai ca proasta 

Poftim limbaj la un user de atâția ani pe forum nu este capabil sa poarte o discuție civilizata .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...