Sari la conținut

Vedetă tv.tel.0758572324


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

De nu vă comvine și nu apreciați această femeie atunci,de ce naiba mai mergeți la ea și după ce o și mai plătiți cu o grămadă de bani începeți și o denigrați !? Bai, sunteți niște prăpădiți de vai viața voastră, dacă v-ar fute cu ceva da,e normal să lași comentarii să știe și alții, să aleagă oamenii,merg sau nu...dar, așa aiurea să vb că e nu știu ce nu știu cum doar că o știe lumea și, poate vă simțiți voi bine să-i faceți rău... băi, chiar sunteți niște labagii !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce va făcut femeia asta? După ce că sa purtat frumos cu voi... cât, și ce jegi și inculți mai pot fi unii.De nu te-a deranjat, las-o mai nene mai in pace, spurcați de cocalari ce va credeți extratereștri dar, atât de proști sunteți că de fapt nici nu aveți cum să conștientizați cât sunteți de nătărăi ! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sincer, chiar nu cunosc personal această femeie(nici nu neg că aș fute -o sau nu,habar nu am dar, nicidecum să se înțeleagă ca-s fi disperat,poate puțin curios,doar că am ceva rețineri când știu cu ce handicapați a apărut pe la tv)nu vreau să-i țin nici o apărare, chiar nu mă interesează, știu câte ceva din poveștile ei de pe la tv, dar,niciodată în viața mea nu am suportat libidinoșii,de asta și cred că toată viața mea am fost și o să rămân parțial, mi-a plăcut, îmi place, și o să-mi placă dreptatea.Libidinosii sunt cei mai periculoși oameni, ocoliții pe cât puteți !

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
5 hours ago, cangurul11 said:

Sincer, chiar nu cunosc personal această femeie(nici nu neg că aș fute -o sau nu,habar nu am dar, nicidecum să se înțeleagă ca-s fi disperat,poate puțin curios,doar că am ceva rețineri când știu cu ce handicapați a apărut pe la tv)nu vreau să-i țin nici o apărare, chiar nu mă interesează, știu câte ceva din poveștile ei de pe la tv, dar,niciodată în viața mea nu am suportat libidinoșii,de asta și cred că toată viața mea am fost și o să rămân parțial, mi-a plăcut, îmi place, și o să-mi placă dreptatea.Libidinosii sunt cei mai periculoși oameni, ocoliții pe cât puteți !

Ce te a apucat????Nu s a mai scris aici de vreo 4 luni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 27.12.2020 la 20:57, scorpionul a spus:

As vizitao si eu doar pt palmares plm, am inteles ca oralul este protejat sa zicem ca este ok, dar la normal face figuri adica la pozitii sau plm ... as pune-o capra si as da ca surdu in tobe, ca nu in fiecare zi o futi pe Moculeasca plm.

Ce pret are frate o finalizare?

Nu cred că doar ptr palmares ci,eu cred că de știi să o iei,cum să te comporți cu ea,cred că se fute mișto.Se vede pe ea că-i place pula(dar asta e pur problema ei,e viața ei personală, și să fim serioși e bine și ptr noi futaciosii,vrei să te duci la ea...te duci,nu vrei,nu te duci(eu,pe bune am ceva rețineri că tot a apărut pe la tv cu tot felul de handicapați (băi nene,nu ești bărbat dacă te cerți cu o femeie pe la tv. chiar dai dovadă de om incult și bulangereala, lașitate, perversitatea, ăștia-s mai mult fetițe,vai de capușonul lor(exclus Moculescu)dar, mulți comentează bazaconii,panarame de maimuțoi fără creier.De vrei să mergi la ea,nu cere sfaturi de la astfel de maimuțoi (cu excepția unora,văd că mai sunt și caractere,dar sunt și bădărani la greu nene...). Dacă merg vre-o dată,poate las vre-o recenzie... până atunci,baftă tuturor !!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 27.12.2020 la 20:57, scorpionul a spus:

As vizitao si eu doar pt palmares plm, am inteles ca oralul este protejat sa zicem ca este ok, dar la normal face figuri adica la pozitii sau plm ... as pune-o capra si as da ca surdu in tobe, ca nu in fiecare zi o futi pe Moculeasca plm.

Ce pret are frate o finalizare?

... și chiar sincer,nici eu nu mă omor după măture că,e cam goluță piața pe la noi,cam puține bune de pulă și civilizate în același timp chiar puține (așa,rapandule mai găsești și, chiar sunt de acord cu recenziile făcute de colegi chiar e benefic ptr noi să știm unde și la care să mergem că,f multe panarame pun alte poze decât trebuie(eu înțeleg,dar,băi nene,măcar să coincidă câtuși de cât cu realitatea...ce mare filozofie,nu sunt conștiente că,omul pleacă, refuză să rămână,panarame,te plimbă și normal că ajungi la nervi))dar,uite că unele chiar își pun pozele lor,sau măcar ceva asemănător ființei lor, respect ! Și să nu uităm că fiind corecți cu realitatea și cu noi înșine ne avantajează, doar că apar fel și fel de dubioși și,nu prea ai încredere în ce bazaconii mai pălăvrăgesc uneori, dacă poți să faci bine cu o recomandare fă, dacă nu...ce rost are, doar să te răzbuni !?...(primești înapoi) Baftă și futaiuri bune !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca se fute bine și are clienți, nu am reușit sa ma sincronizeze cu ea dar dacă nu te duci sa ii spui "am venit sa o fut pe fosta nevasta a lu' Moculescu" iese ceva frumos și merita banii... 

Sunt cu ochii pe ea și sper curând sa fiu și cu pula! 😁

Link spre comentariu
Acum 3 minute, liviu16cm a spus:

Eu cred ca se fute bine și are clienți, nu am reușit sa ma sincronizeze cu ea dar dacă nu te duci sa ii spui "am venit sa o fut pe fosta nevasta a lu' Moculescu" iese ceva frumos și merita banii... 

Sunt cu ochii pe ea și sper curând sa fiu și cu pula! 😁

Am fost la ea ! Dar in ultimul timp am vazut o la tv si se cam ingrasase , nici cand am fost la ea nu era ca in poze dar na , am zis hai ca merge o fin ! 

Link spre comentariu

Oricum,cam slabă piața de mature chiar și la Capitală...doamna,o am pe listă,mai știe cineva ceva bun? Mai mult rapandule,și dacă te riști să mergi neinformat doar după anunțurile panaramelor e pierdere de timp și nervi aiurea,mai ales dacă ești doar in trecere prin Buc.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...